Druhá čárka ne testu po hodine. Jsem tehotná?

ditulin2
16. lis 2007

Prosím o vaše zkušenosti.... Jsem po Ketu a jsem holka nedočkavá 😎 ..takže jsem po 7 dnech po tramsferu testovala. kultivace byla 96 hodin. V limitu se objevil opravdu jenom stím čárečky a mám pocit, že jsem ho viděla, protože jsem ho chtěla vidět 😵 Test jsem ale nevyhodila a asi za hodinu se tam zjevila už viditelně. Není tak jasná jako ta kontrolní,ale je tam.každý kdo s ena test podívá ji musí vidět, nemusí se "hledat". A teď nevím jestli si můžu dělat naděje, že se zadařilo nebo po limitu to už nemám brát v úvahu. Díky za vaše zkušenosti s testy 😉 Mějte se a všem snažilkám držím palce

musilka
21. lis 2007

poleva nemusím já mám na poště dneska k vyzvednutí balík s ovu testama a jsou u toho i těhu testy takže doma čůrnu 😀 ale nevim no je to hodně divný.

poleva
21. lis 2007

tak tak 😀

musilka
21. lis 2007

teda vy mi dáváte tak já teda jdu pěšo do lékárny no....

musilka
21. lis 2007

taky se mi nechce čekat až do tří 😀

ditulin2
autor
21. lis 2007

Musilko, to vypadá nadějně!!!
Já mmám mrchu dostat zítra, já jsem po Ketu 😎

lauritka
21. lis 2007

ditulin a ktory den po KET si ?

claria11
21. lis 2007

Ahoj lauritka v ktorej lekarni dostať ten mamatest?

lauritka
21. lis 2007

claria maju ho skoro vsade. su tam dva pruzky v jednom teste. taka cerveneakrabicka.

ditulin2
autor
21. lis 2007

dnes jsem 11. den.

claria11
21. lis 2007

ďakujem lauri, tak snáď ukáže tie vytúžené dve // ale ešte si budem musieť pár dní počkať 😒

lauritka
21. lis 2007

ditul ale ked si videla slabu ciarku, tak aj to je nadej 😵 ja zajtra skusim zase. to bude 13. den po ET. claria a ty si ako na tom ?

claria11
21. lis 2007

no ja testnem asi najskôr v nedeľu, neviem prečo ale mám pocit,že tento mesiac by to možno vyšlo... taký ciťák 😉
Mala som na 4DPO pokles, tak možno sa tam niečo uhniezďovalo.... 😅

lauritka
21. lis 2007

mas grafik claria ?

claria11
21. lis 2007

mam,ale musím ho poslať, tak ho dám ku ostatným... 🙂

jankatr
21. lis 2007

http://www.emimino.cz/pages/story/3690

Holky někdo se tu ptal na tu hladinu hCG - tak tady je to docela hezky rozepsáno. Tech 109 na 13. den po embryo transferu si myslím že docela ujde. Záleží na tom kdy se embryo uhnízdilo a kdy začalo hCG vůbec produkovat. Na tt je potřeba tak min. 20-25 (podle citlivosti testu)

poleva
21. lis 2007

no musilka ako ???

musilka
21. lis 2007

já se holky prostě bojím že budu zase zklamaná nevim co mám s tím dělat.

poleva
21. lis 2007

poradte musilke !

musilka
21. lis 2007

poleva mizim domu snad všechno vyjde jak má zítra ti písnu IP pá

poleva
21. lis 2007

dobre budem čakať !

ditulin2
autor
21. lis 2007

Musilka: zklamani se taky bojím...ale musíme bojovat dál...nic jiného nám nezbývá 😒

lauritka
21. lis 2007

dit a kedy mas ist na krv?

ditulin2
autor
21. lis 2007

Já jdu k dr v pondělí. Naštestí to ani nestíhám vnímat...máme už doma 16,5 měsíčního ďáblíka. Takže mi to aspoň utíká. ale ten strach ze zklamání je velký. Už minulý měsíc jsme byli natěšeni a pak nic 😖

juzinka
22. lis 2007

Ahojte kočky, prosím poraďte mi som 9 dní po ovulácii teplotka sa mi drží na tých 37,0-37,1. Včera som to len tak zo zvedavosti testla a po dlhšej dobe tam bola slabulinká, fakt slabulilinká čiarka, ale videl ju tam aj môj synček aj manžel. Robila som to z ranného moču. No a dnes som to zopakovala použila som opäť ranný moč a tehot.test- GS MAMATEST píše citlivosť menej ako 20ml.U./ml a vôbec nič ☹ . Tak nebiem. Som z toho strašne smutná. Viem, že je to skoro, ale som strašne nedočkavá. Čo vy na to?

ditulin2
autor
22. lis 2007

Ahoj, no já ti neporadím....mám chaoz ve svém testování 😀 radím počkat..i když vím, že to jde těžko 😉 a jak citlivý byl ten první test?

lauritka
22. lis 2007

juzin ja som tiez robila mamtest. v utorok to bolo ledva viditelne po limite a len ked som natocila na svetlo, ale dnes uz ich pekne vidim 😅
inac som 15den od oplodnenia in vitro a az teraz ich vidno volnym okom. skus testnut este raz zajtra rovnaky test, 🙂

ditulin2
autor
22. lis 2007

tak to je super!!!! vypadá to , že jsi těhule 😀 Já jsem dnes 12. den , tak nevím jeslti zkoušet nebo ne testovat znova.

lauritka
22. lis 2007

ditulin skus rano neboj sa 🙂

juzinka
22. lis 2007

Písalo tam opisujem z príbalového letáku : HCG v moči tehotných žien je možné stanoviť pri koncentrácii 25mlU/ml, (alebo 10mlU/ml). Presnisť a spoľahlivosť je veľkou prednosťou tohto testu. Test sa volá Baby test od firmy Interpharm, bol to testík v tej kazetke nie strip. A ešte tam písalo,že 2 dni pred menzesom no a to ja ešte som dnes 4 dni. Som z toho šušu. 😢 .

juzinka
22. lis 2007

Ďakujem Vám kočky ja sa tak bojím, že zasa nič.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru