Duch na testu?

ajleenka
16. kvě 2018

Ahoj holky, potřebuji posouzení, zda z tohoto ducha může něco být nebo ne. O miminko se snažíme už delší dobu, tak už se bojím doufat. Mám ještě asi 4 dny do menstruace. Test je včerejší a dnešní. Ale je to Dr. Max a četla jsem, že dělají falešné duchy. Čárky jsou obě až po limitu, foceno po zaschnutí. V limitu na dnešním jen slabý náznak.

vendelinka08
4. čer 2018

@terulle05 pri ms je cipek mekky a otevreny...neni uplne dobre hmatatelny jako v plodnych dnech...ale ted pokud mas ms tak bych ho moc nezkoulala kvuli infekci..i kdyz dodrzujes hygienu..prece jen je to vice nachylne. Jinak ja mela slabou carku a jeste ten den prisla ms..tak se to proste deje..priste je lepsi delat testy po vynechani..

wercs
13. čer 2018

Holky, co myslite? Prvni den zpoždění.

lussinka88
13. čer 2018

@wercs neco tam je 🙂

terulle05
13. čer 2018

Meco tam vidim 😊

hawah
Autor odpověď smazal
Zobraz
hawah
13. čer 2018

@wercs to nebude dušík, když je tak pěkně vidět i na fotce, to je hezká druhá čárka 😉

verik87
13. čer 2018

@wercs vidím,takového jsem měla 4dny zpět,teď už krásná čárka. Držím pěsti ☺️

channel11
20. črc 2019

Ahoj mnela jsem 7dny spozdeni menstruaci udelala jsem test z lekarni dr. Max visel mi jedna cara silna a druha slaba byla jsem na utrazvuku nic tam ne bylo mnela jsem jit 16.7. Na dalsi jenom ze ja 13.7 jsem to dostala ale byla jsem toho 16 tyho u gynekolozky nic tam nebylo ani potrat ani mimo delozne dalsi test sem ne delala mislite ze bych mohla bejt tehotna? Dr mi rekla ze pri je to mozny ze to se zaniklo ale ze tam mnela to sami pripad a pani ne byla tehotna tak uz nevim :(

hejducka
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru