Druhá čárka ne testu po hodine. Jsem tehotná?

ditulin2
16. lis 2007

Prosím o vaše zkušenosti.... Jsem po Ketu a jsem holka nedočkavá 😎 ..takže jsem po 7 dnech po tramsferu testovala. kultivace byla 96 hodin. V limitu se objevil opravdu jenom stím čárečky a mám pocit, že jsem ho viděla, protože jsem ho chtěla vidět 😵 Test jsem ale nevyhodila a asi za hodinu se tam zjevila už viditelně. Není tak jasná jako ta kontrolní,ale je tam.každý kdo s ena test podívá ji musí vidět, nemusí se "hledat". A teď nevím jestli si můžu dělat naděje, že se zadařilo nebo po limitu to už nemám brát v úvahu. Díky za vaše zkušenosti s testy 😉 Mějte se a všem snažilkám držím palce

lauritka
22. lis 2007

hmm juzin tak to je zaujimave,. ale ja by som skusala stale ten isty test, ked uz som s jednym zacala..aspon vidis, ci to stupa alebo nie. naco kupovat ine znacky potom.

juzinka
22. lis 2007

Ja som zasa myslela, že keď mi ukážu dve rôzne značky čiaročku, tak si môžem byť istejšia. Teraz už asi počká či príde mrcha aj tak to testom nezmením. Lauri, ale teším sa s tebou vážne. 🙂 .

lauritka
22. lis 2007

jusinka dakujem. drzim ti palce aby ti mrcha nedorazila 😒

juzinka
22. lis 2007

Lauri ešte jedna vec čo ty na môj graf, prepáč, že otravujem hodím ho do snažilky grafy diskusia. 😔

lauritka
22. lis 2007

dobre hod 🙂

jankatr
22. lis 2007

juzinka - už jsem to tu psala - hCG se uvolňuje každému jinak - někdo to třeba dokonce (jak jsem tu někde na MK četla) nemusí mít z moči poznat vůbec, a krevní test mu vyjde. Já jsem měla 13. den po Embryo transferu, čárečku jen slabounkou a navíc asi půl hodiny po limitu - (citlivost testu teď si nejsem jistá 20 nebo 25) Už mi to nedalo, zašla jsem za doktorem, a ten mi v krvi (o 2 hodiny později ten samý den) zjistil hladinu 109 - což by podle mě na testu s takovou citlivostí mělo vystřelit jak raketa. Takže je vidět že to fakt je spíš orientační... 😉

juzinka
22. lis 2007

Ďakujem Jankatr áno viem, že je to individuálne aj aj to že tie testíky nie sú až také spoľahlivé ako uvádzajú, veď uvidím. Ale ďakujem za odpoveď. 😅

rezetka
22. lis 2007

Holky, máte některá zkušenost s tím, že ačkoli jste nebyly těhotné, objevily se na testu po limitu slabé //? Dělají prostě všechny testy později ty dvě čárky nebo to vážně něco značí?

ditulin2
autor
22. lis 2007

No bohužel některé testy to tak dělají 😒 Mám takovou zkušenost s Beta 2. nevím jak Mamatest..všechny holky si ho chválí,ale já se obávám, že to dělá i on. Jakou značkou jsi testovala?

rezetka
22. lis 2007

Jeden obyčejný Comfort ze supermarketu a druhý Pepino test.
Tak právě nevím, jestli to dělají všechny☹

labut
22. lis 2007

rezetka: pokud máš po limitu 2 čárky, asi budeš těhu, ale zatím je to ještě brzo, počkej pár dní a test zkus znovu, pokud tam budou 2 čárky jsi těhu....vem mě sebou ať mám taky zpoždění a jsem konečně taky těhu.. 😀

rezetka
22. lis 2007

labut, myslíš, že to by se to jinak neobjevilo ani po limitu?
Pojď se mnou, ale zatím nevím, na čem jsem-absolutně 😀

labut
22. lis 2007

určitě si těhu a já už fakt nutně potřebuju aby mě nekdo vzal sebou jinak snad nikdy těhu ani nebudu. Podle mě je to opravdu tak, pokud bys nebyla tak tam asi 2 čárky nebudou, ale jak říkám chce to počkat a udělat další test. Většině holkám pokud se něco takového stalo tak později se jim potvrdilo těhu, ale musely chvilku počkat. Já bych skákala radostí.
Nezapomeň prosím na měěěěěěěěěěěěě. 😀 !!!!!!!!!

rezetka
22. lis 2007

Labuť, já na dobré zprávaře nezapomínám 😀

labut
22. lis 2007

supeeeeer........hlavně nezapomeň, někdo mi přece už musí pomoct. Je to už 8 měsíc snažení, víš... ☹

ditulin2
autor
22. lis 2007

MOOOOOCCCCC bych ti přála těhu...ale z vlatní zkušenosti vím, že tam může být čárka a těhu jsem nebyla ☹ ale určitě se zadařilo 😉

rezetka
22. lis 2007

ditu, jo? Tobě se tam po limitu objevila na více testech?

lauritka
22. lis 2007

babule test mam v albume. je to rozmazane. a so skusenosti viem, ze ked som si robila mamatest minuly mesiac, tak tam nebol ani tien, bolo to biele ako platno. a tehu som fakt nebola. 🙂

lauritka
22. lis 2007

Pravděpodobnost otěhotnění u zdravého páru v jednom cyklu se udává 15-20%.

Pokud budeme brát v úvahu pouhou matematickou pravděpodobnost, počítejte se mnou:
Po jednom cyklu snažení zůstane těhotných 15-20 žen ze 100.
Po dvou cyklech už je to 28-36 žen ze 100
Po třech cyklech 39-49 žen ze 100
Po čtyřech cyklech 48-60 žen ze 100
Po pěti cyklech 56-68 žen ze 100
Po šesti cyklech 63-74 žen ze 100
Po sedmi cyklech 68-79 žen ze 100
Po osmi cyklech 73-84 žen ze 100
Po devíti cyklech 77-87 žen ze 100
Po desíti cyklech 81-90 žen ze 100
Po jedenácti cyklech 84-92 žen ze 100
Po dvanácti cyklech 86-93 žen ze 100

lauritka
22. lis 2007

🙂 labut takze nezufaj, my sme sa snazili 5 rokov. 8 mesiacov je nic 😉

lauritka
22. lis 2007

odporucam prestudovat tuto stranku, z ktorej som cerpala http://merenibt.xf.cz/index2.html

ditulin2
autor
22. lis 2007

Lauritka, tak to musíš být šťastná po těch letech..moc ti to přeji 😵

rezetka
22. lis 2007

5 let?No teda...tak to gratuluju, to si maximálně zasloužíte 😉

tanuki
22. lis 2007

rezet, jestli budou tloustnout, tak to máš jasné! Já jsem se tenhle měsíc nesnažila (teda naopak- snažila neotěhotnět 😀) , ale pro jistotu jsem udělala mamatest a fakt bílý jako snížek- i po hodině!

mirka19
22. lis 2007

Holky, používám Mamatest a nikdy se po limitu // neobjevily. A když jsem byla těhu, objevily se do limitu. Kamarádce často jiné testy ukazovaly, že je těhu, ale jak zkusila Mamatest, tak nic a taky nikdy těhu nebyla. Ten jí to ukázal až když opravdu byla. A na Mamatestu se mi při minulém těhu // ukázaly 11 dní po OVU.

rezetka
22. lis 2007

Tanuki 😉
Tak teď už jsem z toho úplně tumpachová, mě ukázaly všechny testy //, ale skoro všechny po limitu, tak čekám, co z toho vyleze 😀

mirka19
22. lis 2007

REzetko, zkus zítra Mamatest a pokud tam budou //, tak se vsadím, že jsi těhu.

rezetka
22. lis 2007

Mirko 😉

mirka19
22. lis 2007

Držím palečky. 😉 Já zítra testuju taky. Bohužel, asi se nám v rodině objevila toxoplasmoza, takže i když tam // budou, nebudu moct mít radost, dokud nebudu vědět, že já ji nemám.

rezetka
22. lis 2007

Jéje, to je smůla ☹, ale neboj, dobře to dopadne, uvidíš 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru