Duch nebo pozitivní test?🙏❤️

pe90tra
30. zář 2022

Mám 5ty den zpoždění test se mě zdá pozitivní ale není čárka slabá většinou píšete jak musí být stejné. Prosím o Vaše názory a zkušenosti 🙏🙏

jjasmina
30. zář 2022

nu na 5. den je to slabota, jestli je to Mamatest, zkusila bych jiný test, ted jsou prej nějaké vadné. Kupte si rovnou digi s ukazatelem týdne, tj topovka

shak29
30. zář 2022

Ovulace mohla proběhnout klidne déle, proto carka nemusí byt rovnaká. 😊 zkusila bych za dva dny rano. 🍀

jaja01k
30. zář 2022

@pe90tra Tohle je pozitivní test. Že je čárka slabší, nemusí být problém. Zkus další test za pár dní, jestli bude silnější. Držím palce 🙂

leniczka23
30. zář 2022

Je to pozitivní.

pe90tra
autor
30. zář 2022

Hrozně se bojím právě že všude jsme četla jak se každému zobrazí hned silná čárka i ta druhá a já mám v hlavě jen nejistotu proto jsi ráda za každý názor ❤️🙏

leniczka23
30. zář 2022

@pe90tra jestli nevíš kdy přesně byla ovulace vůbec bych se nestresovala. Udělej další test za dva dny a když bude silnější je to na dobré cestě.
Já u prvniho těhotenství měla dva dny po vynechané MS taky takto slabší a u druhého těhotenství jsem měla tu samou čárku už 5 dní před menstruací 😉
Takže klid, nohy v teple a pokud bude sílit je to cajk.

tasimia
30. zář 2022

@pe90tra pozitivní. ♥️

lencaa11
30. zář 2022

@pe90tra vypadá to dobře ale ještě ověřit si to jiným testem ☘️☘️

pe90tra
autor
30. zář 2022

Po práci jsme si udělala test digitální a tam nic a na mamatestu je čárka druhá už si nevim rady co si mám myslet 😟

lencaa11
1. říj 2022

@pe90tra nevyšel jelikož je to cytlivost 25 ten bych vyzkoušela ať když se Ms zpozdí jinak mamatest je na prd udělat jiný typ testu ☘️☘️

pe90tra
autor
1. říj 2022

@lencaa11 já mám už právě zpoždění 6ty den tak kvůli tomu se tak stresuji ☹️😟. Moc si to přeje ❤️

nat
1. říj 2022

@pe90tra ale to nic neznamená,mamatest je citlivost 10 Digi je 25 takže já bych ještě počkala pár dní..A jak je psáno výše,mohla být ovulace déle a hned je to jasné 🙂....Přece se nemůžete srovnávat s ostatními každá žena je jiná.....

lencaa11
1. říj 2022

@pe90tra tak ještě vyzkoušet jiný test a když vyjde tak jste těhotná třeba Digi z Dr max nebo klasiky test z Benu ,Dr max

laloogrey
1. říj 2022

Já nevím, vždycky jsem používala Mamatest a nikdy mě nezklamal. Já si dělala test 4. den zpoždění a měla jsem tam slaboulinkou čárku tak jako ty. Pak jsem si ho udělala za 5 dní znovu a čárka už krásně zesílila. A teď začínám 9. týden. Tak držím pěsti, ať je to dobré 🙏❤

pe90tra
autor
1. říj 2022

Holky všem děkuji za podporu ale před chvilku se dostavila menstruace 😢 jak mě to mrzí a je líto si nedokáže nikdo představit. Vypadalo to nadějně po roce snažení 😔

laloogrey
2. říj 2022

@pe90tra Tak to mě moc mrzí ☹ A jsi si jistá, že je to menstruace? Nemůže to být implantační krvácení?

pe90tra
autor
2. říj 2022

@laloogrey ano bohužel ano 🥺

laloogrey
2. říj 2022

@pe90tra Tak to je mi moc líto 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru