Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Duch nebo blouzním? 😞

jajajungmannova
14. zář 2021

Ahoj . Prosím o váš názor. S manželem se snazime o Mimi a já už asi blouzním ale vidíte tam tu druhou cárku také?

veritanas
14. zář 2021

Vždyť je úplně jasně vidět...

marselina
14. zář 2021

@jajajungmannova je tam☺️

jajajungmannova
autor
14. zář 2021

@marselina tak nejsem blázen 😍😍😍😍 jupiiii
Moc moc děkuji

izzylka
14. zář 2021

@jajajungmannova 🙈 jako vážně ? Kdyby tam byl dušík, tak neřeknu, ale tohle je snad jasné ne?

nikjean
14. zář 2021

Doporučuju zajít k očnímu.

alilali
14. zář 2021

To není duch, ale čárka. Gratuluji.

dianemash
14. zář 2021

@jajajungmannova nestačím se divit, co tu jsou některý ženský schopný napsat 😏 Naprosto chápu tvůj dotaz a radost, čárka je krásně vidět, tak gratuluju a přeju hodně štěstí ☺

agneska7
14. zář 2021

Jestli se chceš chlubit tak ze sebe nemusíš dělat slepou , ale stačí napsat nejspíš se zadařilo hurá 👌

jajajungmannova
autor
14. zář 2021

@alilali děkuji

jajajungmannova
autor
14. zář 2021

@dianemash preste jak píšeš.. lidí jsou zlý. Moc děkuji.

nikjean
14. zář 2021

@jajajungmannova Lidi nejsou zlý, ale upřímný. Těch dotazů je na tohle téma už tisícero. Chápu, že máš radost a chceš se pochlubit, což ti ze srdce přeji, ale opravdu je nutné ptát se na to, zda je vidět druhá čárka? Když je evidentní, že tam opravdu je?

@dianemash Sama sis odpověděla, že čárka jde krásně vidět, tak na co takový dotaz?

dianemash
14. zář 2021

@nikjean a proč ne? 😊 Nějak ti ten dotaz překáží? Dokážu se vžít do tazatelky, když si děláš X testů každej měsíc a opravdu si přeješ tam tu čárku vidět, tak jsi prostě nejistá. Fakt nechápu, kde se ve vás bere ta zloba ženský 😊

klokanka31
14. zář 2021

@jajajungmannova Je tam gratuluju 🍀

klokanka31
14. zář 2021

Já prostě nepochopím, když to některé tak se*e, proč tu diskuzi prostě rozklikávají? Fakt je hnusný ponižovat šťastné ženy, které se právě dozvěděly že čekají vytoužené mimi.

agneska7
14. zář 2021

@dianemash hele my jsme se snažily 3 roky ,3 roky během kterých jsem si udělala milion testu , a když tam byla slabá čárka tak jsem ji prostě viděla , tohle prostě není o tom že jsme zle nejsme jen je ten dotaz naprosto zbytečný stačilo napsat konečně se zadařilo i tak by tazatelka dostala gratulace , vždyť my jí to přejeme a je v pořádku že se chce pochlubit jen ze sebe nemusí zbytečně dělat slepou toď vše

dianemash
14. zář 2021

@agneska7 jezisi a proc se vas to tak dotyka, i kdyby ze sebe hloupou opravdu delala? Jak to tady vlastne chodí? Rozkliknete si dotaz, kterej vam vadi, proctete pod nim diskuzi a pak napisete kyselej komentar? K cemu ze to je? 😃 Jeste zbytecnejsi, nez ty dotazy 😊

agneska7
14. zář 2021

@dianemash ne, rozkliknu abych poradila , a nakonec je z toho takový nesmysl , ale já jako ta moudřejší ustoupim 🤣🤣a nebudu se tu hašteřit o pohledu na věc tak čao 😘

natysnovec
14. zář 2021

@jajajungmannova je krasna...gratuluji🥰

jajajungmannova
autor
14. zář 2021

@dianemash očividně jsem rozpoutala hádku 🙉 paní asi ví úplně vše.

jajajungmannova
autor
14. zář 2021

@agneska7 kdybych se potřebovala chlubit tak věřte, že diskuzi napíšu úplně jinak!! Slepá také nejsem! A pokud s mým dotazem máte problém tak proč tedy komentujete...

andelka33
14. zář 2021

@jajajungmannova gratulka 🙂

sudylichozrout
14. zář 2021

@jajajungmannova Tak proc jsi tedy tu debatu zakladala? Hmm? 😉

agneska7
Včera v 06:08

@jajajungmannova no a co je teda záměrem diskuse??

eellushka
Včera v 16:06

@jajajungmannova to je krásná čárka 😍