Doktoři mi jednou řeknou, že jsem těhotná, pak že nejsem

sandulik233
26. dub 2014

Zdravím milé dámy, nacházím se v prekérní situaci, mám již osmiměsíční dcerku a před třemi měsíci mi pan gynekolog předespsal antikoncepci, doufala jsem, že bude stopro spolehlivá nebo aspoň, že nějáká šance, že neotěhotním tam bude! Nevynechala jsem ani jeden prášek a po po dvouch platíčkách přišla menší komplikace, že mi nechtěla dorazit menstruace, takže jsem šla na vyvolávací injekci, poté jsem nastolila poslední platíčko a měla jsem menstruaci dostat okolo 20.dubna, jenže ta zas nikde, tak jsem s bolestmi břicha šla do nemocnice a ty mi sdělili, že jsem těhotná a že si mě v nemocnici nechají, odmítla jsem hospitalizaci, protože jsem neměla zajištěné hlídání, druhý den jsem tedy dorazila do nemocnice znovu a doktorka mi řekla, že se jí nezdá, že jsem těhotná, že hodnota 16,5HCG jí nesedí, tak jsem zas jak trubka seděla a čekala další dvě hodiny na výsledky z krve...Hcg stouplo na 21 a zas těhotná jsem, no věřili by jste tomu, ale stejně prý mám dorazit ještě v pondělí, aby to bylo stopro jisté a na kontrolu.... No z Nymburských doktorů mám docela zmatek, jednou řeknou, že jsem pak zas že ne, pak že jo, ale pro jistotu doražte v pondělí, ať víme, co a jak........ hruza toto...

sandulik233
autor
3. kvě 2014
sandulik233
autor
3. kvě 2014

Jsem zvědavá dámy, jak toto dopadne, mám z toho menší depresi 😒 ☹

sandulik233
autor
3. kvě 2014

Tu je to černé na bílém....

chris_n
3. kvě 2014

@sandulik233 od pozitivních testů jsem šla na kontrolu za 2,5 týdne a teprve tam byl žloudkový váček. Takže jestli jsi krátce těhotná, tak tam nemusí byt nic videt.

duvi21
3. kvě 2014

@sandulik233 Tak oni se doktori mimodelozniho hodne boji, ja myslim, ze kdyby meli podezreni, tak by to hned resili. Asi mas jeste cas na to, aby tam bylo neco videt. Uz se moc tesim, az nam tady napises, ze je videt vacek a vse je ok 🙂 Dal drzim pesti...

sandulik233
autor
5. kvě 2014

@duvi21 miminko je v děloze a měří 11mm

duvi21
5. kvě 2014

@sandulik233 Jeziiiis, to je krasny! Gratulujuuuuu!!!!! Tak at jste v poradku....

sandulik233
autor
13. kvě 2014

@duvi21 dekujem

milca111
13. kvě 2014

Mazec, je videt, že možné je vše 😉 moc gratuluji

sandulik233
autor
14. kvě 2014

@milca111 dekuji

veroniquecz
15. kvě 2014

@sandulik233 super, moc gratuluji!!

sandulik233
autor
15. kvě 2014

@veroniquecz Děkuji!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru