Digitální test Clearblue. Je na více použití?

lucie.krajcarova
9. led 2011

ahoj, viděla jsem reklamu na test clearblue a zaujalo mě, že je možné jej použít vícekrát. když jsem se však podívala na jejich stránky www.clearblue.com, tak tam nic takového nemůžu najít... je to zvláštní, na stránkách nenajdete cenu ani možnost objednání si testu. Nevíte někdo, jak to je? nějaké zkušenosti? nakonec jsem našla cenu na netu asi 166 kč, to mi nepřijde moc. pokud to je ovšem jednorázový test, tak to zase drahé je... díky za zkušenosti.

marketnieuw
Autor odpověď smazal
Zobraz
lucie.krajcarova
autor
10. led 2011

holky, díky.. tak to je k ničemu.

sandol
16. led 2011

Ahoj,tak přesně to mě zajímalo,zda je na vícero použití nebo jen jednorázovka.Tak jednorázovka,blbý 😒 A ještě jedna věc,to bys mohla vědět ty 😉
@marketnieuw 🙂 jaký nejvyšší týden těhotenství ten test ukáže,jen těch 2-3 týdne,to je maximum?Díky 😉

marketnieuw
Autor odpověď smazal
Zobraz
marketnieuw
Autor odpověď smazal
Zobraz
marketnieuw
Autor odpověď smazal
Zobraz
sandol
16. led 2011

@marketnieuw díky moc 🙂 ,teď jsem to taky našla
http://www.manitera.cz/tehotenstvi/tehotensky-t...
Přeji pěkný zbytek těhotenství 😵

girafka
18. čer 2011

Ahoj holky, mám dotázek, chtěla bych se zeptat, jestli některá nevíte, v jaké lékarně v Praze se dá Clearblue koupit..??

zuza421
30. říj 2013

Já teda byla v situaci, kdy se mi ukázala slabá druhá čárka, tak jsem hned utíkala pro ten digitální, a aspoň mi to potvrdilo výsledek 🙂 dala jsem za něj 200Kč a vůbec toho nelituji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru