Duch po limitu zaschnutí. Máte zkušenost?

bubi1994
1. únor 2022

Ahoj holky,

Nekolik poslednich dni testuji a lepim testy pod sebe, nikdy se po zaschnuti duch neobjevil. Posledni dva dny se po zaschnuti testu objevi mini dusici.. dnes jsem 10 dpo a ted vecer se objevil po zaschnuti tento duch. Mate nekdo zkusenost, ze se treba dalsi dny objevily i v limitu regulerni carky? Prominte za milionte tema, ale treba nekdo ceka taky na // a prispeje 🙂

rebekabebe
1. únor 2022

@bubi1994 to s těma tt jsem měla stejně pak nakonec byl vidět malinký dusík hned po namočení a když zaschnul byl víc vidět z těch duchu mám teď 8mi měsíční princeznu ❤️ Držím palce 🍀

hanicka25
1. únor 2022

Já měla toto v pondělí, dnes měla být MS, zatím nic tak zkusím další zítra 🙂 a taky byl víc vidět po zaschnutí 🙂

bubi1994
autor
1. únor 2022

@rebekabebe moc dekuji za odpoved a moznou nadeji 🌸

bubi1994
autor
1. únor 2022

@hanicka25 a mas foto i po zaschnuti? Ja mam termin ms zitra a obavam se ze to dostanu 😩

hanicka25
1. únor 2022

@bubi1994 fotila jsem to i dnes ale tím že foťák to hrozně zhorší a když ti to dám sem nebude vidět asi nic 😃 je tam fakt slabounky růžový proužek.

bubi1994
autor
1. únor 2022

@hanicka25 tak zkus 🙂 ja mam termin ms zitra, tak si rano dame vedet jak jsme dopadly?🙂

misicka1988
1. únor 2022

@bubi1994 Taky jsem měla pidi ducha až po zaschnutí. Dokonce jsem to zjistila až poté, co jsem ho asi po hodině vyndala z koše 🤭 Ještě jednou jsem se na něj chtěla kouknout, i když tam předtím bylo sněhobílo. No a byl tam. Já už byla po třetím transferu embrya, tak jsem byla trochu zoufalá 😆 A další den se objevil dusík už v limitu. Teď je dceři 5 let 😊

hanicka25
1. únor 2022

@bubi1994 dáme si vědět 😊 tady jsem ti to teď vyfotila, ale fakt neslibuju nic že tam uvidíš 😃

bubi1994
autor
1. únor 2022

@misicka1988 tak to je krasnej pribeh 🙂 kez by se zitra uz taky objevil v limitu. 🍀

bubi1994
autor
1. únor 2022

@hanicka25 hele ty fotky to silene zkresluji, ale neco tam vidim 🙂 u tebe to zitra vidim dobre.. 🌸🍀🍀

hanicka25
1. únor 2022

@bubi1994 však to může být dobré i u tebe 😊 zatím si to nedostala, mě se to taky může ještě rozjet. Nikdy nevíme co se může stát 🤷‍♀️ bolí mě v podbřišku, někdy to ale pichne spíše víc dole a tak jinak.. Tak se necháme zítra překvapit. 🙂 Jsem i teďka nachlazena, nevím zatím jestli to bude covid tak třeba i proto jsem to zatím nemusela nedostat.

petera
1. únor 2022

@bubi1994 Ja si pred 12lety delala test a nic....Nechala sem ho tak a kdyz prisel manzel z práce, na testu byly dve čárky .... dalsi den ráno test a už to tam bylo🙂 Nadeje tu je.Testujte po ránu a držím pěsti

hanicka25
2. únor 2022

@bubi1994 ahoj, už sis dělala test? 🙂

bubi1994
autor
2. únor 2022

@hanicka25 ahoj, zase nic smerodatnyho a nejspis zacinam spinit. Tak snad aspon tobe to vyjde? Jak u tebe?

hanicka25
2. únor 2022

U mě dnes ráno takto, stále je to ještě dost slabé..

bubi1994
autor
2. únor 2022

@hanicka25 to uz je nahodou pekne 🙂 co bych za to dala 🙂 kolik jsi dpo?

hanicka25
2. únor 2022

@bubi1994 pokud dobře počítám tak dnes teprve 9DPO.. Myslím že jsem měla hodně krátkou lutealni fazy.. Ale snad se povedlo. 🤷‍♀️❤️

bubi1994
autor
2. únor 2022

@hanicka25 tak to je krasnej vysledek na 9dpo

hanicka25
2. únor 2022

@bubi1994 tak uvidíme třeba po víkendu 🙂

milujicimaminka89
3. únor 2022

Ahoj holky, jsem 9.den po Ket, co myslíte, je tam něco nebo ne? 9. den po Ket už by mělo být vidět...😥

tamarakralova
3. únor 2022

@milujicimaminka89 Já tam slabounkého ducha vidím 🙂 Když se nakloní obrazovka jde to vidět lépe 🙂 Tak držím pěsti 🍀

bubi1994
autor
5. únor 2022

@milujicimaminka89 malinko vidim, ale dusiky bohuzel mivam casto… jak to dopadlo dnes?

andelicka
25. dub 2022

@hanicka25 Krásné, blahopřeji 👍💗🥰

freemind87
16. pro 2022

Duch nebo ryska

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru