Duchové na mamatestu. Máte zkušenosti?

venyska
25. srp 2009

Ahoj všem.Pokud máte někdo zkušenosti s duchy na mamatestu,pojďte se prosím se mnou o ně podělit.

lauritka
25. srp 2009

veny ja som mala minuly mesiac, ale nakoniec to tehu nebolo. 😒 ale obycajne mamatest nezvykne robit duchov, vies to odfotit ? 😕

venyska
autor
25. srp 2009

Nejde to vyfotit,ale na denním světle u okna je to vidět.Jsem 30DC 11DPO ☹

venyska
autor
25. srp 2009

Zkusím vložit jedno foto dej mi minutu

snecka
25. srp 2009

Ahojte aj ja som mala duchov na mamateste po IVF, kuk album

venyska
autor
25. srp 2009

Tak mám ho v albu ale fakt to nešlo vyfotit

venyska
autor
25. srp 2009

je pod ovu test

venyska
autor
25. srp 2009

snecka:Měla jsi lepší duchy než já ☹

fyalynka
25. srp 2009

venyska, naozaj to tam vidiet nie je, nemozes skusit dalsi testik??? Najlepsie inu znacku pre istotu
ak mozes... 😉

marinka
25. srp 2009

Já jsem jednou taky slabé čárečky na Mamatestu měla a těhu jsem nebyla ☹

venyska
autor
25. srp 2009

nemůžu,jinou značku u nás ve městě nemají

leteku
25. srp 2009

ahojky, tak ja som mala duchov na mamateste minulý rok o takomto čase. Preto som vždy zaskočená keď baby hovoria, že aký je spoľahlivý. Po dvoch dňoch v nemocke kde zisťovali čo to bolo som si povedala, že nikdy viac. Lekári to uzavreli s tým, že tehu nebolo. Robila som si vtedy dva s odstupom dvoch dní a čiarky boli docela pekné.

groka
25. srp 2009

baby ale tak ono to je tak citlive ze tehu bolo,ale odislo to hned v rannom stadiu,neuchitilo sa dobre

venyska
autor
25. srp 2009

Ach jo,já doufala v nějaké pozitivnější zprávy.

groka
25. srp 2009

venyska ale ja vidim slabu druhu ciarku,kedy mas dostat menzes?

haaribo
25. srp 2009

Ahoj Venysko, já jsem měla na testech už tolik slabých čárek....a když se podíváš do alba, mimi nikde, jen jednou to byl potvrzený missed ab. Popravdě si ale říkám, že pokud tam byly zřetelné //, prostě to odešlo ms. Hladina hcg je pak ještě hoooodně nízká a mudr. už většinou nic neobjeví...

strouzek
25. srp 2009

já bych řekla že neexistuje test který by mi nedělal duchy. testováním jsem proslulá a vyzkoušela jsem snad všechny značky testů, testovala jsem každý měsíc a duchy mi udělal každý test minimálně jednou. většinou se duchové objevili po zaschnutí, hlavně u pepíno testu, test 7 days dělal duchy pokaždé a mamatest mi udělal jednou ducha na testu dokonce i v měsíc kdy sex vůbec nebyl 😀

jediná rada testovat a čekat co se z těch duchů vyklube

haaribo
25. srp 2009

Jinak // tam opravdu jsou, tak ti budu držet palce ať sílí.... 😉

snecka
25. srp 2009

Venyska netráp sa ešte, počkaj dva dni a otestuj znova, mala by byť viditelnejšia a keď nie tak bude viditeľná na druhý mesiac. 😉

lauritka
25. srp 2009

moze sa jednat o tzv. biochemicke tehotenstvo . kuk sem.

Nechcené ukončenie tehotenstva
K potratu môže dôjsť niekoľko dní po počatí, keď o ňom žena ani nevie, ale i pár týždňov po lekársky diagnostikovanej gravidite, čo sa v odbornej terminológii označuje ako včasná tehotenská strata alebo „mikropotrat“!

MUDr. Radomír Hredzák, PhD., odborník v oblasti gynekológie a asistovanej reprodukcie sa vyjadril, že „veľký počet spontánnych otehotnení končí práve vo fáze biochemickej gravidity (v celkom prvých týždňoch tehotnosti), keď žena ani netuší, že je tehotná.“ Z rôznych príčin dochádza k zániku oplodneného vajíčka a následnému potratu. Navonok žena nemusí mať žiadne zdravotné ťažkosti, možno iba chvíľu mešká menštruácia, ktorá však príde a je trošku silnejšia. Pokiaľ si neurobila špeciálny tehotenský test (7-10 dní po styku), ani nevie, že bola tehotná a došlo k vylúčeniu zárodku embrya.

Podľa niektorých štúdií u plodných žien s nechráneným pohlavným stykom

v asi30% nedôjde vôbec k uhniezdeniu oplodneného vajíčka, ktorézaniká a vylúči sa z tela najbližšou menštruáciou

ďalších30 %tehotenstiev končí ako biochemická gravidita

10% končí potratom v štádiu klinicky dokázanej gravidity (po12. týždni tehotenstva -neskorý potrat)

lenasi 30 % gravidít končí pôrodom a narodením dieťatka

Dokončenie článku nájdete na stránke NajMama.sk

Autor: Janka, www.NajMama.sk

venyska
autor
25. srp 2009

Menses mám dostat 28.8.

venyska
autor
25. srp 2009

jsem 11 DPO

lauritka
25. srp 2009

venys, na 11 dpo to je celkom slubne, hlavne ide o to, ci to za dva dni zosiline alebo nie.

venyska
autor
25. srp 2009

Budu doufat,ráno udělám další 😖

venyska
autor
25. srp 2009

Ale dost často mě píchá v podbříšku,a mám pocit jak když to mám dostat,to je asi už v čudu

lauritka
25. srp 2009

no to je tiez typicky tehu priznak. 😉

venyska
autor
25. srp 2009

Příznak?Jaký příznak?Pocity jak před menses?

venyska
autor
25. srp 2009

Musím jít dělat nehty.Mám tady zákaznici.Akorát zvoní,zatím pa babulky

ywushka
25. srp 2009

Neco pro povzbuzeni!!! Kuknite mi do albicka jake jsem mela DUCHY na testech....

venyska
autor
25. srp 2009

ywushka:Měla jsi ale lepší duchy než já.A ten 11DPO už jsi měla jasnou čárku.Já jsem dnes 10-11 DPO ☹

lauritka
25. srp 2009

ano, vela tehuliek mali pocity ako na mrchu a ta potom nedosla 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru