Duch na testu. Zkušenosti?

romana1997
10. srp 2022

Dobrý den chtěla bych se zeptat s přítelem se snažíme přes rok a pořád se nevede. Menstruaci mám většinou přesnou jen třeba 1-2dny zpoždění,ale minulý měsíc jsem to měla dostat 23.6. ale nic a 24.6.jsem jen začla slabe špinit a jen do druhýho dne pak nic. Dvorce na bradavkách se mi zvětšili a stmavli,týden po špinění jsem měla ranní nevolnosti (zvracení) od té doby nemůžu kávu. břicho mám nafouklé a bolí mě kříže. Test jsem si dělala v pondělí 8.8. a byla tam druhá ale hodně slabá čárka. Máte některá stejnou zkušenost?

bertik20
10. srp 2022

To je zvláštní, já měla poslední Ms taky 23.6 a testy v den Ms a později pozitivní. Dnes utz a máme ❤️

romana1997
autor
10. srp 2022

@bertik20 to je divné no .proto se ptám nevím zda to má vliv ale trpím hodně cystama a srustama ...

jancazao
10. srp 2022

@romana1997 v dalším příspěvku píšeš o menstruaci v červenci, tak kdy teda byla?

romana1997
autor
10. srp 2022

@jancazao omlouvám se naposled byla v červenci (jestli to byla menstruace,spíše špinění)

zlaticko22
10. srp 2022

@romana1997 pokud trpíš cystama, tak to bych asi pro jistotu volala doktorce.. řekla bych, že se mohlo jednat o biochemické, ale to by ta ms byla asi silnější než jen špinění... na druhou stranu by čárka už měla být silnější, pokud by to bylo špinění i přes těhotenství... asi bych fakt raději zavolala, at tě prohlédne, jestli se nejedná o cystu nebo mimoděložní třeba... držím palce🍀

romana1997
autor
14. srp 2022

Už jsem se smířila stím že asi s toho nic nebude,jen mi je divné že takovou dobu mám bazální teplotu vysokou dnes ráno 38..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru