Duchové na mamatestu. Máte zkušenosti?

venyska
25. srp 2009

Ahoj všem.Pokud máte někdo zkušenosti s duchy na mamatestu,pojďte se prosím se mnou o ně podělit.

kuratko
11. led 2013

@1ivanka1 no ved vidis :D uz mam doma velku babu 🙂)

1ivanka1
11. led 2013

@kuratko 🙂 hmm takze nie je pravidlo odcitania do 5 min....

jjanniska
18. led 2013

Ahoj holky mela sem lehce pozitivni mamatest celkem 3 myslite ze jsou opravdu spoleehlive????

nikola81
19. led 2013

Mala som tri slabo pozitivne mamatesty...a vcera HCG 0,5. Testy uz beriem s rezervou

smudlinka2019
19. led 2013

já testovala po celou dobu snažení s mamatestem a za celých 2 a půl roku žádný falešně pozitivní.A když už se duch ukázal,tak jsem těhotná opravdu byla 🙂

janesa1984
19. led 2013

mamatest ma nikdy nesklamal. ked bol negatívny nebola som tehotná a ked sa objavila čiarka tehotná som bola 🙂

1ivanka1
21. led 2013

5 duchov na mamateste, vsetky po limite, tehotna som nebola..moja skusenost s mamatestom..nabuduce asi kupim nieco ine...

camelinka
21. led 2013

Me Mamatest nezklamal, jak 10ka tak 25ka 🙂 ,ono je mozny ze nekdy ukaze ducha na uplnym zacatku tehu,ale to odejde s ms

zuza01
4. bře 2013

Měla jsem 2 x falešně pozitivní Mamatest, čárka ale nesílila, byla pořád stejná a pak nebyla.

petrasal
22. bře 2013

můžete mi prosím poradit?? Dělala jsem si test ( takový ten plastový, jak se čůrá přímo na něj ) vyšla mi tam slaboučká čárka, za dva dny jsem test zopakovala a nic tam nebylo...Neřešila jsem to, teď je to týden a udělala jsem si včera test znovu a byla tam slabounká čárka a dnes také...nezesiluje ale je tam...mám tomu věřit?? miminko bychom chtěly moc, ale nevím jestli už to není třeba vsugerované, nebo tak něco co...kdy zajít k lékaři, nebo co dál...poraďte prosím někdo...děkujiii

lerinka
22. bře 2013

@petrasal uz aj slaba ciarka moze znamenat tehotenstvo,ja som mala slabu na 24 DC,asi 10 DPO...ak zosilnie,je to tam 🙂
Mne stmavla az v ocakavany den menzesu. Neviem v akom stadiu si ty 🙂

petrasal
22. bře 2013

já mám menstruaci strašně nepravidelnou, po vysazení antikoncepce jsem ji měla prvně silnou a pak cca po 13 dnech 3-4 dny ...naposledy jsem ji měla 16.3, ale opravdu jen slaboučkou a jen jeden den...napadlo mě jestli už jsem nemohla být právě těhotná...nevím si moc rady....předtím byla menstuace 4.3....

petrasal
22. bře 2013

@lerinka já mám menstruaci strašně nepravidelnou, po vysazení antikoncepce jsem ji měla prvně silnou a pak cca po 13 dnech 3-4 dny ...naposledy jsem ji měla 16.3, ale opravdu jen slaboučkou a jen jeden den...napadlo mě jestli už jsem nemohla být právě těhotná...nevím si moc rady....předtím byla menstuace 4.3....

jika10
22. bře 2013

@petrasal Testuj ob den, to bude na tehu testu videt, jak carecka zesiluje a roste HCG

petrasal
22. bře 2013

@lerinka nnevím právě jestli mám počítat už i ten první pozitivní výsledek a nebo až ten ted..ten první byl 5 dní před tím co jsem slaboučko krvácela, pak to bylo negativní a ted to vyšlo pozitivní 6 dní po menstruaci...

lerinka
22. bře 2013

@petrasal uff to mas stale takto casto menzes? Vela zien ma menzes aj v tehotenstve,velmi vela som tu o tom citala,skus dat do vyhladavaca urcite ti najde podobne skusenosti...zelam nech to vyjde coskoro 🙂

ale moze to byt ked vravis,ze od poslednej mrchy bol pozitivny....mne ani nie ze silnela ciarka,tri testy boli podobne az potom silna v jedno rano ked som mala uz dostat menzes,v ten den mi brali krv,HCG 370 🙂....test nereaguje na nic ine ako na HCG...a ma citlivost 10

petrasal
22. bře 2013

@lerinka já byla 4 roky na antiko. injekcích a od září na ně nechodím, první men. přišla v lednu a tak myslím, že je to ještě pořád nezklidněné...ale já jsem už neklidná..hlavně mi jde o to že předcvičuji 2x týdně step aerobic a nerada bych miminku nějak ublížila..obě předchozí těhotenství jsem měla hodně rizikové...měla jsem zkrácený čípek...no ividím...v neděly ráno udělám další testík - jen se bojím aby nebyl negativní 🙂 ...ale u první dcerky jsme ho měla negat. ještě ve 3 měsíci...je to se mnou složité....🙂

lerinka
22. bře 2013

@petrasal si ten vzacny pripad,ked zeny nemaju hcg reagujuce na testy asi 🙂 fyzicka aktivita je fakt na povazenie,tiez som rodila dvakrat a podobne,krvacanie,lezanie v nemocnici...antika ti rozhadzala cyklus,nepockas kym sa ustali? Ja som v auguste prestala brat po 10 rokoch,ale mam mrchu ako hodinky 28 DC,nastastie....moje krasne //vysli poslednu nedelu rano,prajem ti ten pocit...

janaplt
22. bře 2013

Ja sa tiez podelim o moje skusenosti s mamatestami. Dva krat mi spravili druhu ciarku a tehotna som nebola, MS aj tak prrisla 😕 takze ja osobne im neverim

zirafka82
18. pro 2014

Sic už tu nikdo dlouho nepřispěl, ale i tak mi to nedá.... včera večer a dneska ráno jsem měla jasně vidět druhou čárku na mamatest 10, naběhla do půl minuty, ale test z krve negativní, méně než 0,1, takže prd 🙂 Takže za mě mamatest už nikdy !!! 🙄

emily2015
5. led 2015

Ahoj všem,
Přidávám mé foto testu z dnešního rána. Měla jsem radost, ale po přečtění několika příspěvku mi úsměv přešel. Chtělo by to už nějakou hromadnou stížnost na výrobce mamatestu.Jak si tohle vůbec může někdo dovolit :,( :,(
Už nemám chuť testovat ty další dva testy v krabičce. Ve čtvrtek jsem objednaná na gyndu, tak jsem zvědavá.
Jinak dodávám, že mám cca 5dnů zpoždění, ale nemám po prvním porodu stále menstruaci pravidelnou, takže těžko říct, ani si nejsem pořádně jistá s ovulací, kdy proběhla, jestli vůbec.
Je tu ještě někdo,kdo měl ducha na mamatestu a těhotenství z toho nakonec nebylo či bylo?
Díky

roseinka
5. led 2015

Mě mamatest nikdy nezklamal. Pokud jsem nebyla těhotná, nebylo tam nic. Jakmile jsem byla těhotná, byl tam duch a ten obden sílil. 🙂 VŽDY jsem dodržovala limit, takže jakmile se do 5 minut (nebo jak je to v letáku) nic neobjevilo, tak jsem ho vyhodila a už znovu na něj nekoukala. Jo a když jsem těhotná byla, tak se tam duch objevil max. do 1 minuty. 🙂

emily2015
5. led 2015

Děkuji za tvoji zkušenost.Duch se mi tam objevil také cca do minuty 🙂 tak uvidíme.

petrusew
5. led 2015

@emily2015 mě také manžel koupil mamatest, duch tam nebyl když jsem těhotná nebyla. Ale tentokrát ani když jsem těhotná byla. Druhý den mi koupil dr. Maxe a byl tam 😀 HODNĚ ŠTĚSTÍ!

nonacek
5. led 2015

mamatesty? no Já patřím k tem co nemají dobre zkušenosti duch každý měsíc a tehu sem nebyla😨

lu777
5. led 2015

mně ukazoval Mamatest vždy správně - narozdíl od jiných, i drahých, značek 🙂

emily2015
5. led 2015

Tak koukám,že to bude napínavé 🙂 zvažuji,jestli si mám ještě třeba pozítří udělat test nebo rovnou vyčkat na čtvrteční kontrolu 🙂 je zajímavé,že takhle někomu ten mamatest zlobí ☹ u jiných značek jsem nic nevyčetla,ale u mamatestu ano.a já zrovna v lékarně musím dostat mamatest ☹

palomitacheca
5. led 2015

@roseinka
@lu777 taky mam s Mamatestem jen dobre zkusenosti - bud byl ciste bily bez naznaku dalsi carky, nebo jasne pozitivni. Jen u dcery mi v den predpokladane MS tehotenstvi neukazal. Zpetne jsem zjistila, ze od ovulace ubehla kratka doba. Kdyz ani po tydnu MS neprisla, tak uz byl pozitivni.

amazonka.k
5. led 2015

Za mně je mammatest také jeden z nejspolehlivějších testů té levnější kategorie, nikdy mně nezklamal, když ukázal čárku, šlo skutečně o těhotenství, v tom případě byl bílý jako padlý sníh...

amazonka.k
5. led 2015

V tom druhém případě 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru