Druhá čárka na těhotenském testu nesílí. Co to znamená?

maximka33
21. bře 2012

holky, mám dotaz. vypadá to, že jsem čerstvě těhotná. dělala jsem si tři testy - 16. den po ovulaci, 17. den ráno a 19.den ráno. testy vypadají všechny stejně, prostě druhá čárka je taková slabší. myslela jsem, že už musí sílit. máte někdo podobnou zkušenost? jak to dopadlo? hodně se bojím...

alelajda
23. čer 2016

@trrr no ono se zadařilo velmi rychle včera rano tt ukazal dálnici dneska jdu za doktorem tak uvidim co a jak

andreaandrejka
23. čer 2016

@gepe To mě mrzí. Ale ona píše, že jí ukázal -. Proto píši, že je to jasný 🙂

trrr
23. čer 2016

@alelajda ju tak parada!gratuluji tak dej vedet 😉

gepe
23. čer 2016

@andreaandrejka biochemicke beru jako opozdenou ms, uz mam za sebou horsi, jsi mila dik 🙂 ano, me taky ukazal pozitivni vysledek vcetne tt a bylo to biochemicke.

andreaandrejka
23. čer 2016

@gepe Asi se nechápeme 😀 Jí ukázal Clear blue - (mínus), jako negativní 🙂

trrr
23. čer 2016

Ja uz mam 2deti syny chteli jsme zkusit holku ms mi nikdy nemeska spis to mam driv o nekolik dni a kdyz sem nebyla tak sem mela negativni mamatesty zadny duch nic proto nevim co si myslet

trrr
23. čer 2016

@andreaandrejka asi tim chce rict,ze kdyz mi ukazal minus tak to nic neznamena ze ji ukazal plus a tydny a take to nebyla pravda

andreaandrejka
23. čer 2016

@trrr Tak to jedině, v tom případě jste první, od koho slyším, že digi Clear blue neukázal, co měl...já s ním mám vesměs pozitivní zkušenosti 🙂

trrr
23. čer 2016

@andreaandrejka ja nerikam ze digy lze nevim to jen rikam jak sem pochopila pani

andreaandrejka
23. čer 2016

@trrr Já také netvrdím že lže...🙂 Já jen čtu zkušenosti vás ostatních...🙂

trrr
23. čer 2016

@andreaandrejka uvidim co na gynde zitra az mi vezmou krev

gepe
23. čer 2016

@andreaandrejka @trrr uf zeny 🙂 tehotenstvi muze negovat i kdyz oplodneni probehlo, avsak ve velmi rannem bunecnem vyvoji skoncilo. I muze byt pozitivni napr 1-2tt avsak tim nemusi odpovidat dobe kopulace a nasledne oplodneni a uhnizdeni, aj. V kazdem pripade me clear blue nikdy nezklamal a za me je to nej test v cr na trhu co do detekce a ukazatele. V pripade negativniho digi clear blue za me bohuzel taky vysledek netehotna. Jedina moznost ze by by to byl spatny vysledek, tak spatne provedeny ci poskozeny/vadny test.
@trrr je mi lito 😔

alelajda
23. čer 2016

Tak ja to mam potvrzeno lékařem ale je to zatím bez srdce tak se snad brzo ozve

walca
25. čer 2017

Ahoj holky, co myslite sily carka nebo bohuzel se mi to zda? Zadne priznaky nejsou, jen mi meska MS jeden den.

tomikjoejoe
25. čer 2017

@walca Čárka bych řekla je o trošku silnější, příznaky být také nemusí na začátku žádné. Počkala bych, hcg může být nízké i na začátku těhu a nemusí to nutně znamenat, že je něco špatně. Nebo pro vlastní klid bych se objednala k lékaři.

trrr
25. čer 2017

@walca sili bude to ok 😉

linee
25. čer 2017

@walca doporucuji testy stejne znacky.Jinak tehu urcite jsi.Klidne bych zavolala pristi tyden k dr.a objednala se na prohlidku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru