Duchové na mamatestu. Máte zkušenosti?

venyska
25. srp 2009

Ahoj všem.Pokud máte někdo zkušenosti s duchy na mamatestu,pojďte se prosím se mnou o ně podělit.

amazonka.k
5. led 2015

@emily2015 Tak držím palce 🙂

roseinka
5. led 2015

@emily2015 Držím pěsti. 🙂

emily2015
5. led 2015

Děkuji Vám 😉 ta nejistota je hrozná... U prvního sem to takto neměla,tam byl jasně pozitivní,ale teď...takové nejasné.

veraakubik
5. led 2015

Taky s mametestem nemam dobře zkusenosti-i me ukazal falesne duchy.. ☹ Tehu jsem nebyla a duch vylezl v limitu-takze když jsem ted kupovala test tak se slovy,ze bych chtěla tehotensky test,ale hlevne ne Mametest.. 😉

p1210
6. led 2015

Ahoj, vcera i dnes jsem si delala testik, k memu prekvapeni dve carky, na konci zari jsem byla na revizi v 10 tt a ted se snazime prvni mesic. Mela jsem obrovskou radost, ale ted jsem procetla diskuzi o falesne pozitivnich mamatestech. Prikladam foto ze vcerejska a z dneska, jde videt, ze carka sili, ale co myslite? Foceno dnes rano v tmave koupelne, ve skutecnosti jsou carky silnejsi.. dekuji za nazory

ada22
6. led 2015

@p1210 To určitě není falešné. 🙂 gratuluji

p1210
6. led 2015

@ada22 Dekuji, jeste je brzy se radovat po minule zkusenosti.. taky jsem si myslela ze to falesne nebude i pres priznaky 🙂, i minule jsem si delala mamatesty a nikdy me neklamaly, ale radeji se zeptam 🙂 jsem 7 dni po vynechani menstruace, tak jeste pockam a asi ve ctvrtek zavolam doktorovi.

p1210
6. led 2015

Jinak se omlouvám, že zatím anonymně, ale je ještě moc brzy ;)

ada22
6. led 2015

@p1210 Mě mamatesty o proti dr max dělaly hrozně slabé čárky. A celkem rychle vybledly.

tratatundra
6. led 2015

Taky myslím, že se můžeš začat radovat. Moc držím pěsti 🙂

tratatundra
6. led 2015

@p1210 Mimochodem, máš-li strach z falešné pozitivity, tak zkus digitální. Já jsem s ním byla na 100% spokojena. Není nejlevnější, ale stojí to za to 🙂
http://diagnosticke-testy.heureka.cz/tehotensky...

p1210
6. led 2015

@tratatundra dekuji moc, doufam, ze tentokrat bude vse ok.. jj o tech vim, musim ale do lekarny 🙂 mela jsem doma jen ty mamatesty a delala spis jen z hecu, i kdyz prinaky byly, ale nechtela jsem si to vsugerovavat, opravdu jsem neverila, ze se nam to povede hned prvni mesic, pred tim jsme se snazili 8 mesicu..

@ada22 to ze blednou je pravda, ten ze vcerejska je dnes vybledlejsi, ale i tak je ta dnesni carka silnejsi 🙂

emily2015
7. led 2015

chy na TT mamatest
I když jsem si to zakázala, tak přesto jsem se dopoledne rozhodla k jedné věci, donutila mě k tomu jedna situace. Předem chci všem říct, že už jedno dítě mám, a nyní se o druhé snažíme teprv měsíc, a ani nepředpokládám, že by se tak mohlo brzy zadařit. Ale vzhledem k tomu, že mi už mešká asi cca 8den menstruace, tak jsem si toto pondělí dělala test (to je ten první na fotce), dnes jsem byla na gynekologii a na ultrazvuku nešlo nic vidět, takže jsem vyfasovala injekci do zadku (vyvolávačku – agolutin) a že by měla mrcha cca do 14dnů dojít, když ne, tak budu s největší pravděpodobností těhotná. Když jsem se dotazovala doktora na duchy, kteří se rádi objevují na TT, tak mi odpověděl, že ty papírkové testy to hodně dělají a že se jedná o rozpitou barvu. Říkám si ok, tak jsem asi jedna z těch, co se to rozpilo a že tedy vyčkám, co bude. Ale vzhledem k tomu, že bych od rána jen jedla a jedla a to i čokoládku, kterou normálně moc nemusím, tak si říkám, že když už jsem se tu jednou dotazovala a hledala tu odpověďi na moje otázky a nenašla pořádně to, co jsem chtěla, tak jsem se rozhodla, že si udělám znovu TEST (ten druhý/spodní na té fotce) a to i z dopolední moči, říkám si, tak jsem zvědavá, jestli se nám to opět rozpije nebo ne. no a na fotce máte výsledek. Tímto se Vás neptám, co myslíte, jestli ano nebo ne. Chci spíš všem snažilkám i těm budoucím poukázat, co můžou dělat testy, i když třeba těhotné nejste. Samozřejmě sem i napíšu, až budu vědět, zda-li těhotná jsem nebo mi dorazila mrcha. Omlouvám se za dlouhý příspěvěk.
Jen dodávám, že jsem testovala mamatestem (jiný v lékarně bohužel nemají ☹ )
Jestli má někdo otázky klidně se ptejte 🙂

shynne
13. led 2015

@emily2015 ahojky,bylo to těhu,nebo byly falešné?

bilkovalucie
13. led 2015

Mě duchové na mamatestu 10 vyšly vždy jako těhu. První těhu takto bylo už pár dní před očekávanou MS, protože jsem TO prostě věděla, a druhé těhu takto bylo 40DC, protože jsem měla dlouhý cyklus hned po vysazení prášků.

nyna87
13. led 2015

Me taky mamatesty vysly bud tehotna nebo ne.Testovala jsem vzdy prvni den vynechane menstruace a byl tam duch.Zatim jsem to nedostala 3 x a byly to tehu,ale je to mozna jen rodinna genetika,segra to ma taky 🙂

petrujanina
14. led 2015

@shynne ahojky, děkuji za optání. Tak těhotná pravděpodobně jsem. Čárka zesílila 🙂 K doktorovi se teprve dneska budu objednávat 🙂 Jinak dnes jsem 47DC.

shynne
14. led 2015

@petrujanina gratuluji,čárky máš už pořádné 🙂 at je vše v pořádku 🙂

emily2015
14. led 2015

@shynne děkuji, ale radovat se chci,až při potvrzení doktorem. Už mám jedno těhotenství za sebou a vím, že mě čeká dlouhá cesta 🙂

milca111
19. únor 2015

@emily2015 tak co?Bylo to tehu nebo fakt falešně pozitivní???

emily2015
20. únor 2015

Ahoj,děkuji za optání.Je to těhotenství 🙂 jsem již v 10tt.

milca111
22. únor 2015

@emily2015 jeee,tak moc gratuluji,no me mamatest slabého ducha taky ukázal,ale dr max test naprosto negativní 😔,tak jsem chtěla vědět jestli je to falešným na tom mamatestu.U me ale asi je,dnes už bazální teplota i klesla,tak to Adi vážně v úterý dostanu 😠

emily2015
22. únor 2015

Děkuji,co se týče těch duchů,tak dobrej týden jsem měla stále duchy,už jsem z toho byla na nervy 😠 zkrátka krásné dvě čárky byly asi až po deseti dnech od prvního ducha.Jiný test jsem nezkoušela-v lékárně jiný neměli.a kolik si cca DPO nebo ti zbývá do menstruace či meškáš?

emily2015
22. únor 2015

@milca111 Děkuji,co se týče těch duchů,tak dobrej týden jsem měla stále duchy,už jsem z toho byla na nervy emoticon zkrátka krásné dvě čárky byly asi až po deseti dnech od prvního ducha.Jiný test jsem nezkoušela-v lékárně jiný neměli.a kolik si cca DPO nebo ti zbývá do menstruace či meškáš?

rachelinka84
23. únor 2015

Holky co myslíte mužem se těšit nebo je to jen falesnak? Jsem 10dpo

milca111
1. bře 2015

@emily2015 no ha už dostala MS 😢😢😢😢 ducha jsem měla 9 den po ovu,byl tam hned v limitu a docela i vidět,nejen na světle, ale už je zase po naději 😢

milca111
1. bře 2015

@rachelinka84 tenhle falešný nebude,potichoucku gratuluji

digklariska
27. lis 2015

ahoj chtěla bych se zeptat mám strach, když si čtu tady diskuze o falešných duchách. Dnes jsem 13dpo a ráno byly čárky, takovéto je to mamatest. Ten spodní je z ebay, je tam čárka, ale mnohem slabší, není na foce vidět, ale ve skutečnosti je to takový dušík 🙂 12dpo jsem zkoušela odpoledne a ten spodní byl asi pozitivnější než dnes 😕 Můžete mi poradit? Odpoledne si v lékárně koupím testy a těmi z ebay asi testovat tedy nebudu 😒

mispel
10. kvě 2016

Přidám mou čerstvou zkušenost s mamatesty, snažíme se už hodně dlouho a tak jsem zdatná lovkyně duchů 🙂 četla jsem o tom hodně diskuzí a vždy doufala co z toho bude. Tentokrát 11DPO slabounký duch, 14 DPO silnější a dobře viditelný. Hned to ráno jsem šla na krev ať mám jistotu a ta byla negativní ☹ Takže u mě je mamatest k ničemu. Třeba to někomu pomůže...

snezenka123
3. pro 2016

Obnovují diskuzi. .. ohledně mama testu. ...urcite nejsem jedina, komu v poslední době tento test přinesl nejen radost. . Ale i zklamání. . Minuly měsíc mi udělal mm test dva duchy...přesně takove jako na fotce predemnou. ..a dr.max. den na to a negativní. .Ms došla.
Tento měsíc jsem udělala ten druhý. .a opět slabounky dusik. .zítra ráno budu testovat te s tem od Maxe. .a pokud bude zase negativní. A tak už mamatest nekoupim:-/
Nerikam,že test neukáže těhu, ale dela často falesnaky. . Což by neměl. ..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru