Druhá čárka na těhotenském testu nesílí. Co to znamená?

maximka33
21. bře 2012

holky, mám dotaz. vypadá to, že jsem čerstvě těhotná. dělala jsem si tři testy - 16. den po ovulaci, 17. den ráno a 19.den ráno. testy vypadají všechny stejně, prostě druhá čárka je taková slabší. myslela jsem, že už musí sílit. máte někdo podobnou zkušenost? jak to dopadlo? hodně se bojím...

maximka33
autor
22. bře 2012

holky, poradíte?

pajiskazemlyna
22. bře 2012

@maximka33
Ahoj, můžeš sem hodit foto těch testíků ? 🙂

salomee
22. bře 2012

No přesně, hoď sem foto... ono nesílící duch je něco jiného než...než něco jiného🙂. Mě čárka od určitýho stadia taky nesílila.. nebyla stejná, jako kontrolní. ....a pak už jsem přestala testovat

maximka33
autor
22. bře 2012
pajiskazemlyna
22. bře 2012

@maximka33
a jste si jistá, že jste už 19DPO ??
Měříte bazální teplotu ? Nebo děláte jen ovu testy ? ..
čárečky mi na 19DPO opravdu přijdou slabší, ale nic to nemusí znamenat 🙂

ia.
22. bře 2012

@maximka33 a máte všechny testy se stejnou citlivostí? je rozdíl dělat 10 a je rozdíl dělat 25.....já jsem byla v r.2010 těhotná, hrozně pomalu mi ty čárky sílily, vím že jsem byla snad už 50DC a furt byla slabá..nakonec jsem v 9tt potratila, ale věřím, že to nebude váš případ 😉

ajina17
22. bře 2012

@maximka33 tohle nevypadá na 19 DPO,ale tak 9-12DPO..Víc asi ne..jsi si jistá na 100%, že to je 19DPO? Mě to fakt tolik nepřijde..to by jsi tam už měla pěkné dálnice..

ladenka
22. bře 2012

Já testovala 11DPO a čárka byla jako ta tvoje, o 5 dní později už byla jako kontrolní. Tak nevím.

eficenka
22. bře 2012

@maximka33 no některé slečny mají i při těhu negativní tt.... Nejlepší by bylo vzít krev a pak zase za 2 3 dny aby se vědělo, jestli hcg stoupá....

salomee
22. bře 2012

Na 19. den po ovulce mi přijde taky slabá...ale nemusí to nic znamenat, souhlasím s radou jít na krev.

zuzkka88
22. bře 2012

Každé roste hcg pomaleji.. někomu se 16 DC (a třeba i později) teprve ukáže duch

maximka33
autor
22. bře 2012

@pajiskazemlyna jen ovu test, to bylo 22. den cyklu, početí pak až 25. den. podle toho by šlo o pozdější početí..

maximka33
autor
22. bře 2012

@salomee to jo, prý od 10. týdne už nesílí, což ale není můj případ.

maximka33
autor
22. bře 2012

@salomee na gyndu jsem už volala, před 6. týdnem mě tam vidět nechtějí.

pajiskazemlyna
22. bře 2012

@maximka33
Tak když si vezmu, že mohla být po pozitivním testu ovu až 24 DC, tak by to i šlo ....
Zkuste ještě testovat, držím palce at to dobře dopadne !!! 😵

kaleilah
22. bře 2012

vůbec bych neřešila sílu čárky, je to k ničemu!

Naše třetě bylo plánovaný a dlouho očekávaný, takže jsem těhotenství zachytila cca od třetího týdne, kdy to byla jen silnější sliznice na děloze, pak denně tak 5 testů, než se konečně druhá čárka objevila, na gyndě ještě nebylo nic vidět, místo čárek pořád jen tenoulinká nebo duch. Hrozně jsem se těšila vždycky na ráno, až z první moči udělám testík a uvidim silnou čárku a NIC. Nakonec se mi to nezdálo, načůrala jsem do skleničky a ponořila jsem tam 4 testy najednou 😀 😀 😀 - od stejný značky, kupovala jsem best 2 . Testy jsem ponořila najednou, na stejnou dobu a vytáhla ve stejnou chvíli. Každej vyšel jinak, na jednom duch, jinde silná čára... takže je to podle mě i testama a sílu čárek bych hodila za hlavu a spolíhala se na utz. 🙂

salomee
22. bře 2012

@maximka33 ☹ tož ti jsou dobří, asi bych řekla, že mám zpožděnou mens. a chci vědět proč... nebo tak něco. Ono jak člověk řekne, že jde asi o těhotenství v tak časné fázi, tak to dr. moc neprožívají.

maximka33
autor
22. bře 2012

@kaleilah moc ti děkuju za pozitivní příběh 🙂)) musím říct, že jsem byla předtím 2x těhotná a pokročile - 7. a 8. týden, a jednou byla čárka taky slabší. tak třeba na tom budu podobně🙂

maximka33
autor
22. bře 2012

@salomee na druhou stranu to chápu, do 6. týdne můžu dostat opožděnou ms. možná by bylo horší, kdyby mi z krve zjistili těhotenství, ale do prvního utz to nevydrželo..

kaleilah
22. bře 2012

@maximka33 určitě 🙂) držím pěsti aby všechno vyšlo 🙂

maximka33
autor
22. bře 2012

@salomee jj asi to tak bude, že to moc neprožívají..

maximka33
autor
22. bře 2012

@kaleilah jéé máš ty tři děti jako schůdky 🙂

kaleilah
22. bře 2012

@maximka33 a jestli budou pořád tak sladný a úžasný, tak budou za chvilku 4 😀

salomee
22. bře 2012

@kaleilah Jestli bys to chtěla vědět, tak.. nevím, jedině zaplatit si krev, jestli máš možnost a pak by to asi chtělo za dva tři dny zas, jak to případně stoupá. Co se mě týče, já nejsem pro testování 10dpo atp, ještě před termínem MS.. ale toto je jiné a chápu, že bys chtěla vědět, na čem jsi. 😕

ajina17
22. bře 2012

@kaleilah jé ty jsi hezký blázínek 🙂..ale děti jsou úžasný 🙂

iviseks
23. bře 2012

Mě se to taky stalo měla jsem druhou čárku slabou a dělala jsem si testy taky tři a po týdnu mi zjistili neprosperující těhotenství ☹ Snad to nebude tvůj případ ☹ držím palečky 😉

maximka33
autor
23. bře 2012

holky tady je nová fotka. sílí ne?

ladenka
23. bře 2012

Vypadá to nadějně 🙂

kixi
23. bře 2012

@maximka33 jasne ze sili !!! 🙂

salomee
23. bře 2012

Ta poslední je nejsilnější, to jde vidět i na tak malé fotce (mám ještě ke všemu jen netbook🙂 )

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru