Duch na testu, po limitu. Mám si dělat naděje? (22DC)

annulinka
10. únor 2013

Vím že je to tu po milionté a první , přesto prosím o vaše názory 🙂

sarkad2856
10. únor 2013

Ahoj,zkusila bych udělat za 2 dny další test.Mohl být třeba špatný nebo něco..

gepe
10. únor 2013

@annulinka ano je to mozne, hlavne ze zacatku 🙂 jinak jak radi @sarkad2856, ob den testovat - i kdyz to je asi tezka rada, kor pokud planujete a tesite se 😉

pettulka
10. únor 2013

A co tak skusit další test aby jsi měla jistotu 🙂 😉

paolin
10. únor 2013

U nás byl. Objevil se asi hodinu po testování. Druhý den za půl hodiny. A mrňousek tam byl 🙂

rory_g
10. únor 2013

Ahoj, já bych si je nedělala...většina testů dělá "duchy" po limitu a nic z toho...bohužel i tady platí obrnit se trpělivostí a prostě počkat buď na další test, nebo MS 😉

rasha
10. únor 2013

Já jsem měla u obou těhu čárky po limitu (nejdřív ale 27 DC) a byly platné 🙂,ale jednou jsem měla nějaké dražší testy a ty ukazovaly duchy i když to pravda nebyla , takže testovat dál ...

key25
10. únor 2013

já měla také po limitu 🙂 v lékarně mi řekli že to testy dělají ale těhu jsem 🙂 😀

maximka33
10. únor 2013

nevím, kdy jsi měla ovulaci. já měla ducha po limitu 11 dpo a druhý den už v limitu //. tak držím palce!

koblizek.janinka
11. únor 2013

Ahojik 🙂 ja teda pokud jsem tehu nebyla nikdy jsem nic jako ducha ci slabou carku nemela ,pokud jsem tehu byla tak z ducha se druha stala postupne a dnes mam dvouleteho chlapecka... muj prvni pozitivni tehu testik a bylo mimi (v albu mam sbirku jak silila //)😉 Takze pokud je duch myslim ze jsi tehu 🙂

maciik
11. únor 2013

já mám z ducha po limitu 20 měsíčního raubíře 🙂

jeryco
9. črc 2015

Dobry den, chtela bych se Zeptat kdyz se mı ukazala druha carka PO limitu a pak jsem predcasne zacla slabe krvacet na 3 dny. TED jsem jen unavena a öd vcera mam kyselo v ustech a obcas me boli Levy i pravy vajecnik a v podbrisku. Prikladam foto.

princezna22
27. únor 2016

Ahoj ... chci se jen zeptat zda-li je podle Vás možné, že jsem těhotná, špiním asi už pátý den, do hněda, v podstatě stále stejně ... dnes je to 15 den od oplodnění ... (Jsem po embryotransféru) ... mám u sebe jen mobil a ten ducha prostě nevyfotí ... ale je tam ... nicméně neměla by být čárka 15 den již silnější ???

snehurka38
27. únor 2016

Jeryco - já mám s duchy po limitu bohaté zkušenosti, bohužel nikdy z toho těhotenství nebylo. Držím palce, aby to u vás bylo jinak. Já jsem se nakonec taky dočkala, ale to byly "dálnice"

amendee12
27. únor 2016

Já měla také po prvním testování po limitu a za dva dny déle už viditelného takže je to možné jsem 7tyden🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru