Druhá čárka velmi slabá. Můžu být těhotná?

anka.
27. črc 2007

Ahoj holky, dneska jsem si jen tak (já vím, že by se to nemělo 😒) udělala test a ukázala se mi hrozně slaboulince druhá čárka, jsem 4 dny před MS, myslíte, že by to mohlo být těhotenství? Díky Anka

kkamca
16. srp 2009

Testovala sem se asi nechci kecat je to přeci jenom 6 let..asi 35 DC..pROTOŽE JÁ MÁM RELATIVNĚ DLOUHÉ CYKLY.I když ted co kapu jeřáb se mi cyklus o maličko zkrátil-uvidím další měsíc.

sundae
16. srp 2009

My ted paty cyklus a taky jsem z toho nase snazeni trochu nestastna. Od te doby, co jsme se zacali snazit, mam dlouhe, nepravidelne cykly (presne v dobe, kdyz jsme se zacali snazit jsem nastoupila do nove, extremne stresujici prace a myslim, ze je to z toho), takze to je pak tezke otehotnet...

kkamca
16. srp 2009

sundae:ajaj to chce být v klidu nooo 🙂 Já vim lehko se to říká,hůř dělá--
Ten kotvicnik je na co?

sundae
16. srp 2009

Kotvicnik u muze i zeny muze vyrazne zvysit plodnost - zvysuje hladinu testosteronu a zlepsuje kvalitu spermii, u zeny zvysuje hladinu estrogenu a pry i oplozeni. Zaroven zvysuje libido a dodava pocit nove energie.
Ale to vis, vsechno ma sva omezeni..

snow.angell
28. pro 2009

Tak už asi opravdu blázním, opět duch na taste :(

salinka87
28. pro 2009

Ahoj holky, ráda bych se Vás zeptala... dnes jsem 28 DC, posl. MS 1.12. ... MS mám pravidelnou v intervalu 25-27 dní .. prvně jsem test dělala 24.12. ráno, jen tak, přeci jen jak byl Štědrý den 🙂 byl negativní ... 26. jsme šli na ples, tak jsem si řekla,že pro jistotu si test udělám, kdyby náhodou ... a ona se tak objevila strašně slabá druhá čárka, foťák ji skoro nevyfotil, ale byla tam. Byl to Gravitest od Apotheke, 27. ráno a odpo jsem zkoušela test od Dr.Max, oba citlivost 25, Clear Blue(citl. 10), taky slaboulinká čárka, ale těsně po limitu ... dnes ráno jsem dělala poslední, GS Mamatest .. a taky slabá čárka, tentokrát už v limitu .. bolí mě prsa, ale také mě pobolívá v podbřišku, jako před MS. ..tak nevím, jestli se máme radovat, nebo ne .. testy jsem hodila do albíčka, nahoře z 26., dole 28. ... Clear Blue jsem nefotila, ale vyšel stejně jako ostatní ten den odpo ..děkuji za rady ..

veronika.m
28. pro 2009

Podle mě je to super čárečka začínající miminka 😉

vendy01
28. pro 2009

Taky nevidím problém, čárečka krásně sílí 😵

salinka87
28. pro 2009

teda tak to jste mě potěšili .. samo vím, že zítra může být vše jinak, ale tajně doufám🙂.. poradily byste mi ještě kdy bych měla jít k doktoru ? Má teď dovču, je tam jen zítra do 12, jinak má za sebe ve středu záskok a první týden v lednu tam sice je, ale nedostanu se tam, až v pátek .. ale na doktora je asi ještě brzo, což ? díky moc

salinka87
28. pro 2009

teda že se tam dostanu v lednu až 8.1. ..

stazina
3. bře 2011

AHoj holky, ráda bych poprosila o radu...v pondělí jsem to měla dostat a tak jsem včera to znamená 30DC dělala test citlivost 25 a byl tam stín po limitu...bylo to z odpolendí moči a tak jsem udělůa dneska ráno a opět stín...vůbec to nezesílilo...kluky máme z IVF , manža je neplodnej, tudíš přemýšlím, co jinéo by mohlo Hcg zvednout? Nevíte o něčem? Přášky jsem žádný nebrala...tak nevím...ještě jsem si říkal, jestli se třeba něco nechytlo a nepřestalo vyvíjet a tak tam prostě ještě zbytek hcg je...ael zase bych už měla mít potom ms, né? Já nevím, jsem z toh o zmatené..díky za případnou odpověd a názor. Pa

izinka09
27. čer 2012

Ahoj holky.Mam takovy problem.Mam uz 4 dny zpozdeni.Po 4 delanem tehu testu mam carecku porad slabunkou...jako duch.Nevim co mam delat :(

petramarie
28. čer 2012

@izinka09 Počkat, někdy se "dálnice" ukazuje klidně až týden po vynechání

maximka33
30. lis 2012

ahoj holky, přidávám se, taky jsem našla druhou čárku asi až za 2 hodiny. jsem asi 11 dpo. ale cítím se jinak, bolí mě na vaječnících, mám krásnou pleť i vlasy a taky prdím a krkám 🙂)) no nenormální situace. včera jsem si vzpomněla, že muž říká, že nejvíc smrdí prd těhotné ženy. tak bych se už strašně chtěla radovat. na mimi čekáme 2,5 roku. zítra určitě test zopakuji..

chupetka1
20. říj 2014

Zdravim holky mam dotaz minuly mesic sem uzivala antikoncepci ale mela jsem strevni chripku,ms byla minuly tyden antk jsem vysadila z duvodu podezreni na tehu,boli me prsa a podbrisek pridavam fotky testu,prvni vcera a druha dnes rano oba dva Pepino....prosim neukamenujte me vim ze pravdepodobnost je nizska ale co kdyz 🙂

misula29
20. říj 2014

@chupetka1 já tam asi nic nevidím 😒

evulina77
20. říj 2014

já tam taky nic nevidím

ankaa25
26. říj 2021

@anka. Ahoj Anka 😁😁😁😁😁😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru