Druhá čárka ne testu po hodine. Jsem tehotná?

ditulin2
16. lis 2007

Prosím o vaše zkušenosti.... Jsem po Ketu a jsem holka nedočkavá 😎 ..takže jsem po 7 dnech po tramsferu testovala. kultivace byla 96 hodin. V limitu se objevil opravdu jenom stím čárečky a mám pocit, že jsem ho viděla, protože jsem ho chtěla vidět 😵 Test jsem ale nevyhodila a asi za hodinu se tam zjevila už viditelně. Není tak jasná jako ta kontrolní,ale je tam.každý kdo s ena test podívá ji musí vidět, nemusí se "hledat". A teď nevím jestli si můžu dělat naděje, že se zadařilo nebo po limitu to už nemám brát v úvahu. Díky za vaše zkušenosti s testy 😉 Mějte se a všem snažilkám držím palce

rezetka
18. lis 2007

Já si jdu taky pro radu, mě se to stalo dneska ráno, testovala jsem a až po třičtvrtě hoďce se mi objevila slaboulinká čárka 😒

lucinecka
18. lis 2007

Rezetko a kolikátý den po ovu jsi? A jaký to byl test?

rezetka
18. lis 2007

jsem 12 DPO.
A test to byl nějaký bez názvu, z Globusu. Jen na něm bylo napsané Těhotenský miskový test 😀

lucinecka
18. lis 2007

No já měla slaboulinkou druhou čárku taky už 12DPO, ale objevila se do limitu, asi k té třetí minutě začala pomalinku vystupovat. Doporučuju mamatest, ten je hodně spolehlivý a neukazuje falešně. No asi nezbývá než počkat, jestli ti bude čárka sílit. Zkus test 14DPO a uvidíš 😉

katerinka.kr
18. lis 2007

ahoj, rezetka, ja jsem to taky tak mela -po delsi dobe, slaboulinka carka, však víš.... 😀

paolin
18. lis 2007

mne se dve carky objevily az po pul hodine. bylo to 33.den od menzes.

rezetka
18. lis 2007

Chjo...tak zkusím zítra další, ale moc nadějí tomu nedávám.

lucinecka
18. lis 2007

Holky, každé z nás stoupá HCG jinak. Taky záleží na citlivosti testu. Takže druhá čárka dlouho po limitu může znamenat stejně tak že těhotné jste jako stejně že nejste. Kdo ví. Radím zkusit spolehlivý mamatest a testnou za pár dnů 😉

lucinecka
18. lis 2007

Já mám negativní zkušenost s Best2. Tam se mi objevila druhá čárka po limitu vždy a těhotná jsem nebyla. Byla děsně slaboulinká, skoro neviditelná. Vím že to čekání je nejhorší, ale bez něj to bohužel nejde. Rezetko, zkus to zítra a uvidíš 😉 Držím palce 🙂

rezetka
18. lis 2007

Luci, OK, mě už asi hrabe, páč se pořád sleduju, že mě bolí prsa a že tohle a že tamto, potřebuju zchladit 😀

lucinecka
18. lis 2007

Rezetko, chováš se úplně normálně jako každá ženská která chce otěhotnět, to mi věř 😀 Já se taky pořád sledovala. Že tě bolí prsa je dobrá známka, tak třeba to vážně vyjde, to by bylo super 🙂 Uvidíš co bude říkat testík za pár dnů. Jestli tam ta druhá čárka má být, tak tam taky bude 🙂

rezetka
18. lis 2007

Já vím, já jsem myslela, že už cvokatím 😀
Dík.

ditulin2
autor
18. lis 2007

Rezetko, neboj, já jsem na tom taky stejně..pořád se pozoruji, hledám příznaky a bojím se, že to nevyšlo. Jsme hold holky netrpělivé 😀 držím palečky

barag
18. lis 2007

holky, já čekám menstruaci až v úterý a samosebou sem se já blbka testovala v pátek, dneska, ale ani jednou z uplně ranní moči, takže kdybych přeci jen byla, tak sem to tímhle způsobem nemohla zjistit, čtu si to tady, jdu do koše, vyhrabu test - nic - ani po limitu, pořád si osahávám prsa, jestli bolí tak jako ze strany a to jo, ale ne nijak moc, tak nevím tak na straně mě prsa bolela, když sem poprvé otěhotněla - ale byla sem těhu jen krátce...hrabe mi z toho

tak zdar netrpělivkám!

rezetka
18. lis 2007

Ditu, i já tobě 😵

kikusa100
18. lis 2007

ahojte aj ja som mala dve ciarky a nebola som tehu.. sice mrcha dosla ale bola dost silna a bolestisva.. tak je mozne ze za male neuchytilo... no kazdpadne sa mi asi dva krat za rok stalo ze som mala pozitivny tehu test... aj po limite... niekto je tehu aj ked ma po limite ciarku a niekto nei... niekde som citala ze dve ciarky sa ti ukazu po uricitom case na teste stale ze je to tak urobene ze ci test funguje tak neviem... kazdopadne sa na tom netreba trapit ci po limite lebo ked si tehu tak na to prides. lekar to isti stale..

ditulin2
autor
18. lis 2007

Rezetko a jdeš k dr nebo se snažíte přirozeně? já se asi nedočkám příštího pondělka 😕
Teď jsem koukala na ten ammatest, co jsem dělala ráno a když se snažím, tak tam vykooukám čárku...jsem už asi psycho 😀

rezetka
18. lis 2007

Už se na to nehleď, mě už to manža zabavil 😀
Přirozeně se snažíme 😉

cheron
18. lis 2007

🙂 ahoj Ditulin Ja vim ,ze se to rika ,ale nejlepe je na to tak nemyslet 7 den je brzy testovala jsem take a byl negativni jsem 11 dni po ET ,kdyz jsem vydela jak je negativni mela jsem spatny den, proto jsem se rozhodla netestovat .Odjela jsem do Cech na mamky narozky dala si vino a uplne jsem zapomela na vse v restauraci se mi udelalo spatne motala se mi hlava ,ale jelikoz jsem jedla posledni jidlo v 10 rano a bylo ,uz 9 vecer mi to prislo normalni .Moje tehotna kamaradka me rekla ,ze jsem tehotna neverila jsem ji .Vcera jsem prijela domu vecer a udelala jsem si jen tak test (mamatest);do jedne minuty druha carka .
Dnes rano to sami. Zadne priznaky nemam prsa mam uplne normalni jedine co mam boli me v podbrisku jako kdybych to mela dostat stim rosdilem,ze ty bolesti jsou o tyden driv nez je mam obvikle 🙂 🙂 Drzim pesti vydrz 🙂 ono to klapne 🙂

ditulin2
autor
18. lis 2007

Rezetko, já to schovávám , ať s epodívá švagrová ..je to maniak jako já 😀
Cheron, v podbříšku mě taky bolí, prsa vůbec (což jsem ráda- minule bobely a nevyšlo to ) .

rezetka
18. lis 2007

pššš, ticho, už nechci nic slyšet 😉
Ditul, vyfoť ten test

sylvinka
18. lis 2007

Holky, moc vám to všem přeju 🙂
Nicméně, na testu jsem druhou čárku viděla po limitu taky a těhotná jsem nebyla. Pravda ale je, že jsem test znovu viděla až tak za 36hodin a to mohl vyplodit, co chtěl 😅

Když jsem pak opravdu těhotná, byla jsem ve středu u dr. s negativním testem a zpožděním 17 dní. Dostala jsem vyvolávačku. Následující pondělí už byla čárka ne tlustá, ale zřetelná 😉

mamak
18. lis 2007

ditulin2 ani já sem nevydržela čekat a udělala si testíka dnes když mám 8 den po transferu a mám to jak přes kopírák dělala sem si ho už v pět hodin ráno v koupelně nám svítí taková světluška tak sem tam nic neviděla.Položila test na kuch.linku a šla ještě do postýlky a ráno jaké bylo překvapení když sem na testíku objevila //,ikdyž ta jedna je opravdu slabounká.Jinak testovat mám až 27.11., ale jak se znám určitě budu ještě testovat v polovině týdne né-li každý den 😉

ditulin2
autor
18. lis 2007

Mamak, tak držím palečky, aby sílila. Já bych taky testovala každý den. Už jsme si dělali legraci, že ty testy budou dražší než celé IVF 😀 A kam chodíš? Já s eteď budu snažit vydržet do čt, to mám termín menstruace.

mamak
18. lis 2007

Chodím do Brna na Unicu.Jinak já se MS řídit nemůžu poslední sem měla 17.10. takže tu už sem prošvihla.Tak doufám že nám to vyjde a že tam příště najdeme pořádné tlustice //

ditulin2
autor
19. lis 2007

Mamak: já jsem se rozhodla, že testovat nebudu, až v ten čtvrtek..teda doufám, že to vydržím 😀 ...což bude těžké. Ale stejně ten verdikt nezměníme 😒

mamak
19. lis 2007

Tak to ti budu držet moc palečky ať se zadaří.A do jakého CARu chodíš ty????

sah
19. lis 2007

Ahoj, tak nevím. Všichni tady nadávají na Best 2. Včera mi ukázal slabě pozitivní, žádný stín, normálně ta druhá byla růžová, sice slabě, ale byla růžová. A dnes mamatest nic. Tak asi ty Best fakt kecají. Tak jak to že je prodávájí, sakra!! Máte s tím někdo zkušenost??

mamak
19. lis 2007

ahojky sah já si dělala včera testík a byl pozitivní a dnes další a nic záleží i kolik je tam jednotek já si včera dělala ten nejcitlivější (říká se mu myší test),který má 10mlU/ml a byl pozitivní dneska normální test kde jsou jednotky 25mlU/ml a nic ale já si to dělala teď odpoledne nebylo to s ranní moči.Možná je i brzo na testík a pokud chceš ještě testnout zkus ten myší testík a uvidíš.

sah
19. lis 2007

Tak já nemám šanci sehnat ten "myší". Zkusím si dnes koupit jiný a uvidím. Ale četla jsem hodně, že Best zkresluje, ale je to divný. Kdyby zkresloval, tak by ta druhá měla být šedivá a ne růžová, ne?? No uvidím, zkusím koupit jiný. Já jsem totiž minulý víkend místo MS jen dva dny špinila, tak na radu gyndaře testuju 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru