Druhá čárka ne testu po hodine. Jsem tehotná?

ditulin2
16. lis 2007

Prosím o vaše zkušenosti.... Jsem po Ketu a jsem holka nedočkavá 😎 ..takže jsem po 7 dnech po tramsferu testovala. kultivace byla 96 hodin. V limitu se objevil opravdu jenom stím čárečky a mám pocit, že jsem ho viděla, protože jsem ho chtěla vidět 😵 Test jsem ale nevyhodila a asi za hodinu se tam zjevila už viditelně. Není tak jasná jako ta kontrolní,ale je tam.každý kdo s ena test podívá ji musí vidět, nemusí se "hledat". A teď nevím jestli si můžu dělat naděje, že se zadařilo nebo po limitu to už nemám brát v úvahu. Díky za vaše zkušenosti s testy 😉 Mějte se a všem snažilkám držím palce

vendy05
3. lis 2008

larkoo to mohlo být podle mne i rozpité barvivo, ale zkus další testík třeba hned zítra a určitě už tam budou regulérní čárky 😉

larkaa
3. lis 2008

ahoj vendy, no uvidim, mozno testnem znovu az v stredu rano.. vidis, to mam za to, ze som nedockava a testovala som vecer 😉 ale bojim sa toho, ze mrcha pride coskoro.. myslim si, ze ten test bol najskor asi chybny.. dam vediet, ako to dopadlo, krasny vecer.

vendy05
3. lis 2008

larko určitě dej vědět, ale budu držet palečky aby to byla druhá čárka 😵

larkaa
5. lis 2008

ahoj vendy, takze ako som slubila, pisem, ako to dnes dopadlo.. robila som si test rano, bol to druhy test tej istej znacky a vysiel negativny.. mrcha stale nikde, zajtra pojdem na odber krvi. dufam, ze to nebude nejaka cysta...

barbarik
20. srp 2010

Ahojky, jsem tady nová a tak trošičku nečekaně (i když ve skrytu duše si nic jiného nepřeju.) 🙂 Včera jsem si jen tak pro formu udělala těhu test a jako obvykle se objevila jen ta zatracená kontrolní čárka. Nedalo mi to a asi za čtvrt hodiny po limitu jsem se podívala znova a myslela jsem, že mám halucinace! Začala se objevovat nejprve sotva viditelná, později velmi zřetelná druhá čárka!!!!! Říala jsem si, že to není možný, respektive že test je určitě neplatný a bežela jsem si do lékárny koupit druhý test. A stalo se znova úplně totéž, i když čárka je slabší (hodně jsem pila a tak koncentrace hormonu v moči asi nebude tak velká). Myslíte, že bych mohla být těhu? Dost mě překvapilo, kolik holek na internetu má takovouhle zkuenost 🙂

nelly.p
21. srp 2010

Ahojky, poradíte mi niekto? Brala som HAK minulý mesiac dosť chaoticky (Minerva) a mám čudné pocity už 2 týždne..bolesti brucha (ako pri MS,ale slabé), krížov, únava, bedrové kĺby a nohy ma bolia po troche pohybu, bolia ma hrudné svaly, mám bolestivé prsia a tmavé bradavky, neznášam vône a pachy, zo sladkostí sa mi dvíha žalúdok...Ony prišli postupne, teraz ma už brucho ani nebolí. Proste tehu príznaky. No pred 4 dňami mi gynekológ nič nezistil, ani po sone, sedimentáciu mám OK, ostatné výsledky krvi budú až o týždeň-dva. 😒 Všeobecná nič nezistila, nemám zápalani vaječníkov,ani močového ústrojenstva, tieto sú vylúčené. HAK som prestala brať včera, mala som len 4 tbl. MS som mala skôr taký tmavý výtok 4 dni,ale obvykle mávam 5 dní a nie takýto. Pred 4 dňami vtedy mi nakázal spraviť si test, vyšla slabunká čiara až po pár hodinách. Dnes ráno som si spravila taký istý-a nič. 😠 Môže to byť niečo iné ako tehotenstvo, ak áno, čo? Ak je to tehotenstvo-je mimomaternicové? tak skoro predsa nemusím mať žiadne bolesti, som asi 4.tt. Trápi ma to, lebo som úplne nemožná, neviem normálne existovať a robiť si veci, skoro celý deň len ležím- zatiaľ mám dovolenku, ešte týždeň. (PS Mám syndróm PCOS, ale vraj presne Minerva ju lieči. Takže ovulku som mohla mať hocikedy, aj pred MS.)

barbarik
21. srp 2010

Ahoj Nelly, mne se to nejak nezda, spis bych rekla, ze to tehotenstvi nebude. Co presne rikal gynekolog? nemela jsi treba nejake stresy? 😉

nelly.p
22. srp 2010

Nie, som od júna na dovolenke, začalo sa to po návrate zo super dovolenky v GR, kde manžel nebol a nejako sme si chýbali a po návrate užívali..hm..........btw našla som si popis môjho prvého tehu na nete, ani vtedy som nevedela, čo mi je, 😕 všetko sedí. Nerátala som s tehotenstvom,dokona manžel povedal, že ak budem tehu, tak sa rozvedie. ☹ Takže radšej by som nebola.....už takto sa tlačíme traja v mini byte pod 50m2 a ako bude dcérka (bude mať 4) rásť, bude to len horšie... 😢

barbarik
22. srp 2010

Aha ☹(( Tak to jedině držím palce, ať nejsi těhu ☹ V každém případě dej vědět 😉 Třeba to bude jen ten stres. Btw. nechci být ošklivá, ale přístup Tvého manžela mě dost zaráží 😢

nelly.p
22. srp 2010

Díky, ale stres určite nie...veď z čoho? 😖 to bude niečo iné 😒

terde
12. dub 2011

Ahojí ženy, myslíte, že je možné, aby na 2 dny starém těhu testu byly najednou 2 čárky? trochu je mi špatně, možnost těhu tam určitě je - neberu prášky a na ochranu občas zapomene, naposledy jsem měla MS 15.3., mám etě asi 10 dní do další...v neděli jsem si dělala test a nic, jen proti světlu tam byla, to jsem si říkala, že to je jasný, že nic 🙂 ale dneska jsem na něj koukla znovu a i když je lehce seschlý, je tam vidět ta druhá čárka....plašit se nechci, je brzo, to je jasný, ale přeci jen mi to ted začalo vrtat hlavou 🙂 ...setkala jste se už s tím některá?

terde
12. dub 2011

přidávám etě fotku testíku, vidíte tam něco? 🙂

erin4
12. dub 2011

@terde Možná jako stín čárky tam je 😕 ,ale zase tak pozdě po testování

verbalinka
17. dub 2011

@terde já tam čárku vidím a tipla bych si, že jsi těhotná 🙂 Já měla pozitivní testy až tak 10 minut po limitu. A to jsem testovala až 14 dní po menzes (očekávané). Je nepsaným pravidlem, že jakákoli čárka na těhu testu znamená těhotenství. Ale nechci ti dávat falešnou naději, takže počkej do menzes a uvidíš 😉

zuza01
17. dub 2011

Já jsem měla druhou čárku na testu po 5 minutách, ale těhotná jsem nebyla (GS Mamatest). A opakovaně, nikdy ne do 3 minut, vždycky po 5 minutách. Nechci tě zklamat, ale když jsem byla, tak opravdu 2. čárka byla v limitu. Navíc jsem poprvé utíkala k dr., díval se na mě, jako když jsem spadla z višně, že prý když to není do limitu, tak nic a odmítl mi i vzít krev. Ale třeba jsi, čekání je nejhorší, ale nic jiného ti nezbyde 😉

camelinka
17. dub 2011

ahoj holky, me se uuplne slabounka druha carka objevovala na mamatestu 10 zasadne po limitu a ted uz sme nacaly 7.mesic 😉 , takze neztracet nadeji 🙂 🙂

vally.
17. dub 2011

Ahoj mě se druhá slabá čarka oběvila asi 15 minuut po limitu a těhotná jsem byla 😅 🙂

vally.
17. dub 2011

POdle mě když už se tam nějaký náznak objevuje tak se v těle něco děje a co jiného než těhu by to mohlo být 🙂Ale nejjistější jsou odběry krve.. hodně štěstí 🙂

terde
21. dub 2011

Holky, moc Vám děkuji za naději 🙂 uvidí se o víkendu, ale tak nějak myslím, že asi nic :( ale naděje umírá poslední 🙂

ivanalysonkova
10. lis 2011

Ahoj holky, ráda bych znala váš názor. Minulý týden to bylo 12dní po transferu 1 blastocysty a měla jsem hcg jen 4 jednotky. doktor řekl, že to nevyšlo a že mám vysadit léky a že do 3 dnů bych měla dostat MS. Je to týden, pořád mě bolí břicho jako při MS (ta nikde) a dnes ráno tento test. Dnes jdu k doktorovi, tak uvidíme.

nikissek28
10. lis 2011

@ivanalysonkova já tam tu druhou čárku vidím prostě 🙂 sice jako ducha ale vidím, takže držím moc moc moc palce 🙂

ivanalysonkova
10. lis 2011

děkuju, moc bych si to přála, za to, co už mám všechno za sebou 🙂

petra.happyday
10. lis 2011

Zázraky se prostě dějí....takže moc moc držím palečky 😉 😉 😉 Pak písni, jak si dopadla, ju 😉

ivanalysonkova
10. lis 2011

@petra.happyday
Tak jsem po kontrole. Sliznice 20mm, je tam jen vidět takové tečka....jinak nic. Za týden jdu na kontrolu, tak uvidíme jestli poroste nebo ne.

nikollita
10. lis 2011

@ivanalysonkova je tam úplně jasný duch!!!! SUPER 🙂

anjelicek26
10. lis 2011

@ivanalysonkova - tam je krasna druha ciarka 🙂 Mozno sa neujala blastocysta, ale otehu si spontanne. Zazraky sa deju 😉

ivanalysonkova
10. lis 2011

@anjelicek26
já přirozeně nemůžu ☹

petra.happyday
10. lis 2011

@ivanalysonkova Sice nevím , proč nemůžeš otěhotnět přirozeně Ty, ale já jsem podle doktorů měla endometriozu, neprůchodné vejcovody, mám za sebou potrat, čtyři neúspěšné inseminace, dva neúspěšné pokusy IVF a podle doktorů jsem už neměla žádnou šanci otěhotnět přirozeně....no a i na nás se po nekonečných sedmi letech usmálo štěstíčko a já otěhotněla i bez pomoci lékařů 🙂 Takže zázraky se prostě dějí 🙂 A navíc jsem naší dcerunku Nicol porodila v loni přímo na štědrý večer....nejnádhernější dáreček v našem životě 🙂 🙂 🙂 Takže držím moc moc palečky!!!!! 😉 😉 😉

manamani1
3. led 2012

@ditulin2 bola si tu tehu, ked vysiel pozotivny test?

klaudina22
6. led 2012

Ahoj holky, sice se nemůžu úplně řadit ke snažilkám, jednalo se spíše o radostnou náhodu-nehodu, ale musím se s vámi podělit o svou zkušenost: ačkoliv menstruaci nemám přesně pravidelnou, tak vím, že už pár dní mám zpoždění. Dělala jsem test, na jednom byl pidi duch po limitu a na druhém nic. moc sem tomu nevěřila, ale chtěla jsem sportovat a vědět že neriskuju, takže jsem dnes byla na gyndě na krvi. doktor se na mě rovnou i podíval a v děloze viděl malý začínající puntík, takže mi sdělil: S trochou fantazie se jedná o počínající graviditu". že tam už něco malilinkatýho je. byla sem ráda, ale krev mi odpo vyšla negativně. tak mám dojít na vyvolávačku. no je to divný teda.. sem z toho trochu rozhozená. ačkoliv mimi ještě "neplánujeme" a manžu by asi kleplo, je mi to samozřejmě líto, mimčo je dar, ale co nadělám. je to ale prostě divný. 😉 máte někdo třeba podobnou zkušenost? už jsem četla, že pár holkám vyšla i krev negativní a byly těhu, tak ještě na trampolíně hopsat nebudu a počkám na menses (v pondělí pujdu na vyvolávačku). tak uvidíme.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru