Druhá čárka ne testu po hodine. Jsem tehotná?

ditulin2
16. lis 2007

Prosím o vaše zkušenosti.... Jsem po Ketu a jsem holka nedočkavá 😎 ..takže jsem po 7 dnech po tramsferu testovala. kultivace byla 96 hodin. V limitu se objevil opravdu jenom stím čárečky a mám pocit, že jsem ho viděla, protože jsem ho chtěla vidět 😵 Test jsem ale nevyhodila a asi za hodinu se tam zjevila už viditelně. Není tak jasná jako ta kontrolní,ale je tam.každý kdo s ena test podívá ji musí vidět, nemusí se "hledat". A teď nevím jestli si můžu dělat naděje, že se zadařilo nebo po limitu to už nemám brát v úvahu. Díky za vaše zkušenosti s testy 😉 Mějte se a všem snažilkám držím palce

mamak
19. lis 2007

Zkus a uvidíš a pokud si přeješ mimiško tak ti držím palečky aby tam byly pořádné tlustice //

ditulin2
autor
19. lis 2007

Mamak" já chodím do Fertimedu do Olomouce. Taky jsem si dělal ten myší test 😎 No ale já jsme začala špinit, tak uvidíme ☹ Minulý měsíc se mi rozjela mrcha, tak snad tentokrát budu jen špinit.

ditulin2
autor
20. lis 2007

Tak jak holky? sílí vám čárečky? Doufám, že jo 😉

lauritka
20. lis 2007

ditulin ahoj..citala som prispevky. ja som dnes 11 den po ET..a ta druha ciarka je skoro neviditelna, len taky tienik. ty si testovala dnes ?

ditulin2
autor
20. lis 2007

netestovala, nemám doma test ..pro jistotu. Ale jedu za švagrovou a tak si ho koupím a udělám u ní. Chce se mi na malou...ale snažím se vydržet až k ní 😀 ..co my všechno pro tu druhou čárku neuděláme 😀
Když je tam stín, tak to neva, je ještě brzo , to je super 😉

lauritka
20. lis 2007

🙂 ditulin ..ja idem na krv az v piatok, tak musim vydrzat.ale mozno este testnem vo stvrtok.. 🙂 chcem to vidiet,. tu DRUHU 😀 nikdy som ju na teste nevidela.

ditulin2
autor
20. lis 2007

Já jsme ji už viděla..před 2 roky,ale tentokrát asi budeme mít smůlu. Tak pak dej určitě vědět jak jsi dopadla , kolik Hcg bylo v krvi 😉

mamak
20. lis 2007

ditulin...taky mě byl doporučen Olomouc ale už byl pro nás dost z ruky.Tak sme zvažovali Zlín nebo Brno,které nakonec vyhrálo protože do Brna i dojíždíme s přítelem za prací.Nám sestřička na klinice řekla že špinění může značit i zavrtávání embryí do dělohy takže se toho neboj uvidíš že bude všechno v pořádku 😉

ditulin2
autor
20. lis 2007

Mamak: dnes jsem si uděllal znovu test...čárka zase vylazla až po limitu. Tak si mylsím, že prostě vyleze vždy 😒

mamak
20. lis 2007

ale nevyleze vidíš já si druhý dělala včera odpoledne a je čistý jako list jen ta jedna čárka takže já si myslím že si těhu.Já teď budu testovat raději až v neděli.Nám se i pomaleji vyvíjeli embryátka když byli mimi bříško tak asi potřebují více času snažím se nepřipouštět si že by tam nebyli.Pokud ten "myší test" ukázal ty dvě čárky tak budu věřit že tam budou i v něděli 😉 🙂

mirka19
20. lis 2007

Holky já nemám úplně zkušenost na kterou se ptáte, ale kamarádky kolem měly ty samé zkušenosti co vy. Různé testy jim ukázaly slabou čárku a nebo čárku až po limitu. Pak si udělaly mamatest a ten nezklamal. Pokud se objevila druhá čárky, byly opravdu těhu a pokud ne, mrcha dorazila. Mamatest je vážně spolehlivý. Mně se na něm ukázala slabounká druhá čárka 11 dní po OVU a tehu jsem byla. Bohužel jsem po 14 dnech potratila.

jankatr
20. lis 2007

Ahojky - tak já měla 13. den po transferu hcg z krve 109 a přitom jsem si ještě ráno dělala test a objevila se jen slabá čárka a to asi půl hodiny po limitu. Tak pak si vyberte 😒

mamak
21. lis 2007

tak sem to nevydržela a opět sem si testla.Ráno sem vstávala brzo a test se na mě usmíval tak sem to musela zkusit.Testnula sem to Mamatestem a byli tam // ale ta druhá čárečka je stále slaboučká že si říkám že jí tam chci vidět tak jí tam vidím naštěstí jí ale viděl i přítel tak sem ráda ono je stále ještě brzo mám 11den po ET a testovat mám až 27.11.
Zajímalo by mě kolik musí ukázat hcg z krve jestli je třeba těch 109 hodně nebo málo.Díky za odpověď.

lauritka
21. lis 2007

mamak ja som tesla vcera na 11 den po ET a videla som to rovnako ako ty...len taky tienik, myslela som si, ze si to vymyslam, ale videl ho tiez drahy a je to tam. zajtra skusim zase, tiez som si robila mamatest. 🙂

poleva
21. lis 2007

lauritka a čo stojí ten mamatest ?

lucinecka
21. lis 2007

Holky, mamatest je hodně spolehlivej, taky jsem měla 12DPO slaboulinkou čárku, ale když tam je, tak těhulky jste 🙂

Polevo, mamatest stojí myslím 30 Kč a jsou tam 2 😉

rezetka
21. lis 2007

30Kč 2 proužky 😉

lucinecka
21. lis 2007

Ahoj Rezetko, co tvoje testování? Už jsou tam // hezky v limitu? 🙂

poleva
21. lis 2007

taký lacný ?
to asi len v lekárni majú ? v DM asi nie čo ?

lauritka
21. lis 2007

wow u nas stoji mama test okolo 90 SK 🙄 my tu mame vsetko drahsie ako u vas .... 😠

lucinecka
21. lis 2007

Polevo, myslím že je jen v lékárnách, ale nevím to jistě. Ještě existuje Mamatest comfort nebo tak nějak a ten je drahej. Stačí ti úplně obyč mamatest 🙂 Je fakt nejlepší. Sice nedělá nijak extra tlusté čárky, ale je spolehlivý 😉

poleva
21. lis 2007

😀

koni.klec
21. lis 2007

No ja jsem testla vcera ten za 6 eur, kde se ukazala slaba carka a dnes rano ten famozni Clearblue za 8 eur, a ten byl uplne bilej, takze zas vim houbelec. Jsem 15 dni po dovadeni, i kdyz kolik DPO to nemam paru, a je mi fakt divne soufl. Dnes rano jsem si dala polivku, jakoze polifku rano nikdy nejim, protoze vubec nesnidam obecne a ani jsem ji nedojedla, jak se mi z ni navalovalo. Teda snad nejsem takovej psychous.

ditulin2
autor
21. lis 2007

Tak to vypadá , že moje špinení ustalo, tak nevím jeslti mám zítra testnout nebo ještě počkat několik dní. BOjím se, že se na mě bude dívat bílý test s jendou čárkou 😠
Holky gratuluji k čárkám 🙂 ...jen tak dál...samé super zprávičky

poleva
21. lis 2007

a už ti mešká ?

musilka
21. lis 2007

ditu tak to mám asi stejnej problém jako ty. Jsem 40 DC ale u mě to není nic neobvyklýho minule jsem dostala mrchu až 48DC. No a teď v pondělí to vypadalo že mrcha dorazila byl to jeden den tokovýho slabýho špinění a zase nic. Takže jsem dneska 40 den a nevím jestli by třeba nestálo za to testnout

alcatko.j
21. lis 2007

Musi, stalo by to za to, testnout 😉

musilka
21. lis 2007

alcatko hm musim zaběhnout do lékárny tohle se mi ještě nestalo.Fakt jsem si v pondělí myslela že přišla mrcha a v úterý po ní už ani vidu ani slechu. Jen to břicho mě jako mrchově bolí

poleva
21. lis 2007

tak sa tu nerozpisuj a bež 😀

alcatko.j
21. lis 2007

hybaj 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru