Dlouhý cyklus, špinění, rostoucí bříško, negativní test

romy16
23. říj 2012

Ahoj holky,
obracím se na vás s prosbou o váš názor a zkušenosti a protože si myslím, že nejsem jediná s tímhle "problémem", tak otevírám diskusi...
Od února tohoto roku neberu HA. Od té doby mám cyklus kolem 40dní +/-, čili dlouhý cyklus. Měřím si BT každé ráno ve stejnou dobu. Moje nízké teploty (před ovu) jsou 35,8°C-36°C, 36,1°C už mám v těch "vyšších". Křivky mám dvoj-fázové. S přítelem jsme si řekli, že když se zadaří, tak se zadaří, ale o mimi se nijak extra nesnažíme, protože jsme se zrovna odstěhovali ze země. No a teď proč to vypisuju: Poslední MS -ta pravá- byla 14.8. V září jsem teploty nesledovala. 4.9. jsme se milovali (přerušovaně). Další MS jsem čekala kolem 15.9, ale neřešila. 19.9. jsem myslela, že už dojde, ale pouze jsem jeden den špinila a pak nic. Test negativní. Tak jsem si řekla, že se nebudu vzrušovat a začala jsem znova měřit BT a ty se mi drží v průměru na 36,25°C, od 5.-9.10. (čili 5 dní) jsem velice slabě špinila, pak se dostavil hnědý výtok 3 dny a pak nic. Prsa mě nebolí, špatně mi není, ani průjem ani zácpa, sem tam mě přepadne na něco chuť, ale já jsem mlsná odjakživa. Zhruba 2 týdny ale pozoruju, že se mi nějak nafukuje břicho a jako bych cítila pnutí v podbřišku nalevo i napravo a mám tendence za pořád za břicho držet - podvědomě, dřív jsem to nikdy nedělala.
Máte s tím některá zkušenost? Jsem těhotná nebo mám hormonální poruchu? K Dr. se zatím neženu, protože ti znají jen vyvolávačky a je 1000km daleko 😀

misarouckova
23. říj 2012

A ten test jsi dělala jen jeden? Pokud ano, tak co zkusit další? 🙂

devendra
23. říj 2012

Taky bych asi zkusila zatestovat 🙂 Může to být i cysta na vaječníku, určitě bych to nepodceňovala a snažila se k doktorovi nějak dopravit, pokud do týdne nic nedorazí. Bohužel to stále může být i z té antikoncepce ☹ Já se čistila rok 😒

romy16
autor
23. říj 2012

No ja byla u doktora týden před tím sexem - dělal mi komplet vyšetření včetne ultrazvuku, kvůli těm dlouhým cyklům a nic tam nebylo a řekl, že anatomicky je vše jak má... Třeba jen tloustnu...ale i s tím bych měla něco dělat kdyžtak 😀
No na test čekám, až mi jej můj nejdražší koupí, protože se v obchodě zatím nedomluvím 😀

leni_tom
23. říj 2012

POkud bude test negativní, tak k doktorovi, nic víc ti nikdo neporadí.

missaaak
23. říj 2012

Ja mela po vysazeni HA taky dlouhy cykly a pka jeden treba vubec neprisel, to jsem si myslela, ze hura, povedlo se a ono nic, testy proste negativni, tak jsem to neresila, objednala se na vyvolavacku a nez jsem se k ni dostavila, tak se nam to povedlo🙂 Takze asi tak.-) urcite udelej dalsi test, mozna ne jenom jeden a pokud porad nic, zajdi k doktorce, porad lespi vedet, ze se nic spatnyho nedeje, cimz te nechci strasit nebo neco rivolavat....drzim aplce at to dopadne rpesne podle tvych prani😉

mabe
23. říj 2012

@romy16 ja po vysazeni HA(po 10letech) nemela MS tri mesice. proste me cyklus nenaskocil, vajecniky "zlenively" praskama, sem tam bylo taky spineni a ja ze zacatku taky delala tehu testy negativni. pak jsem dostala dve vyvolavacky a nic a pak clomhexal prasky a bylo to, cyklus se me srovnaval dva roky. zasla bych k dr., at se to vyresi a vis na cem jses.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru