Druhá čárka ne testu po hodine. Jsem tehotná?

ditulin2
16. lis 2007

Prosím o vaše zkušenosti.... Jsem po Ketu a jsem holka nedočkavá 😎 ..takže jsem po 7 dnech po tramsferu testovala. kultivace byla 96 hodin. V limitu se objevil opravdu jenom stím čárečky a mám pocit, že jsem ho viděla, protože jsem ho chtěla vidět 😵 Test jsem ale nevyhodila a asi za hodinu se tam zjevila už viditelně. Není tak jasná jako ta kontrolní,ale je tam.každý kdo s ena test podívá ji musí vidět, nemusí se "hledat". A teď nevím jestli si můžu dělat naděje, že se zadařilo nebo po limitu to už nemám brát v úvahu. Díky za vaše zkušenosti s testy 😉 Mějte se a všem snažilkám držím palce

veronika.m
16. lis 2007

i po limitu je výsledek platný... 😉

many
16. lis 2007

tak tak,já to měla taky slabý a pak to později ztmavlo 😀 nemohla jsem tomu věřit a udělala si hned i druhý 😀 a to samé 😀

evuskaa
16. lis 2007

ditulin - ja mám podobnú skúsenosť, ja som si tú druhú čiarku na teste vymodlila, mne sa hneď objavila len jedna čiarka, veľké sklamanie, ale test som nevyhodila, tiež asi za hodinu sa tam objavila druhá čiaročka - strašne slabulinká, aj som si myslela, že si to len namýšľam, tak som sa bola spýtať drahého, a našťastie videl aj on, test som opakovala po dvoch týždňoch a čiarky už boli jasné, asi bolo ešte veľmi skoro testovať, a držíííííím moc palce nech to vyjde 😵

sonana
16. lis 2007

ditu, těhotná můžeš být, ale faktem je, že výsledek po časovém limitu vůbec nemusí být správný,jak snad vždy udává i výrobce a jaká byla i zkušenost mnoha holek v diskuzi o těhu testech (u některých testů prý dokonce pokaždé po limitu druhá / přibyla). Zkus si test ještě zítra, pozítří - snad bude čárka včas a pořád výraznější. Držím pěsti.

kotenko
16. lis 2007

Ditulin, ja som mala presne to iste co ty. najprv iba 1 ciarocka a po 15 minutach sa objavila druha... Ja reku ved je to po uplynuti doby, ze to proste zblbo, spravila som si test o tyzden nato a uz boli okamzite 2 ciarocky... No a teraz, mam uz skoro 3 mesacnu babiku na svete 😅

ada78
16. lis 2007

aj ja som mala to iste. drahy povedal, ze tam je len jedna palicka, ale ja som fakt "videla" aj tu druhu. a po hodine ju taku slabucku videl aj on, ale tvrdil mi ze to neplati. tak som si test zopakovala o 3 dni a jedna bola jasna a ta druha zase len taka slabucka. a drahy mi zase povedal, ze to neplati.
ale teraz uz veri, lebo sme sa 3 mesiace poriadne nevyspali. 🙂 🙂 🙂

danuska24
17. lis 2007

􀂄 Ako dlho je výsledok platný ?
Nemali by ste interpretovať výsledok po 20 minútach

danuska24
17. lis 2007

􀂄 V akom čase po uskutočnení testu možno odčítať
výsledky ?
Pozitívny výsledok (2 pásiky) sa môže objaviť počas
2-3 minút.

danuska24
17. lis 2007

Čo robiť v prípade, ak pásik vo výsledkovom
okienku je svetlejšie ružový oproti pásiku
v kontrolnom okienku ?
Pokiaľ sa objavia 2 pásiky, výsledok je pozitívny, aj
keď má každý z nich odlišný odtieň ružovej farby.

ditulin2
autor
17. lis 2007

Danusko,ale co si z toho teď mám vybrat? 😕 ..... 😀

jankatr
17. lis 2007

ditulin - já to měla taky tak - ze začátku jsem si ji tam spíš vymyslela - ale i den před tím kdy jsem podle kliniky měla správně testovat (Mám po IVF) - tzn. 13 den po ET - se objevila až asi půl hodiny po limitu - nedalo mi to a skočila si ¨k mému dr. na krev - hcg bylo 109 a přitom citlivost testu 20 - tak si to pak přeberte 😅
Každopádně ale 7 den je opravdu hodně brzo, protože k uhnizdování dochází asi 6-8 den po oplodnění, a pak teprv se začne tvořit hcg. tak zkus test zopakovat tak za dva nebo tři dny - třeba už to bude lepší.

ditulin2
autor
17. lis 2007

Vím, že bylo brzo, proto si ještě dávám naději. Před 2 roky jsem taky testovala tak brzo a čárka byla hned a teď tu pobíhá 17. měsíční rarášek. Tak jsem to zkusila i teď...a mám z toho jenm chaoz 😀

marinka
17. lis 2007

já mám taky stejnou zkušenost 🙂. Testovala jsem 8 den po ETu a čárečka se objevila až po limitu a ještě hodně slabá, další den už byla trochu viditělnější, ale pořád dost po limitu. Do tří minut se objevila ař asi 14 den po ET. Myslím, že jsi určitě těhulka 😉

cucoriedka14
17. lis 2007

A mne tiez vysli testy dva pozitivne a ani cakat som nemusela ale o 2 dni dosla Ms ☹ tak nic z toho nebolo nakonec..neviem ci zle tssty boli zatial mi vychazdali vzdy spravne a vtedy hento 😒 co uz

danuska24
17. lis 2007

to som okopcila z pribalaku jedneho tehu testu

ditulin2
autor
17. lis 2007

Danusko, dekuji 😉 manžel říká, že tomu moc nevěří,ale vím, že věří 😎 Ale raději zůstáváme při zemi, radovat se budeme, až nám to potvrdí dr. Nakontrolu jdu za týden, taksi ještě počkáme 😠 ..ale kdo si počká, ten se dočká 🙂

zuz11
17. lis 2007

lorik • Dnes o 15:00
Do akej doby by sa mala ukazat na teste druha ciarka?hned s prvou ci to moze trvat dlhsie?

livka299 • 1d, 14tt • Dnes o 15:05
ahoj lorik, ja som si tych testov narobila 🙂 kym som videla 2 ale mne sa stale ukazali do tych 10 sekund....

ikke • Dnes o 15:07
precitaj si pribalovy letak... 😕

franziska • 1d • Dnes o 15:12
ja osobne som bola uz druhy tyzden v tom, a test mi ukazal ciarocku asi po 10 minutach a aj to bola veeeeelmi slabulinka, takze som si nebola ista, ale nakoniec mi to potvrdili z krvi a teraz uz je mala na svete

ditulin2
autor
17. lis 2007

Dnes jsem mluvila se sestřenkou...právě mi oznamovala že je těhu a že 3 týdny po vynechání menstruace pořád měla negativní test ....tak co si pak o těch testech myslet, že? 🤐

mobina
17. lis 2007

Ditu že měla třeba opožděnou ovulaci 😝

ditulin2
autor
17. lis 2007

Co já vím 😝 hlavně že je těhu 😎

jankatr
17. lis 2007

to jen podporuje to - že je fakt nejlepší se na testy vyprdnout - akorát do toho cpe člověk prachy - a raději si zajít na krev 😝

ditulin2
autor
17. lis 2007

MOje řeč,ale já ještě počkám, k dr jdu příští pondělí a hlavně taky rozhodují mezník bude čtvrtek- den (ne)očekávaných oblíbených dnů 😕

tessie
17. lis 2007

Ahojte, keď si tak čítam vaše názory, tak ste ma celkom potešili 🙂 Akurát dnes som si robila test a presne ako pisala ada78, po nejakých 20 minutách sa mi tam objavila velmi jemná čiaročka, skôr som mala pocit, že som si ju tam vysnívala, ale môj manžel ju tam nakoniec tiež videl... Tak dúfam, že aj my o pár dní nájdeme na teste výraznejšiu čiarku 🙂 Držím palce všetkým snažilkám, nech tam čoskoro uvidia //

danuska24
18. lis 2007

ditulin 2 - zalezi od toho aku mala vysoku hladinu HCG

ditulin2
autor
18. lis 2007

Tak jsem si dnes udělala z ranní moči mamatest citlivost 25 a vůbec nic..anin áznak 😔 Ach jo ☹

poletucha
18. lis 2007

Taky jsem v pátek měla slabounkou čárku na testu...ale bohužel dneska přišla mrcha ☹

petusko
18. lis 2007

skusenost mojej sestry: robila si test a dlho tam bola len jedna ciarka. hodila ho do kosa a po tyzdni, ked sla kos vysypat, test vypadol a boli tam dve ciarky!!! takze sa musela ta druha zjavit neskoro. a dnes ma z tej ciarky krasnu patrocnu dcerku 😉

ditulin2
autor
18. lis 2007

já si teď nadávám, že jsem testovala, že jsem nepočkala na kontdolu do CARu 😠 bojím se, že to zase nevyšlo 😢

elennka
18. lis 2007

Ahojky... já měla taktéž druhou čárku po limitu, měla jsem 10 denní zpozdění MS a proběhl u mě mikropotrat.. Jinak druhá čárka po limitu může znamenat těhotenství / kde byla pozdě ovuluce/, mimoděložní těhu, nebo těhu která se neudrží a končí mikropotratem.. On vzestup Hcg je každé ženy individuální..

jankatr
18. lis 2007

ditu - testovala jsi fakt hodně brzo - ten slaboučkej náznak mohl být ještě pozůstatek pregnylu -nebo jiné injekce na dozrání vajíček, a přitom hCG produkované embryem se může teprv objevit. Ještě to nevzdávej 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru