Druhá čárka ne testu po hodine. Jsem tehotná?

ditulin2
16. lis 2007

Prosím o vaše zkušenosti.... Jsem po Ketu a jsem holka nedočkavá 😎 ..takže jsem po 7 dnech po tramsferu testovala. kultivace byla 96 hodin. V limitu se objevil opravdu jenom stím čárečky a mám pocit, že jsem ho viděla, protože jsem ho chtěla vidět 😵 Test jsem ale nevyhodila a asi za hodinu se tam zjevila už viditelně. Není tak jasná jako ta kontrolní,ale je tam.každý kdo s ena test podívá ji musí vidět, nemusí se "hledat". A teď nevím jestli si můžu dělat naděje, že se zadařilo nebo po limitu to už nemám brát v úvahu. Díky za vaše zkušenosti s testy 😉 Mějte se a všem snažilkám držím palce

mirka19
22. lis 2007

Jé, koukám, že bylíme kousek od sebe. No já se dost bojím. Ségra musela dát mimi pryč kvůli toxoplasmoze před 6 lety. A to neměla žádnou kočku.

rezetka
22. lis 2007

Jojo, holka od vedle 😉
Toxoplazmóza je svinstvo, to nepřenáší jen kočky, bohužel. Vidím, že máš už dvě velké dětičky, takže se vrháte na třetí 😉

petka21
22. lis 2007

Nezlobte se ze vas sem lezu,ale chci se zeptat,kdyz sem mela posledni MS 3.11.jestli uz by to slo na testu poznat ze jsem tehu??MAm koupeny mamatest,ale nevim jestli je dobry??Jestli teda neni moc brzy na to se testovat?Jsem totiz uz na nervy boli me porad podbrisek,chvily na pravo,ale nejvic vlevo,takovy pichani,trva to cca 4 dny a nevim cim jinym by to asi bylo?Budu rada za radu 🙂

rezetka
22. lis 2007

Peti, ještě vydrž 😉

mirka19
22. lis 2007

Jo jo, na třetí. Byla jsem těhu už v létě, ale mimi se neudrželo. Tak snad to vyjde tentokrát. Podle teplot už to vypadá, že těhu jsem. No musím končít, jedu pro kluka do tanečních.

petka21
22. lis 2007

No zapomela sem napsat ze moznost otehotneni byla 3 dny pred MS,takze zhruba na konci rijna,to asi nepujde poznat ze?A pokud je teda mozny ze jsem otehotnela tesne pred MS?Sem nejaka netrpeliva 😅

rezetka
23. lis 2007

Myslíš, že bys otěhotněla a pak měla MS?Mělas je normální?

ditulin2
autor
25. lis 2007

Tak jak to holky s vámi vypadá?
Já jsem začala krvácet...takže bohužel nic ☹
Držím palečky , ať se to povede vám 😉

ada80
3. pro 2007

ahojky chtěla jsem se zeptat poslední MS jsem měla 3.11. a dnes jsem si dělala test a je tam slaboučka druhá čárka ale je tam.Myslíte, že můžu být těhotná?Děkuju za odpovědi.

ceeruti
3. pro 2007

V albu mam také fota slaboučkych čarek na testu a těhu jsem 🙂 😀

lauritka
3. pro 2007

🙂 pridavam sa aj ja ..prve ciarky boli po limite ;) kuk album

lyzenka
3. pro 2007

ja som sa testovala v den, ked som mala dostat MS a bola tam slabunka druha ciarka.... a teraz to uz je Andrejko... :O)

lauritka
3. pro 2007

lyzenka nadherny chlapcek, prajem ti vsetko dobre, nech je stale zdravucky 😵

zdenkabrt
3. pro 2007

davnejsie ked som testovala tak bola / po limite asi po polhodinke sa ukazala aj druha// bola slabsia ale bola, na druhy den som sla k doktorke a ta mi vzala krv. a vysledok. nie som tehu. setre zase naopak prve 3 mesiace tehu je ukazovalo / a az potom v tretom jej ukazalo ze je tehu. 😒
drzim palce snažilkam nech sa vam to rychlo podari.

juzinka
4. pro 2007

No babenky a mne raz višiel testík po limite, ale bola tam čiarka, to so tu vtedy aj písala, pár dni na to som to zopakovala, bolo to v deň, keď som mala dostať MS, druhá čiarka tam bola v limite aj keď slabunká, ale bola no a druhý deň som dostala MS a tehu nie som škoda ☹ . Tak ja tým testíkom neverím.

lauritka
4. pro 2007

aky to bol testik juzi?? ja ked som testovala mamtestom a nebola som tehu, druha ciarka tam nebola ani po dvoch dnoch 😅 biele ako sneh. teraz ked som videla tienik, tak to bola pravda pravduca . 😉

juzinka
4. pro 2007

No mamatest to nebol, jeden, ten, čo som robila úrvý to bol baby test tak sa volal a bol to taký čo sa tam moč nakvapká no a ten druhý neviem fakt ako sa volal, taká bielo ružová krabička, písalo tam, už 3 dni po uhniezdení, ale to bol zas prúžok, ktorý sa namočí do moču, tak neviem. 😖 . Teraz je to už vlastne jedno či tam tie čiarky boli, alebo nie, 😔 Je nový mesiac, nový cyklus a tým nová šanca na mimi 😉 , ale už testovať asi nebudem. Načo byť potom o to viac sklamaná.

lauritka
4. pro 2007

mas pravdu juzi...skus testovat az ked ti bude meskat mrcha. drzim palce, nech je december plodny mesiac 😵

juzinka
4. pro 2007

Ďakujem Lauri 🙂 , už sa na tom pracuje 😀

sindel
18. srp 2008

Ahojky holky,jsem tady na fóru nova,chodím na "jak lépe otěhotnět" 🙂 Tak nevím,jsem z těch testů taky celá paf... 😖 popíšu vám můj příběh,já už mám tříletého prcka...30.7.jsem dobrala poslední tabletku HA,9.,11.,a 14.8. ´jsme sexíkovali(bohužel,přítel chce mimi,ale v sexu se moc nepředá 😠 )no a já jsem nějak neodolala a testovala,páč když jsem poprvé otěhotněla tak se mi ukazovali // už několik dní před MS...Teď nevím teda,dělala jsem v sobotu test (day7)vyšly // jen byla slabší,a v včera test RaPIcleaR a taky // a ta testovací byla zasejc slabounká a po delší době se objevila....jedeN citlivost 20mlU/ml a drUHÝ 10MLU/ML...MAMATEst sAmo že zase nic...taK NEVÍM ČEmu věŘIT...Včera jsem měla mít 3.den ovulaci a tak hrooozně mě bolelo v podbřišku a v zádech(to už mě bolí pár dní)a trvá to pořád...myslím že ovu to není,nikdy mě u ní nic nebylo ani jsem jí krom výtoku a to jen někdy nezaregistrovala....tu bolest jsem měla v těhu ale že by takhle brzy?... 😖 no nevím....a sugesce to myslím není,protože na těhu se neupínám,mám už synka a tak tomu nechávám volný průběh,jen jsem testovala protože jak všichni víme,nejhorší je to čekání.... ☹ držím vám palečky a snad i já jsem na dobré cestě

poletucha
18. srp 2008

sindel-pry se stava,ze tehotensky testy ukazujou // v dobe ovulace

teksas
18. srp 2008

juzi ted jsem naka zmatena vzdyt za chvilku rodis ..jak mas negativni tehu test?

marinka
18. srp 2008

terkas, mrkni na datum, kdy to juzi psala, bylo to v prosinci minulého roku 😵

teksas
18. srp 2008

jaziis ja jsem pitoma sorry vono jak je to tady cerstvy .-)))))

sindel
18. srp 2008

Ahuj Poletuško,noo tak to si moc nemyslím...myslím,že svý tělo už za nějaký ten pátek znám a vím jak pracuje...prodělala jsem těhu a tak poznám příznaky si myslím...s ovu to nic společného nemá....kdybych nenarazila na tohle fórum,kde se mluví i o ovulce tak bych na ní ani nepomyslela...nějak jsem to nikdy neřešila,prostě se milovalo a pak jsem otěhotněla dělala jsem si další test a zasejc vyšel na // tak uvidíme.... nechci předbíhat...... a copak ty?jak jsi na tom?

poletucha
18. srp 2008

sindel-tak to bys potom mela tu ovu okolo toho 9.8. a ted bys byla 9DPO a v sobotu,kdys mela prvni // bys byla 7DPO a to je fakt hoodne brzy na pozitivni test 😕 ale kazdopadne preju at to vyjde 😉

sindel
18. srp 2008

Poletuško ty už jsi byla těhotná a máš mimi?Já to na sobě poznám...jen to nechci zakřiknout a tak to ráda debatuju s holkama.... 🙂 ted jsem zkoušela další a jsou tam taky //...brzy není když jsem byla těhu tal jsem yi test dělala 14dní před MS a za pár měsíců přišel prcek 🙂

wejuzz
3. lis 2008

Prosím odpověste mi někdo dělala jsem si test jemi 17 byl negativní a po 2 hodinách když zaschnul se tam objevila slabounká čárka muže to něco znamenat prosím odepište mi děkuji

adka12
3. lis 2008

Wejuzz ja som mala podobnu skusenost ako ty, a zdá sa, že som tehu po dnesnom teste. Robila som si ho na obed a hned sa mi zjavili dve ciarky. Robila som si mamatest, tak skus ten a uvidis. Baby si ho dost chvalia.

wejuzz
3. lis 2008

wejuzz-Doufám že to dobře dopadne jsem ve strašným stresu v 17 nemužu mít dítě mě by rodiče zabili je šance že ta slabounká čárka po tak dlouhý době nic neznamená děkuji moc ? ☹ ☹ ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru