Duchové na mamatestu. Máte zkušenosti?

venyska
25. srp 2009

Ahoj všem.Pokud máte někdo zkušenosti s duchy na mamatestu,pojďte se prosím se mnou o ně podělit.

dablikolik
25. srp 2009

holky já si dělala mamatest dnes odpoledne 37DC a čárka je zřetelná. Doufám, že to není žádný duch, to už bych asi jen tak neustála. Koukněte do alba

lauritka
25. srp 2009

dabli gratulujem 😵 to uz nie je duch ale riadna ciara.

ywushka
25. srp 2009

veny: to jeste nic neznamena,hlavne ze nejaka jeee..... A krev ti to ujasni.........

alzbeta.hod
25. srp 2009

po kolika dnech se vám ukázali //?

venyska
autor
25. srp 2009

dablikolik:Gratuluji 🙂

dablikolik
25. srp 2009

holky děkuju

flamenga
25. srp 2009

ja si myslím, že duchovia neexistujú.... aspoň na tých kvalitnejších testoch určite nie... ak je na teste aspoň slabulinká čiarka, to podľa mňa znamená, že niečo sa tam dialo, ale odišlo, neouhniezdilo sa, odumrelo.... ale keď tam nič nie je, tak podľa mňa duch nebude... nemá z čoho, keď raz v tele HCG nie je 🙂

venyska
autor
25. srp 2009

Holky já měla ducha ještě v limitu na mamatestu těsně u kontrolní čárky,koukala jsem na to jak blázen!

bihan
25. srp 2009

Tiež som mala ducha (síce nie na Mamateste, ale na inom spoľahlivom teste), aj MM ho tam videl a citlivejší test v ten istý deň nič neukázal, takže "duchovia existujú" 😀

marinka
25. srp 2009

Duchové existují, určitě to není tak, že slaboulinkatá čárka vždy znamená, že těhu bylo, ale nechytlo se.. Slaboulinké čárky může klidně způsobovat i cysta, to je na návodech u testů napsáno. Já jsem taky vyzkoušela hafo testů všech možných značek a duchů jsem měla plno, nejčastěji na Best 2, ale i na tom Mamatestu. A rozhodně jsem pokaždé těhu nebyla 😉

brisilda
25. srp 2009

no kocky musi to byt hnust mat ducha a nakoniec sa sklamat no podla mna to je tak ako sa vyssie pise.Pokial v tele neni HCG neni ani duch cize coto ste tam mali a zalezi aj od toho po akom case sa ta druha ciarka cize duch objavil 😒 az sa skusim zajtra testnut ak nepride mrcha ateplota bude hore 😒 ci budem mat ducha mrchu som mala mat dnes teplota je 36,9 som teda zvedava

brisilda
25. srp 2009

no jasne ano moze sa jednat aj o cystu 😠

lulinka005
14. únor 2011

Ahoj holky, jestli může někdo poradit, budu ráda. V lékárně mi prodali Mamatest 10, tento test jsem si dělala za posldního půl roku snad 30x a vždycky byl negativní, ani náznak druhé čárky, nic. Jenže! Před 16 dni jsem měla ovulaci, proběhl styk. Potom jsem 10 dní pravidelně v noci chodila na záchod, to mi bylo trochu divné, takže jsem si udělala Mamatest 10 (přesně po 14 dnech od ovu) a slabá růžová čárka tam byla. Viděli ji tam i další dva lidé. Od tohoto pátku do dnes jsem dělala každé ráno test ale čárka moc nesílí, ale je tam do limitu a je růžovoučká a je pěkně vidět (ohraničená) ale je mnohem slabší než ta druhá. Ukazuje se mi každé ráno stejná. Já vím, že jsem úplně na začátku, co radíte? Asi počkat že? Nebo už zavolat na gyndu a nechat si vzít krev? To čekání je hrozné! ☹

boruuvka
14. únor 2011

@lulinka005 já jsem měla na mamatestu // až po limitu, když jsem chtěla test vyhodit a nyní mám téměř 9 měsíční cácorku 🙂

kuratko
22. únor 2011

ahojte. ja som si robila mamatest 10 dnes rano, som iba 26 DC ale som si povedala ked je to taky citlivy test ako pisu, ... a bola tam len jedna ciarka tak som ho nechala v kupelni, lenze ked som potom zas prisla do kupelne, co bolo uz urcite po limite, tak sa tam slaba ciarka spravila, ale velmi slaba. to je asi normalne u negativnych vysledkov ze?...

knobloska
22. únor 2011

@kuratko já to tak měla taky a teď jsem těhule, takže zkus za 3 dny a uvidíš, že už tam budou a v limitu 😉

ygreen
22. únor 2011

@kuratko já mám zkušenosti, že když nejsi těhu, tak se žádná druhá čárka neudělá ani kdybys ho tam nechala celý den. Ale já byla prdlá a třeba jsem dávala test proti žárovce a fakt jsem viděla duchy a těhotná jsem byla 😉

kuratko
23. únor 2011

fakt? lebo myslim ze na navode sa pise ze to musi byt do limitu a ja som myslela ze to znamena ze ked je to po limite tak je to automaticky negativne. lenze problem je ze uz sa mi raz stalo ze sa mi tam neskor ta slaba ciarka spravila. a kramy potom aj tak prisli :( tak teda uvidime. ale fakt je strasne slaba ta ciarka..
@ygreen
@knobloska

knobloska
23. únor 2011

@kuratko uvidíš. Já jsem měla od 29DC do 36DC ( mám cyklus 28 dní) jen ducha po limitu a až pak se mi tam začala dělat druhá čárka v limitu. Já mám ovulaci pozdě, takže těhotenství bylo prostě mladší, proto málo hcg.

yanish
23. únor 2011

ahoj holky, to jsem ráda, že jsem na vás narazila. Já jsem si dělala test tento týden v pondělí (36.dc) a ráno tam byla slabá, ale viditelná //, večer pak ještě slabší a včera ráno nic (37.dc). Včera odpo jsem byla u dr. a na utz nebylo nic vidět (odhadem 5tt+1). Takže mě objednali za týden znovu na utz. Plánuju test až v pátek, ale nevím co si o tom myslet..... Je to teprve druhý cyklus bez HA, první byl 30 dc.........někdy si říkám, že jasně těhotná nejsem a pak zase, že přeci nebudu mít cyklus 40 dní!......i když dnes je to už 38, takže vlastně už skoro jooo ☹

Já vím, že jediná rada je si počkat, ale za názor, domněnku budu taky ráda 🙂

piacere
24. únor 2011

@yanish myslím, že sa jednalo o biochemické tehotenstvo

yanish
24. únor 2011

@piacere hmm, že by? jéje ☹ zítra testuju, čekám zklamání, tak ať už je za mnou........ 😔
díky

piacere
24. únor 2011

@yanish tak pokiaľ testy slabnú a ani maternica na ultrazvuku nenaznačovala tehu, tak 😔 Prešla som si tým 2x, takže viem čo to je a ako sa cítiš... Aj napriek tomu držím palce pri testovaní 😉 Možno sa napokon mimi ukáže 🙂 a ak nie, tak neboj... po biochemickom tehu je pohnojené... maternica krásne pripravená a budeš tehu raz dva tri 😉 Ja som mala biochemické: jún, júl a v septembri sme "zamiesili" nášho 8-mesačného zbojnoša 😀

yanish
24. únor 2011

@piacere tak to zní hned optimističtěji, díky moc 🙂

skafandrik
24. únor 2011

@yanish a jaké jsi měla cykly před HA?

yanish
24. únor 2011

@skafandrik jooo, to už je tak dávno, že si to ani nepamatuju - ale myslím, že normální (jenže to mi bylo 15 😅

skafandrik
24. únor 2011

@yanish aha, tak to se asi nedá moc podle toho posuzovat

manamani1
3. led 2012

@venyska ahoj, bola si tehotna ked si mala tych duchov na teste?

1ivanka1
11. led 2013

5 mamatestov, 4 duchovia ktori sa objavili cca po hodine az viac.......ine testy ziadny naznak...tak teda neviem 😒

1ivanka1
11. led 2013

@kuratko ako si dopadla vtedy? Bolo to tehu?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru