Dostaly jste MS po Postinoru vždycky? Do kolika dní?

leotynka
8. črc 2014

Kdo jste maminky požil někdy Postinor nebo něco podobného po sexu nechráněném dostali jste to vždycky a do kdy kolika dní?? já ji vzala hned první den cca po 4 hodinách nechráněného styku a ještě nic, ale psali v přibaláku že by se měla dostavit menstruace,a týden to je a nic zatím tak jestli je to pravidlem nebo není že se to nedostaví děuji za odpovědi

cta
8. črc 2014

@leotynka ahoj ja som to užila dva krát ale iba som na začiatku mimo špinila ale menzes prišiel vtedy kedy mal nemeškala. Ale zas musím to pochváliť lebo vďaka pilulke sa mi veľmi upravila menštruácia

leotynka
autor
8. črc 2014

@cta děkuji ti za odpověd já jsem se bála že to musím dostat po té pilulce 🙂 takže to pravidlem není to jsem ráda

hanyzka11
8. črc 2014

@leotynka ahoj, opravdu je to tak, že by menses měla přijít tak jako normálně. jen může být trochu silnější nebo delší. případně trochu špinění mino. a fakt to tak je. mám odzkoušeno 🙂

leotynka
autor
8. črc 2014

@hanyzka11 no jo jenže mě ještě nepřišla a je to týden už od braní prášku :?-( je možný že by ten prášek nezabral teda?? brala jsem si ho hned asi po 4 hodinách

leotynka
autor
8. črc 2014

měla jsem tabletku Escapele no tak snad to zabralo teda by mě jeblo jít na přerušení ☹

anushka111
9. črc 2014

Mě tedy menstruace přišla až asi po 14 dnech zpoždění. Ono záleží na tom, jak je to tělo citlivé na hormony, takže pro klid duše bych si těhu test udělala, ale jinak bych s stím hlavu nelámala. Kamarádce poté pilulce přišla asi až po 3 týdnech zpoždění 😉

leotynka
autor
9. črc 2014

@anushka111 No děkuju moc jako bylo by mě divný teda že by to nezabralo když si to člověk vezme po 4 hodinách po to by bylo dost blbý aby pilulka nezabrala to by ji nemuseli prodávat 😀 děkuji

hanyzka11
11. črc 2014

@leotynka opravdu neměj strach. funguje to dobře. jen to tělo rozhodí. možná bych řekla, že se může stát, že se třeba zpozdí i ta příští. jako než se tělo srovná. určitě to není pravidlo, ale řekla bych ani výjimka.

leotynka
autor
11. črc 2014

@hanyzka11 😀 😀 😀 Děkuji 🙂

misa147
20. srp 2014

Holky uz mam taky 5 dni zpozdeni po postinoru sjem uz na nervy :/ praskl nam kondim nikdy se nam to nestalo to by me ani tak nestvalo ale doma mame rocni holcicku a dalsi teda ted nezvladneme az tak za rok snad z toho nic nebude :/

zajickova16
30. srp 2018

Máte někdo nějakou zkušenost? Přiznám se,že ikdyz mám dvě krásné holčičky, tak tyhle věci jsem nikdy neřešila, myslím ovulaci, plodné dny atd. Vím kdy mám dostat menstruaci a jak dlouho trvá, takže vám bude asi můj dotaz připadat směšný. V sobotu 25.8 jsme měli s partnerem pohlavní styk a praskl nám kondom, nikdy jsem nevěřila, že se to fakt může stát, ještě to ráno jsem spinila protože den předem (pátek) mi skončila menstruace, po pohlavním styku jsem si užila asi do 3hodin postinor, dneska jsem začala slabě krvácet, 5 dní po užití tablety, je teda nějaká pravděpodobnost že bych těhotná být mohla? Děkuji za jakoukoliv odpověď

lucie2344
16. pro 2021

Ahoj, prosím, je to měsíc zpátky kdy jsem si vzala postynor, stalo se to ze soboty na neděli a postynor jsem si vzala v pondělí odpoledne, ale ještě jsem to nedostala? Mám se bát ze budu v tom, nebo to mám tak prehazeny ze to dostanu dyl?. Děkuju za odpověď

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru