Do kolika dnů dorazila menstruace po utrogestanu?

pavlliiik
4. čer 2014

milé snažilky, které berete utrogestan, do kdy Vám dorazila ms po dobrání? já brala napřed jen utr. 12-24. ale ms vždy dorazila 20.DC, ted mi dr. dal clostilbegyt 5-9 a utrogestan 16.-24. dneska je to 30.DC a ms nikde, na mamatestu vidím slabounkého ducha (skoro neviditelný) 🙂 Díky za jakýkoliv příspěvek a zkušenost. Pavla

hankamisa
4. čer 2014

mě ms po utrogestanu brala jsem 17-25dc dorazila do 2-3 dnů po vysazení bez ohledu na to jestli jsem brala či nebrala clostilbegyt. 🙂 akorát když jsem měla cystu z clostilu tak přišla o další cca 3 dny později. takže cca 5 den po vysazení clostilu. 🙂 a ducha nepatrnýho na TT jsem taky měla. prý to může dělat i cysta,že je TT falešně pozitivní .

vlajka1
4. čer 2014

Brala jsem 15-25DC a po vysazeni prisla 4.den (29DC)

dotinka
4. čer 2014

Prvni mesic mi ms prisla cca za 10dnu a druhy mesic uz nedosla 🙂 drzim palce....jinak udelej jiny test mamatest je hodne nespolehlivy co ctu a bohuzel i z me zkusenosti....kdyz jsem nebyla tehu tak duchove a kdyz jsem byla tak absolutne nic ani naznak a to ani ve chvilce kdy na jinem testu byla dalnice jako blazen 🙂

pepetousek
4. čer 2014

Do druhého dne po vysazení...

sarkad2856
5. čer 2014

Do 3 dne po vysazení

ema373737
21. dub 2015

Ahojky, taky užívám utrogestan už 2 měsíc. Poprvé jsem to dostala o 4 dny dřív a teď 1 den zpoždění. Tak snad se zadaří. Momentalně 3dny trpím nechutenstvím a je mi občas na zvracení, ale zatím se držím. Ci myslíte že by ? 😨

ajajirka
3. únor 2017

ahojky holky první mesic oddobrani utrogestannudorazila ms 3 den a ted uz od dobrání 5den a ms nikde dorazí jeste mám práveproblem abych ms dostavala

kaaacaaatkooo
9. kvě 2017

Já právě taky čekám, kdy dorazí, dobrala jsem ho ve čtvrtek nebo v pátek, v sobotu PMS jak vyšitý, v neděli taky. MS nikde, a to je úterý, testy bílé. Doufám, že MS dorazí (nebo ať nedorazí, ale ať mám 2 čárky na testu 😀 ), mám s MS dost problém, sama od sebe mi nedojde bez léků. Před utrogestanem jsem mívala napsanou Proveru, a s tou to myslím bylo OK.

petulik01
2. říj 2017

Ahojky holky,potřebovala bych nějaké rady.Beru 3 měsíc Utrogestan od 15dc-24dc v 1.cyklu došla ms 28den,2.cyklus 30den a nyní jsem 31 dc a nic jen žluté špinění a vodový výtok.Od druhého cyklu nasazen clostilbegyt 3-7dc ten beru 2 měsíc.18.9 jsem byla na ultrazvuku,kde mi potvrdili,že ovulace proběhla bylo vidět žluté tělísko a nějaká tekutina a mini cysta.Test jsem zkoušela 13dpo šedý stín 14dpo negativní.Mám znovu testnout a jakým testem,kdy nejpozději jestli ms nedorazí a tt negativní zajít na gyndu? Díky za případné rady

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru