Druhá čárka na těhotenském testu nesílí. Co to znamená?

maximka33
21. bře 2012

holky, mám dotaz. vypadá to, že jsem čerstvě těhotná. dělala jsem si tři testy - 16. den po ovulaci, 17. den ráno a 19.den ráno. testy vypadají všechny stejně, prostě druhá čárka je taková slabší. myslela jsem, že už musí sílit. máte někdo podobnou zkušenost? jak to dopadlo? hodně se bojím...

ajina17
23. bře 2012

@maximka33 juchů čárečka sílí 🙂 Gratuluji 🙂

maximka33
autor
23. bře 2012

@ladenka
@kixi
@salomee
TAK TO MÁM RADOST. a cítím se těhotně, jsem unavená jak hrůza, takže to vypadá dobře 😉

kixi
23. bře 2012

@maximka33 my mame radost z tebe 🙂 opatruj se a drzim moc moc moc pesti 🙂

maximka33
autor
29. bře 2012

tak fazolka je tam, kde má být, čárka dále sílí. asi bude silná, až bude srdíčko 🙂

stefanieb
15. dub 2014

Dobrý den,
dnes ráno jsem si udělala těhotenský test a vyšel mi pozitivní,jedna čárka silná,druhá slabší.
Zítra očekávám menstruaci,o miminko se snažíme 5měsíců a takhle se mi test ještě neukázal.
Prosím o radu,děkuji :o))

evulatko
15. dub 2014

@stefanieb,je to jasne pozitivni test,gratuluji🙂

lucinka1588
25. pro 2015

Milé maminky na prvním testu mi druhá čárka nejde vůbec vidět, ale na tom druhém už jde vidět líp, myslíte, že bych mohla být těhotná? Moc prosím o radu 🙂

lti
25. pro 2015

@lucinka1588 vidim peknou carku i na prvnim testu 🙂

sarivojvodova
25. pro 2015

@lucinka1588 vidím je na obou. Gratuluji. 😊

lucinka1588
25. pro 2015

Moc vám děkuji 🙂

alpinka1
17. čer 2016

Ahoj holky. prosím poraďte, nechci si dělat zbytečné naděje. Dělala jsem test 12. dpo a čárka odpovídala (možná byla i silnější) testům 12. dpo v předchozích těhotenstvích. pak 14. dpo byla silnější ale potom 16. a 18. dpo byla skoro stejná jako 14. dpo. protože mám za sebou 3x ZT, tak si mě doktor pozval na utz už 4+3 a v děloze byl gestační váček prý odpovídající. Ale já mám strach z těch nesílících testů. Komu se to taky stalo a jak to dopadlo? Po tom všem co už máme za sebou trochu šílím. Jinak testy byly dr. max s citlivostí 10. Ty jsem používala i v předchozích těhotenstvích, kdy se nejdřív vše vyvíjelo jak mělo, ale pak přestalo bít srdíčko. Každopádně 18. dpo už byly vždy dálnice a teď je čárka poměrně slabá, sice ne duch, ale rozhodně se ani neblíží intenzitě kontrolní čárky. Kdy byla ovulace mám zjištěno pocitově, testem i bazální teplotou.

alelajda
17. čer 2016

Pěkny den děvčata chtěla jsem se zeptat dneska sem cca 30DC s partnerem se snažime o druhe mimi, minuly měsic nam to nevyšlo teda spiše nejprve tam byly dvě čarky sice slabe ale byly jenže pak to asi mrnous vzdal a s opožděnou ms odešel a ja ted nevim jestli se už testovat nebo ještě nee ms mivam dost nepravidelnou někdy 29 jindy 32 a někdy zase jinak no prostě podle větru 🙂 🙂

kasparka1
17. čer 2016

@alelajda jeste pockeeej, i tyden.

alelajda
17. čer 2016

@kasparka1 myslela sem si to ale raději sem se zeptala
🙂 🙂 děkuji

krecici
17. čer 2016

@maximka33 co já bych dala za takové testy. 🙂 Já mám už dva týdny všechny testy jako ty jsi měla ten první.

maximka33
autor
17. čer 2016

@krecici mně to tenkrát nedopadlo, skončilo to spontánním potratem v 7tt. ale za půl roku to vyšlo a už mám doma tříletého sviště.

alelajda
22. čer 2016

pěkny den holky tak sem si dnes udělala tt a byla dalnice naskočila poměrně rychle myslite že už mužu počitat s tím že to vyšlo?? druhy potrat bychasi nerozdychala

misula29
22. čer 2016

@alelajda vyšlo 🙂 Takhle nad tím přemýšlet nemůžeš a podle testu se nedá poznat zda bude těhu prosperovat. Nesmíš připouštět jinou variantu než že ano🙂

alelajda
23. čer 2016

@misula29 děkuji

alelajda
23. čer 2016

po obědě pujdu k doktorovi tak pak dam vědět co a jak

trrr
23. čer 2016

Ahoj holky jsem tu nova ms sem mela dostat ted v pondeli bo ve stredu od ctvrtka od rana mam // ale jsou slabsi z rani moci a prez den skoro neviditelne clear blue digital je z odpoledni moci negativni ten jak ukazuje tydny poradte diky

andreaandrejka
23. čer 2016

@trrr Clear blue digital? Nepleteš si to? Clear blue digital je digitální test a ukazuje ti týdny od oplodnění...🙂

alelajda
23. čer 2016

@trrr skuz ještě vydržet par dni a pokud bude sílit tak by to mělo byt dobré, něchci tě strašit ale take slabe sem to měla ja mynulý měsic a dopadlo to špatně ale tim nechci řict že to bude tak i u tebe

trrr
23. čer 2016

@andreaandrejka clearblue ukazuje tydny me ukazal - ale uz sem ho vyhodila 😕

ojo
23. čer 2016

@trrr mamatesty bývají často falešně pozitivní, zkus test Dr. Max....jinak u prvníího syna jsem to také tak měla, byl vidět duch a zesílení nebylo takřka vidět ani po 4 dnech, tak jsem také měla obavy, týden na to jsem zakrvácela, jela na pohotovost a na utz nebylo vidět nic, ale hcg v krvi bylo a čekalo se, jestli se bude zvyšovat...po 4 dnech mě udělali znovu utz a už byla vidět i dutinka, za další týden už i žloutkový váček atd....
tak počkej ještě pár dní....

trrr
23. čer 2016

@alelajda si potratila nebo si to dostala?

andreaandrejka
23. čer 2016

@trrr Pokud ti Clear blue ukázal - tak je to jasný.

alelajda
23. čer 2016

@trrr potratila jsem, když jsem řekla že sem si dělala dva testy a byl na nich duch tak se mě zeptal jestli to sililo a tak sem řekla že ne a on mi na to řekl že asi s největši pravděpodobnosti se vajčko začalo zahnizdovat ale vzapěti to vzdalo a přestalo se vyvíjet a nejspiš proto mi nechtěl ten test silit a když jsem pak šla na krev tak už jsem měla jen zbytkove hodnoto nebo co ale každe těhu je jine tak přeji at testy sílí

trrr
23. čer 2016

@alelajda to me mrzi snad se ti brzy zadari ja jdu zitra na krev

gepe
23. čer 2016

@andreaandrejka me vloni clear blue ukazal TT a jednalo se nakonec o biochemicke tehotenstvi. Nedavala bych to jako bernou minci, ze kdyz C.B. ukaze, ze je to jasny a vse ok. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru