Druhá čárka ne testu po hodine. Jsem tehotná?

ditulin2
16. lis 2007

Prosím o vaše zkušenosti.... Jsem po Ketu a jsem holka nedočkavá 😎 ..takže jsem po 7 dnech po tramsferu testovala. kultivace byla 96 hodin. V limitu se objevil opravdu jenom stím čárečky a mám pocit, že jsem ho viděla, protože jsem ho chtěla vidět 😵 Test jsem ale nevyhodila a asi za hodinu se tam zjevila už viditelně. Není tak jasná jako ta kontrolní,ale je tam.každý kdo s ena test podívá ji musí vidět, nemusí se "hledat". A teď nevím jestli si můžu dělat naděje, že se zadařilo nebo po limitu to už nemám brát v úvahu. Díky za vaše zkušenosti s testy 😉 Mějte se a všem snažilkám držím palce

asus
26. zář 2013

@misana aha tak to je divne no ale mužeš mět opožděnou menzes uvidiš když tak jdi k lekaři

misana
26. zář 2013

@asus no to já doufám,že mám jen opožděnou...ale začíná mě bolet břicho,tak snad...

misana
27. zář 2013

tak hlásím,že MS dneska dorazila 😉

asus
27. zář 2013

@misana no vidiš sem ti to řikala 😉 za to ja začala duchovat 😕 tak doufam že ty testy u mě nepusob obraceně a neukazujou přichozi menzes 😅

misana
27. zář 2013

@asus no ty duchy,to je děs...hlavně ať to dopadne tak,jak si přeješ!!!!!

asus
27. zář 2013

@misana děkuju 😉 uvidime za dva dny 😉

laurinka321
31. kvě 2015

Ahojky holki vim ze uz je to davno co ste sem psali.. Ale verim ze se tu najde nekdo kdo mi pomuze...Beru Hak Bellisa uz asi cca 1 rok.Pred nedavnem jsem mela hnisavou anginu tak sem brala Antibiotika Penicilin . Asi po tyzdni sem stale zvracela tak sem si skusila udela mamatest asi po 2 hodinach se mi tak ukazala druha slaboulinka.Tak sem si koupila test jine znacky rapidclear a zase asi po 2 hod se mi ukazala druha slaboulinka carka vubec to nechapu myslite si ze muzu bejt tehotna ? Mam totiz doma 20 mesicni holcicku neni to moc brzo ?

terezapetrova
31. kvě 2015

@laurinka321 myslíš jako, ze nemůžeš otěhotnět kdyz mas 20 ti měs dite? Samozřejmě, ze můžeš.. Otěhotnět se dá i v 6 ti neděli.. kdy jsi mela naposledy menstruaci? Jak dlouhé mivas cykly? I kdyz čárka po hodině to je dost pozdě

laurinka321
1. čer 2015

terezapetrova_ Vim ze muzu otehotnet po 20 mesicich je mi to jansy jenom newim jestli to nahodou neni moc brzo... menstruaci cekam az za 3 dny ... cykly mam 28 dni vzdy na hodinu presne tak uvidime . Ale je to divni proc ty testy ukazali po 2 hodinach pozitivni vysledek vubec to nechapu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru