Druhá čárka ne testu po hodine. Jsem tehotná?

ditulin2
16. lis 2007

Prosím o vaše zkušenosti.... Jsem po Ketu a jsem holka nedočkavá 😎 ..takže jsem po 7 dnech po tramsferu testovala. kultivace byla 96 hodin. V limitu se objevil opravdu jenom stím čárečky a mám pocit, že jsem ho viděla, protože jsem ho chtěla vidět 😵 Test jsem ale nevyhodila a asi za hodinu se tam zjevila už viditelně. Není tak jasná jako ta kontrolní,ale je tam.každý kdo s ena test podívá ji musí vidět, nemusí se "hledat". A teď nevím jestli si můžu dělat naděje, že se zadařilo nebo po limitu to už nemám brát v úvahu. Díky za vaše zkušenosti s testy 😉 Mějte se a všem snažilkám držím palce

adka12
3. lis 2008

Wejuzz hlavne nestresuj a nabudúce použite aspoň prezervatív. A ak máš stáleho partnera užívaj antikoncepciu a máš to vyhraté...

wejuzz
3. lis 2008

adka12-já vím už jí mám doma 9 to mám dostat a čekám jen na to je náká šance že ten test je negativní kdyby ho já blbá po 15 minutách vyhodila tak jsem se nemusela stresovat.Prosím je náka šance že ta slaboulinká čárka neznamená těhotenství děkuji

lucen
3. lis 2008

wejuzz mě se dvakrát na testu ukázala slabá druhá tak za cca 10 min a já teda nikdy těhu nebyla

wejuzz
3. lis 2008

Dekuju za odpovědi kdyby mi ještě nekdo poradil byůa bych vděčná já malá šance že jsem si že jo?myslím si řže jo ale strašně se bojím ted jsem si vzala ibalgin jsem ve stresu třesu se a brečím bojím se že to nedostanu a to už budu uplně mimo 😠 ☹ ☹ ☹

lucijda
3. lis 2008

Wejuzz a kdy máš termín na menzes?

wejuzz
3. lis 2008

V neděli a před tím jsem to měla dosta 6 a dostala jsem to o 6 dní později ale to je u mě normální ☹ od té doby co to dostávám

lucijda
3. lis 2008

určitě si to zopákni, ale taky záleží jaký testík jsi si udělala, nejhorší jsou Best2, tam mi skoro vždy vyšly falešné //.

wejuzz
3. lis 2008

byl to UNIMARK-proužek je šance že nejsem děkuji moc

martek
3. lis 2008

weju, a kdy jsi mela ten ikriminovany styk????? tzn, jak dlouho jsi po pripadnem oplodneni, to by taky dost pomohlo, kdyby to holky vedeli 😉

lucijda
3. lis 2008

Tak tahle značka alespoň podle mého názoru, také není moc spolehlivá zkus mamatest, koupíš ho v lékárně stojí něco kolem 30,-Kč 🙂

wejuzz
3. lis 2008

Bylo to víkend přesně před měsícem

martek
3. lis 2008

tak pokud to bylo uz tak davno, tak si myslim, ze kdybys tehu byla, tak by uz tam byly carky pred limitem.... holkam se tady ukazaly carky treba uz 10dnu po oplodenni 😉
ale nikdy nevis...pockej, jestli menzes prijde, pak uvidis vic

wejuzz
3. lis 2008

ta čárka je strašně slabounká ale prostě jak to zaschlo tak se tam udělala ale daleko menší než ta kontrolní

martek
3. lis 2008

a ten styk byl natvrdo nechraneny???? nebo proste jen neco uteklo 😉
zkousim pravdepodobnost poceti

wejuzz
3. lis 2008

Byl přerušovaný ale asi 3x přítel se do mě neudělal ale nikdy newíte pak jsem to 11 dostala a ted jsem si pro jistotu chtěla udělatten test a tohle

vendy05
3. lis 2008

wejuzz a co jsi to měla za test??? mě se tohle taky stalo a těhu jsem nebyla....

wejuzz
3. lis 2008

ožná si o mě budete myslet že jsem nezotpovědná já vím sem ....za ten stres mi to nestojí test jsem si dělala odpoledne ve 2 snad vám to pomuže ☹

wejuzz
3. lis 2008

vendy05 -
UNIMARK-proužek

eloana
3. lis 2008

UNIMARK- je tu hodne holek co maji s timto tesem spatne zkusenosti -ukazuje falesne pozitivni.
zkus mamatest

verusinek
3. lis 2008

wejuzz tak ten jsem si nedělala, ale tak pro jistotu si zkus udělat test třeba ve středu hned s ranní moči a uvidíš, ale já si myslím že můžeš být klidná....

wejuzz
3. lis 2008

eloana -dobře děkuji moc jsem taková krá.... jestli si zkazím život a hlavně rodičum nikdy si to neodpustím ☹

wejuzz
3. lis 2008

verusinek-dekuju moc mužu se zeptat a čím to muže být že to je negativní a po zaschnutí třeba po 2 hodinách se tam oběví slabá čárka??

vendy05
3. lis 2008

wejuzz tak, tenhle test snad ukáže po zaschnutí tu druhou čárku preventivně, je to jen takový jakoby stín, ale viditelný, ale neboj pozitivní to není, teda pro mě to bylo zklamání a dokonce jsem tu čárku měla viditelnou v limitu, ale nic z toho ☹

eloana
3. lis 2008

wejjuz chapu te my tedy spis resime ten druhy problem radi bychom ty // videly🙂 ale pokud jsi to mela tak....... ale urcite zkus ten mamatest.unimark tu hodne holkam vysel falesne pozitivne ,ale radeji to zkus

wejuzz
3. lis 2008

vendy05-To mě mrzí jsou tady holky co se snažej a nejde to a já blbá co mám život před sbou bych si ho takhle zkazila děkuju za podporu a přeju at vám to dopadne dobře

verusinek
3. lis 2008

wejuzz věř že jsem prožívala to co ty, je to už déle a taky jsem mimi ještě nechtěla, naštěstí se to nepotvrdilo, neboj se, taky jsem to zažila vím jaké to jsou nervy, ale ještě ke všemu jsi už menstruovala, neboj se.... 😉

vendy05
3. lis 2008

wejuzz no je pravda, že když jí na tom testu chceš vidět, tak jí tam prostě najdeš snad na každém, asi prostě jak tam je to testovací políčko tak po testování a uschnutí je trochu viditelná

wejuzz
3. lis 2008

Dekuji moc jdu si vzít prášek a spát tohle musím zaspat uplně se klepu po tom testu dekuju za všechno v pátek si udělam ješte jeden a dám vědět pokavad mě to ty doby rodiče nezabijou ☹ ☹ mě by nebylo líto mě ale jich za to krásný dětství jim to takhle vrátit bych sem se jim nemohla podívat do očí ☹

mirica
3. lis 2008

wejuz- ja ti nebudem radiť ohladom testu - azda len to , že skús ten mamatest....ale neboj sa - ak ti rodičia darovali krásne detstvo (ako píšeš) - podporia ťa a pomôžu ti , aj vtedy keby si náhodou bola tehotná 😉 ...
ja som otehotnela v 18 - a nebol to skazený živod- svojho Maťulka milujem nadovšetko ...a ak by mi náhodou prišiel , že partnerka otehotnela - necítila by som to ako sklamanie- zo všetkých síl by som ich podporovala - tak ako mňa moja mamina 🙂

larkaa
3. lis 2008

ahojte snazilky, dnes sa k vam pridam. potrebujem poradit. robila som si dnes vecer test a vysiel mi velmi cudne. na mieste, kde ma byt ciarka zachytavajuca HCG, sa mi objavili dve celkom vyrazne bodky, a to hned po ocikani.. jednoducho tam nie je cela ciara ale do polovicky sirky dve bodky.. a su tam stale.. co to ma znamenat?? asi sa nastvem a pojdem do lekarne reklamovat 😒 poradte, nepoculi ste o niecom takom? MS mi meska cca dva dni... inak, tie bodky uz teraz nevidno-po dvoch hodinach.. ale pri testovani nabehli hned.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru