Duch - 8. dnů před ms. Co myslíte?

petula.bir
1. srp 2019

Ahoj holky, mám takový dotaz.
Menstruaci mám normálně 30DC Minulý měsíc tedy 33DC - dnes jsem 23DC
Necelý týden je mi strašně špatně od žaludku až na zvracení, o víkendu se mi z ničeho nic zvedl žaludek ale naštěstí jsem nezvracela. Z neděle na pondělí se mi zdálo, ze jsem těhotná tak ze srandy jsem si včera odpoledne udělala test a vyšlo mi toto. Je to duch nebo ryska. Menstruaci mám dostat až za cca týden. Ten žaludek je šílený poslední 2.dny
Moc děkuji za názory a rady 🙂
PS: S přítelem se nesnazime necháváme tomu volný průběh, milujeme se kdy chceme a kdy máme chuť, nevím kdy jsem měla ovulaci ani nic jiného.

zikisek
1. srp 2019

můžeš být těhu a nemusíš... zkus později test a zda dostaneš MS, může to odejít s MS...taky se mi občas zvedne kufr, něco mi smrdí, najednou mi něco nechutná,co jinak mam ráda a těhotná nejsem.. je to jen honění příznaků a duchů a rádoby příznaků

denisa3101
1. srp 2019

Já takhle brzo našla // už 2x a doma mi litá 18 měsíční rarach a za měsíc a kousek se narodí další 😁 takže je to možný, pokud test bude sílit je to jasné 🙂 zkus zítra a uvidíš 😊 držím palce

marketa1218
1. srp 2019

Také tam pidi ducha vidím! Počkej jestli bude sílit 🙂. Držím palce

petula.bir
autor
1. srp 2019

@zikisek
Děkuji za názor 🙂
Ten žaludek není otázka pár dnů právě ale týden určitě, pokud za týden nebudou // zajdu si asi na gastro :D

petula.bir
autor
1. srp 2019

@denisa3101
Já jsem testovala ze srandy teď - v únoru jsem byla na revizi v 10tt ☹
U syna jsem testovala az po vynechané ms a u dcery jsem těhotenství zjistila těhotenství až 11tt+4 :D tak uvidíme 🙂

petula.bir
autor
1. srp 2019

@marketa1218
Děkuji - snad bude
Udělám test zítra 😀 jen tak pro zjištění zda test nebyl třeba vadný jak já :D
Právě zítra jdu ještě na preventivní kontrolu na gyndu :D

jalito
1. srp 2019

Ja vidím ducha uz kratce po tom, co se do mne chlap udela 😂😂

petula.bir
autor
1. srp 2019

@jalito
😂😂😂😂

monikagrol97
1. srp 2019

Tohle se mi stalo taky když jsem si udělala asi 2dny po vynechání MS. A jsem už 25tt 😁👍Hod e štěstí jestli vám to vyjde 🙂

makronka222
1. srp 2019

Nic tam neni. Zkus to za 2 dny

petula.bir
autor
2. srp 2019

@makronka222
Děkuji, udělám dnes nebo příští tyden

julinecka24
2. srp 2019

@petula.bir Ahoj dělala si test

julinecka24
2. srp 2019

Ahoj holky jsem dnes 3dpo bazalka se drží druhý den 37,2 a včera když jsem šla spát tak mi bylo nazvraceni jako sťavy jsem cítila na příznaky je ještě brzo co

petula.bir
autor
2. srp 2019

@julinecka24
Ano, dělala jsem a nic 😢
Ale mám týden do ms tak uvidíme

petula.bir
autor
2. srp 2019

@julinecka24
Ahoj, nejspis bude opravdu brzy 🙂 ale je pravda, ze ta teplota vypadá velice dobře 😍

julinecka24
2. srp 2019

@petula.bir uvidíme doufám že to vyjde s manželem se snazime rok a pul

julinecka24
2. srp 2019

@petula.bir a dělala si už test nejaky

petula.bir
autor
2. srp 2019

@julinecka24
Ahoj, dělala a nic tam není 😔

julinecka24
2. srp 2019

@petula.bir držím palečky ať to vyjde

petula.bir
autor
2. srp 2019

@julinecka24
Já jsem s přítelem rok, budeme se brát. Do Vánoc si dával pozor ale pak jsem řekla, ze by mi miminko nevadilo, ze bych byla moc šťastná a přála si ho 😂 v lednu jsem našla // a v únoru jsem šla na revizi, v březnu na další protože se to nepovedlo a od té doby nic 😔 jen PMS jako tento měsíc ☹ už to příteli ani neříkám. Jak jsem si udělala tento tak jsem mu to řekla a zas mu budu muset říct, ze ne, připadám si jako blbec 😔

julinecka24
3. srp 2019

@petula.bir mi to skoro stejný minulý rok v červenci jsme se vzali a předtím jsem dvakrát potratila 4 ledna v 8 skoro 9 týdnu jsem potratila a pak v květnu a od ty doby nám to nejde tak uvidíme dělala jsem si test a vidím slabou linkou čárku ale já ji možná vidím už asi všude pošlu a napiš mi jestli něco vidíš

mimisef
3. srp 2019

Mě se vždycky ukáže pěkný viditelný duch pár dní před ms a těhotenství ti není...já si mimi moc přeji ale končím s testováním před ms.... počkala bych raději na ms zda dorazí nebo ne a podle toho uvidíš...

julinecka24
3. srp 2019

@mimisef to znam já to měla též vidím něco na tom testu

mendywendy
3. srp 2019

Mému pidi duchu jsou 3,5 roku. Dr. Říkala, že jsou dnes testy velmi citlivé a je možné vědět dříve než brzy 😀

mimisef
3. srp 2019

@julinecka24 já už měla opravdu viditelný duchy a nic asi hold to tak před ms mám lepší testovat opravdu po spozdeni

julinecka24
3. srp 2019

@mimisef já já jsem za už 5 dpo a celý den mi je špatně před chvílí jsem zvracela tak doufám že to konečně vyjde

milujicimaminkas89
8. led 2020

10 dní do menstruace a těhotenský test

mimisef
27. led 2020

Ahojky jak se tu všem daří ?😊🍀

petula.bir
autor
27. led 2020

@mimisef
Nám super ❤️❤️❤️ Co ty?

mimisef
30. led 2020

@petula.bir nám také 22+5tt rosteme,tloustneme a těšíme se ❤️🤰

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru