Druhá čárka na testech se udělala jinde, než má být

rumpralinka
23. srp 2011

Zdravím 🙂 koupila jsem si v lékárně GS mamatest 10 od MS mám zpoždění 3-5 dní včera jsem si dělala jeden test a dnes druhý, ale vyšlo to stejně kontrolní čárka byla na obou testech tam kde má být a druhá se mně udělala jinde než by měla být. Dá se říct že až přímo u té vatičky co nasává tu moč... Tak se chci zeptat jestli jste se s tímto někdy setkaly? Popř. co by to mohlo pro mě znamenat. Nebo jestli je to u tohoto testu normální, zatím nemám moc zkušeností s těhu testy. Předem Vám děkuju za odpověď 🙂

fiallinka
23. srp 2011

@rumpralinka setkala jsem se s tím, a u těch dvou případů, o kterých vím, to znamenalo těhotenství - asi fakt blbý test, zkus jiný...

rumpralinka
autor
23. srp 2011

@fiallinka Děkuji za odpověď 🙂 A taky se ti to stalo u této značky testu nebo u jiné?

fiallinka
23. srp 2011

@rumpralinka mně ne, kámoškám, nejsem si jistá značkou, ale ta barva se tam prostě jako "rozpila" a nashromáždila na kraji...

rumpralinka
autor
23. srp 2011

@fiallinka No mně se to právě rozpilo do té vatičky. No zkusím dnes koupi nový a asi nějakou jinou značku....

fiallinka
23. srp 2011

Ale stejně tak to může být i vadný test, a žádné těhu, takže bych koupila jiné...

foaji
24. srp 2011

@rumpralinka Ahoj, jak to dopadlo?? Mně se dnes stalo to samé, druhá čárka je rozpitá do té vatičky.Dívala jsem se na staré těhotenské testy, kdy jsem byla těhu - na některých byla slabulinká čárka a navíc to bylo rozpité do té vatičky. Všimla jsem si toho až teď..

steelska
24. srp 2011

@foaji :dneska se mi stalo to same 😒

steelska
24. srp 2011

by me zajimalo jak jste dopadli 🙂

foaji
24. srp 2011

@steelska Zvláštní, že? Ale 2 starý testy, co byly pozitivní, to tak mají taky.. hold budeme muset testit znova. Každopádně já cítím, že se zadařilo, i když byla druhá čárka vpitá do té vatičky .. Jak to vidíš ty? 😉

steelska
24. srp 2011

tak to je mazec :O ja vfubec nevim spozdeni mam 14 dni a boli me podbrisek a jako na ledvinach ale taky sem koukala co to je tam dole na tom testu a oba testy mi takto vysli
@foaji

foaji
24. srp 2011

@steelska No jedině běžet do lékárny a koupit jinou značku testů.. já teda budu testit znova až pozítří, nejsem ani týden od ovulky, ale vím, že se něco děje a zkusit jsem to prostě musela 😀 Budeš zítra testovat znova? Pak musíš dát vědět 🙂

steelska
24. srp 2011
steelska
24. srp 2011

@foaji:no skusim to jen doufam ze to neni neco jineho dost me boli podbrisek

denousek
24. srp 2011

kup si v lekarne dr max 10.. 🙂 maji to ale jen v lekarnach co se dr max jmenuji jo 🙂 hodne stesti

steelska
24. srp 2011

@denousek :tu tady nemame .-(

rumpralinka
autor
25. srp 2011

Tak asi nejsem těhu. Po tady těchto divných mamatestech jsem si koupila ten clearblue digital a dnes jsem si ho dělala ráno....dnes je to 5 den zpoždění a zatím nic. No a na testu mně vyšlo jasně zřetelné minus, ale když se na to dívám, tak je tam v obdelníčku udělané jako kdyby plus, ale to je vyplněné černě.... Nevím jestli mně chápete jak to myslím 😀 možná že je to u tohot testu běžné, ale stále si nejsem jistá.... Nemáte některá zkušenost s tím to testem celear blue?

hankamamka
25. srp 2011

@rumpralinka je to možné, clear blue má na akokeby naznačené plusko, ale ak sa ti vyplní len vodorovná palička, ukáže sa mínusko a nie si tehotná ... ak oboje, vodoroná a horizontálna, ukáže sa plusko, to znamená, že si tehotná 🙂

rumpralinka
autor
25. srp 2011

@hankamamka Takže když tam je jen náznak pluska a je tam jasné zřetelné minus, tak to znamená jistě, že ne?

hankamamka
25. srp 2011

@rumpralinka Ak je tam zretelne minus, tak je to nie. Ale myslim, ze clear blue ma citlivost 20 (alebo 25?), tak ak nepríde MS, skúsila by som citlivejší test alebo to o pár dní zopakoval. Žial u mňa, keď ukázal clear blue minus, tak som nebola tehotná :(

rumpralinka
autor
25. srp 2011

Tak já už mám dneska zpoždění 5. den....zatím jsem nikdy takové zpoždění neměla, tak myslím, že by to už mělo jít poznat, ne?

hankamamka
25. srp 2011

@rumpralinka asi malo ... ja som mala minulý cyklus, prvý krát, meškanie skoro týždeň, žial, u mňa to bolo stresom, proste telo zareagovalo posunutim MS, tiez som skusala TT a nechapala :(

rumpralinka
autor
25. srp 2011

Je to možné, že je to i u mě způsobené taky tím stresem, že na to furt myslím a přemýšlím o tom. No pokud se nedostaví do pondělka zkusím koupit ještě jeden...

steelska
25. srp 2011

ahoj holky tak dnes 16cty den spozdeni a koupila jsem jiny test a negativni tak to uz jsem vazne jelen ☹

rumpralinka
autor
26. srp 2011

@steelska Tak to jo teda...to je vážně zvláštní, to je už tak zralé jít na gyndu.

steelska
26. srp 2011

@rumpralinka :jen se chci zeptat chtela bych si zmerit tu bazalni teplotu nikdy jsem to nedelala takze o tom nic nevim muzu v pochve a kdyz v pochve ma se odecitat?diky myslite ze je stale nadeje ze muzu bit tehu?

foaji
26. srp 2011

@steelska A máš nějaký příznaky těhu?? Četla jsem, že někomu těhotenský test neukázal 2 čárky ani ve 2. měsíci 😀 Jsou to ale vyjímky..

foaji
26. srp 2011

@steelska Jinak s bazální teplotou neporadím, neměřím, ale jsou na to nějaký speciální teploměry, který ti ji ukážou s přesností asi na 2 desetinný místa..

foaji
26. srp 2011

@steelska Jinak ani když ty negativní testy natočíš pod světlem, nevidíš ducha??Testovala jsi jen ráno??

steelska
26. srp 2011

@foaji :ne prave ze odpoledne 😀 a jeste kolem 10 h dopol ne ani pod svetlem ale tet sem si delala ten mamatest a vypada to jako by byla 2 / u te vaty o5 😒 to sem vazne jelen jnak jsem se tet docetla ze staci obyc dygitalne teplomer

steelska
26. srp 2011

no je mi jen trochu spatne a boli podbrisek ale jinak nic :-/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru