Druhá čárka velmi slabá. Můžu být těhotná?

anka.
27. črc 2007

Ahoj holky, dneska jsem si jen tak (já vím, že by se to nemělo 😒) udělala test a ukázala se mi hrozně slaboulince druhá čárka, jsem 4 dny před MS, myslíte, že by to mohlo být těhotenství? Díky Anka

ljd
27. črc 2007

anka nevím nevím na těhu test je to keště dooost brzo a hormon ještě podle mě vylučovaný není v takové míře aby to ukázal test 😒 no ale možné je všechno...tak si asi budeš muset počat a vyčkat jestli ms přijde nebo ne a pak uvidíš....

silvieales
27. črc 2007

anko, a mivas menzes presne?

krista
27. črc 2007

Anka. nadějné to je, když se tam ta druhá čárka ukázala 🙂 Zřejmě by si musela otěhotnět už před minulou MS, aby tam bylo vysoké HCG 😉

A jaká je to značka testu? Hodně snažilek si stěžovalo na test Best2 on ukazuje falešné // 😒

georgine
27. črc 2007

anko je mozne vsechno já jsem si udelala test 10DPO a byla slaboulinko pozitivni a pak to sililo . a to bylo tak nejak 6-8dni pred ms

hik
27. črc 2007

taky jsem si dělala test (mamavit) jeden den před očekávanou ms a objevila se také sloubočká čárka, téměř neviditelná. Jindy se neobjevilo vůbec nic, doufala jsem tedy a nyní je to již 12 dní co se nedostavila ms a dnes ráno již na testu doslova svítila silná čárka.... takže se těšíme na druhé šťěstíčko 🙂 ... držím palce

nikka.vo
27. črc 2007

Tak já měla čárku taky slaboulinkou a těhulka jsem byla, ale řešili jsme tady už jednu takovou debatu, taky tu snažilka měla slabou čárku a nakonec dostala MS ☹

Moc ti to přeju, ale nezačni se radovat předčasně, ať pak nejsi náhodou zklamaná 🤐

Držim palce 😉

ljd
27. črc 2007

hik gratuluji dodatečně 😉
nikka má pravdu spoust jich tady našlo slabou druhou čárku a pak dostaly MS ale spousta tady měli slabé // a pak byly těhu takže počkej a uvidíš za pár dnů 😉

anka.
autor
27. črc 2007

Ahoj, jo, já se právě ještě neraduju - spíš jsem byla doost překvapená.... Menstruaci mám pravidelnou a dělala jsem "mamatest" a ještě nějaký další - paradoxně proto, že jsem je chtěla vyhodit (abych už žádné testy nedělala!) a bylo mi líto je vyhodit jen tak 😀 (jsem divná, co? 😔 )

nikka.vo
27. črc 2007

Nejsi divná 😀 , já měla taky Mamatest.

Jinak kontrolní čárka by měla být vždycky hodně silná, jinak je test špatnej, co teda vim. 😅 a testovací může být slabá... 😉

ljd
27. črc 2007

Ne anka...jsi právě naprosto normální snažilka jako spousta tady z nás 😉 😀 No samozřejmě ti přeji aby čárky znamenaly těhu... 😉

nikka.vo
27. črc 2007

Teda ne že bys nebyla divná protože si měla právě Mamtest, 😀 to s tim nesouvisí, napsala sem to blbě 😖

anka.
autor
27. črc 2007

nikka_ 😀 😀 😀 já jsem to pochopila...

katy2
27. črc 2007

ahojte!
ja som si dnes tiez z nedockavosti robila testy. Som len 11DPO, ale nedalo mi to tak som testla. Oba testy - z ranneho mocu aj teraz poobede mi ukazali uplne slabulinku druhu palicku. Neda sa zachytit ani fotoaparatom. Je naozaj len skoro ako tien, ale je tam. Viem, ze je to skoro, ale mozem dufat? Oba testy su roznej znacky...

anka.
autor
27. črc 2007

katy_jsem na tom úplně stejně 🙂 - tak uvidíme

syrael
27. črc 2007

Ahojda, tenka carka se zpravidla objevi v rane fazi - u obzvlast citlivych testu. Ja mela stejnou zkusenost s testem Rapipreg. Carka ti zrejme zesili a bude vse jasne...

katy2
27. črc 2007

Urcite vam dam vediet, ako to dopadlo... Ak BT neklesne, v nedelu rano budem zasa testovat... Drzte palce 😉

anka.
autor
30. črc 2007

Ahooj katy tak jak???!!!! 😲 (já ještě nevím, raději jsem od té doby nic nepodnikla 😀 )

katy2
2. srp 2007

ahoj, tak ja som medzitym mala uplne slabu, len dvojdnovu ms. BT mi klesla, a slabe // su na teste stale. dnes som 17DC, ak nepocitam ms ako novy cyklus. zajtra budu vysledky z krvi na hcg, tak uvidim... ale nerozumiem tomu... 😔 😔 😔 tie testy su fakt divne a nespolahlive... 😖

anka.
autor
3. srp 2007

Ahoj katy, no možná jsou testy spolehlivé 😀 Uvidíš, doudám, že Ti to dopadne dobře. Určitě se ozvi. A ty jsi byla už u dr. na krev? Co Ti řekla? Já zkoušela další testík a čárka je už dobře viditelná...tak nevím, nemůžu tomu uvěřit a mám strach, aby bylo všechno v pořádku...

ljd
3. srp 2007

anka. katy psala do diskuse Měření BT že testy z krve vyšly negativně, o těhu se s nejvetší pravděpodobností asi nejedná ☹
A tobě asi gratuluju k těhu 😉

anka.
autor
3. srp 2007

Ahoj ldj, no tak v tom případě teda nevím, jestli mě máš k čemu gratulovat 😖 😖 😖

PS: jsem strašně neprofesionální snažilka a asi si budete myslet, že i pěkně blbá, ale co to znamená to "tt"?! (např. 5 tt) Jsou to obyčejné týdny? Děkuji za vysvětlení anka 😔

ljd
3. srp 2007

Já si myslím, že pokud jsi našla už dvakrát na těhu testu dvě //a čárky postupně sílí tak je to dost možné těhu 🙂 😉

A "tt" opravdu znaméná týdny 😉 A blbá určitě nejsi, kdo se ptá víc se dozví...občas mívám taky takové otázky 😅 😉

anka.
autor
3. srp 2007

Hmmm, jenže po tom všem co tu člověk čte (neměla jsem to dělat!!! 😀) si nejsem jistá už fakt ničím...mám strach
1) jestli jsem těhotná
2) (při splnění bodu 1) aby bylo všecko v pořádku... - no prostě psychopat 😅

Aha, takže tt je úplně normální týden tzn. 5tt znamená jakoby 35 dní tehotenství, ano? (omlouvám se za tu polopatičnost)

A co ty jak to jde?

ljd
3. srp 2007

anka. přesně tak je to s "tt" a když je třeba 5tt+1d to znamená 36 dnů těhu 😉 🙂

anka. u každého je doba a způsob otěhotnění jiná a je hodně možné že vám se to povedlo a zbytečně si děláš takové starosti 😉 🙂 a hlavně musíš být v klidu ať to neohrozí tvoje případné mimi v bříšku....prostě to chce hlavně klídek a pohodičku 😉 🙂

A já...škoda mluvit po 7měsících snažení jsem zjistila, že nemá vůbec cenu se stresovat, buď se povede nebo ne, a když ne tak je tu ještě hodně vyspělá medicína, která pomůže 😉 Jen teď hlídám kdy přijde ovu, protože máme jet na dovolenou a nechci aby mě MS přišla navštívit až k moři 😝 🙂

anka.
autor
3. srp 2007

HEHE, ldj - děkuju za večerpávající info - konečně tomu rozumím!!! 😀 😀 😀 No, jinak já jsem zjistila, že nemá cenu se stresovat po měsíci 😀 a teď možná... HEHE no, fakt nevím, takové ty řeči nemysli na TO jsou všude milionkrát omílaný... zas to ber tak, že na dovolené můžeš tančit a popíjet vesele až do rána a v ničem se neomezovat 😀 PS:moc nechápu Tvoji poslední větu, hlídáš ovu, proč? Přece kdy bude ms víš i tak, ne? Nebo se chcete ještě rychle zasnažit?! 😉

ljd
3. srp 2007

No bez toho kdy bude ovu, přesně nevím kdy bude MS, protože 2 cykly co měřím jsem měla ovu jindy, to znamená, že i MS byla posunutá 😉 tak beru nějaké bylinky na srovnání tak jsem zvědavá jak zabraly a jestli už konečně budu mít MS přesně 😉 před snažením jsem měla MS přesnou jako hodinky, skoro na hodinu a potom se mi to jaksi rozházelo 😒

schimi
3. srp 2007

Tedy syrael 😀 50tt, to je něco!! Tak to už určitě víš, co to bylo, jestli kluk, nebo holka 🙂 ..

zzzdenka
5. srp 2007

Ahoj holky,já jsem už asi 14 dní nedostala MS,tak jsem si udělala test a objevila se tam druhá ale slaboučká čárka,myslíte že můžu být těhu??

kamila3
5. srp 2007

ZZZDENKA: TĚHU BÝT MŮŽEŠ,ALE MYSLÍM,ŽE PO 14 DNECH NEDOSTÁNÍ MS BY BYLI TY ČÁRKY VÍC VIDĚT.ALE ZKUS UDĚLAT JEŠTĚ JEDN TŘEBA ZÍTRA RÁNO Z RANNÍ MOČI A MĚL BY BÝT O NĚCO TMAVŠÍ.DENNĚ HCG V MOČI NARŮSTÁ A RÁNO JSOU KONCENTRACE NEJVYŠŠÍ.TAKŽE TEORETICKY BY VE STŘEDU MĚLY JÍT VIDĚT HODNĚ.DRŽÍM PALEC

marinka
5. srp 2007

zdeni, je to možné, ale spíš tehdy, když by byla ovu později, než si myslíš, tedy blíž k MS.. Jinak po 14 dnech už většinou bývají hodně silné čárky (i když jsou i výjimky..). Radím to co kamča, zopakovat testík z ranní moči, ale nejlépe tak za dva dny. Jestli jsi těhu, tak už čárka musí být výraznější!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru