Druhá čárka ne testu po hodine. Jsem tehotná?

ditulin2
16. lis 2007

Prosím o vaše zkušenosti.... Jsem po Ketu a jsem holka nedočkavá 😎 ..takže jsem po 7 dnech po tramsferu testovala. kultivace byla 96 hodin. V limitu se objevil opravdu jenom stím čárečky a mám pocit, že jsem ho viděla, protože jsem ho chtěla vidět 😵 Test jsem ale nevyhodila a asi za hodinu se tam zjevila už viditelně. Není tak jasná jako ta kontrolní,ale je tam.každý kdo s ena test podívá ji musí vidět, nemusí se "hledat". A teď nevím jestli si můžu dělat naděje, že se zadařilo nebo po limitu to už nemám brát v úvahu. Díky za vaše zkušenosti s testy 😉 Mějte se a všem snažilkám držím palce

janulka1980
6. led 2012

@ivanalysonkova @terde ahojky, ako to dopadlo s tym dušíkom?

lola77
6. led 2012

Mne sa stalo, že mi na tehotenskom teste tzv. ,,duch" a dnes som v 15tt....lekár mi to vysvetlil, že som si test robila príliš skoro 🙂

misana
25. zář 2013

Zdravím,máte někdo zkušenost,že po zaschnutí testu se objevil stínek (náznak) druhé čárky? Jsem na nervy,....

mmarch
25. zář 2013

@misana mám to tak taky, mám týden zpoždění, děsně mě bolí prsa a několikrát během dne podbříšek jako by už každou chvíli měla dorazit ms, dělala jsem si tt a na dvou mi vylezl po delší době duch a na dvou nic, tak budu dál vyčkávat jestli ještě ms nepřijde , občas ji mám nepravidelnou

misana
25. zář 2013

@mmarch tak to máme úplně stejné....nikdy se mi žádný stín neukázal,ale je pravda,že jsem to nikdy po zaschnutí nekontrolovala..

majka43
25. zář 2013

@mmarch
@misana Co máte za testy? Mamatesty titiž ukazují hodně špatně.

mmarch
25. zář 2013

@majka43 právě ty mamatesty 😢

misana
25. zář 2013

mamatest a nějaký comfort oba citlivost 10.... mamatest jsem dělala v pondělí a po zaschnutí cca po 2 hod.slaboulinký stínek a comfort dneska a zase po hodině je nepatrný stínek....

mmarch
25. zář 2013

@majka43 jen mi moc nejde do hlavy, jak můžou být špatné, přece když v moči není HCG, tak nemají s čím reagovat a je jedno jestli to je za 5mi nebo za hodinu, no ale asi na tom něco bude, hodně tady píšou, že jsou mamatesty na dvě věci, ale spíš v tom, že neukázali // i když měly

misana
25. zář 2013

Tak se vydám pro další testy a zítra zase testnu...nikdy se mi tohle nestalo...vždy,když jsem byla těhotná,tak jsem měla i třeba slabou čárku,ale v limitu a každým dnem sílila.... ne duchy po hodinách

majka43
25. zář 2013

@misana
@mmarch Podívejte se do tématu Mamatest. Kdy se vám objevily //? Zpětně asi dvě stránky, tam jsou fotky.

mambba
25. zář 2013

mne sa ukazala slabucka ciarka na teste , ked som ho sla po dvoch hodinach vyhodit.. predtym v limite ani naznak.. a termin porodu mam za 2 tyzdne 🙂 normalna ciarka v limite sa mi ukazala asi o 2 ci 3 dni neskor..

majka43
25. zář 2013

@misana
@mmarch Právě jiný test by vám ukázal asi víc.

misana
25. zář 2013

@mambba tak ted jsi mě teda pěkně vylekala 😨

misana
26. zář 2013

Tak teď jsem si udělala test dr.Max a v limitu nic,tak jsem zvědavá co bude za hodinu...Snad zase nebude duch....

asus
26. zář 2013

@misana tak co je tam čarka? mě to taky zajima včera sem si dělala tenhle test a na něm nic a dneska nijakej duch 😕 tak si taky řiam zda to neni blbost

misana
26. zář 2013

@asus ten dnešní zatím ok,žádný stín nebo duch.Ale ještě nezaschnul,u těch ostatních mi to právě vylezlo po zaschnutí...
Nikdy se mi tohle nestalo,tak jsem celkem vyhukaná...

asus
26. zář 2013

@misana no mě se to stalo u citlivosti 25 test byl beng ukazoval falešně ,ale u těhle to snad bude ok DR Max by měl bejt v pohodě

misana
26. zář 2013

@asus testuju od pondělka,tak snad kdybych byla těhotná,tak už by se to ukázalo a čárka sílila...

asus
26. zář 2013

@misana no a nebo taky ne měla sem takhle biochemko 😝

misana
26. zář 2013

@asus já jsem měla mamatest,pak nějaký comfort,apotheke a dneska ten DR Max,všechny citlivost 10.

misana
26. zář 2013

@asus nevím co si mám myslet,jen doufám,že to nic neznamená....

asus
26. zář 2013

@misana no to nevim ale když ti to ted nic neukazuje tak to nic neni 😉

misana
26. zář 2013

@asus snad máš pravdu 🙂

misana
26. zář 2013

tak test od dr.max i po zaschnutí negativní....věřím mu...

asus
26. zář 2013

@misana sem ti to řikala 😉

misana
26. zář 2013

@asus jsem se trochu uklidnila,ještě dostat MS a budu spokojená...

asus
26. zář 2013

@misana a kdy ji čekaš?

misana
26. zář 2013

čekám už od soboty 😕

misana
26. zář 2013

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru