Duchové na těhu testu v průběhu cyklu, je to možné?

evcounek
18. pro 2012

Ahojky děvčata, jsem asi trochu plašan, ale v pátek jdu na večírek. (všichni se snaží ihned opít a kdo nejede s nimi je vyvrhel) Již 5 dní mě pobolívá v podbřišku (no spíš takový tlak) a tak jsem si udělala těhu test (no tak dobře dva) a jsou na obou dvou duchové. Je možené že už by to bylo poznat, že jsem těhu. Začátek poslední MS byl 28.11.
moc děkuji.

evcounek
autor
18. pro 2012

no tak maminy nenechte se prosit o názory 😉

veruska007
18. pro 2012

@evcounek No, podle mne je těhotenství dost pravděpodobné 😅

evcounek
autor
18. pro 2012

@veruska007 to by bylo super, jen jsme to nečekali takhle brzy. jelikož od zmíněného data neberu antikoncepci 😅

veruska007
18. pro 2012

@evcounek Tak gratuluju k dárečku od Ježíška 🙂

evcounek
autor
18. pro 2012

jo jo Jéžíšek přišel letos nějak dříve 😀
miulý týden jsem byla u dr. a tak nám přál abych přišla v půlce února. No taky nepočítal tento měsíc 😅

natalie77
18. pro 2012

@evcounek
Držím pěsti.....
Já testy už nedělám....protože mám duchy pořád a těhotenství to není.... 😒 . Vždycky čekám raději na výsledky hcg z krve.... protože to zklamání mi za to už nestojí ☹ .

Co zajít na krev? No a na večírku bych řekla, že mám antibiotika, že mám "chycený močák" 😉 .

Hodně štěstí.

evcounek
autor
18. pro 2012

@natalie77 jo jo to mám v plánu. Oni si už myslí, že se snažíme o druhé mimi.
když jsem byla těhu s Lukym tak jsem to poznala ihned. 4dny mi bylo ráno špatně a na testu duch 😀 ,
ale teď žádné zvracení ale právě jen ten tlak a to mě mate

evulinkab
18. pro 2012

@evcounek Držím pesti, nicmene jestli jsi mela posledni ms 28.11., tak pak jsi nejaký 20tý den cyklu a to je celkem dost brzy na pozitivni test.Záleží jak moc byl ten duch silný a jestli bude sílit.

evcounek
autor
18. pro 2012

@evulinkab duch byl opravdu jen duch, ale viděl ho i manža tak snad to bude sílit. uvidíme. V pátek jdeme k manžovi do práce na večírek (no lepší název ožrávačka) ta si udělám v pátek testík a uvidíme. Snad to dopadne dobře a my se budeme moci těšit na bobeška nebo bobešandu

evulinkab
18. pro 2012

@evcounek držím pesti🙂

maximka33
18. pro 2012

@evcounek ukážeš nám ty duchy? jak dlouhé cykly míváš? je možné mít pozitivní test i pár dní před menstruací. kdy to máš dostat?

evcounek
autor
19. pro 2012

no tak jak dlouhé mám cykly zatím nevím jelikož jsem právě vysadila HA. Tím jsem asi naštvala maminky nebo budoucí maminky které se snaží již delší dobu.
Ale dnes čekám až se synek vzbudí a půjeme koupit testíky. 😀
Jinak asi těhu budu večer a dnes ráno se dostaivli známe nevolnosti. Manža hlídal večer Lukyho a já jsem musela na záchod za chviku dorazil za mnou lže musí taky a když to slyšel tak se ptal jetli telefonuju do pekla a zakázal mi koupit další testy, že jsem prý jasná 😅

vendy1407
19. pro 2012

@evcounek Ahoj, vidím že jsem tady našla spřízněnou duši, jsem stejný případ, poprvé jsem vysadila HA, první den MS byl u mě 4.12, jelikož nevím jaký budu mít cyklus, tak jsme to zkusili a teď čekám co bude 🙂 ,nevím kdy si udělat první test, jestli není brzo. taky mám večírky a různé sešlosti, tak hraju divadýlko a dávám si jen trošinku tak abych nebyla v podezření...

evcounek
autor
19. pro 2012

@vendy1407 tak to držím palce ať tam taky vykouknou dvě čárky 😀

andulka86
19. pro 2012

když jsme se snažili o mimi a já měla test negativní, hledala jsem vždy diskuze s nadějí, že je na test v tuhle dobu ještě brzy, abych mohla ještě alespoň doufat. Když se nám, ale zadařilo, musím konstatovat, že jsem měla ducha na testu taky docela dost brzo, takže ano, když to tam je, tak to tam je. Držím palce ať duch sílí a daří se mu 🙂

evcounek
autor
19. pro 2012

tak zatím to vypadá dost beznadějně. Koupila jsem testy,ale jen u jenoho mi přijed duch tak uvidíme za chvilku 😉

evcounek
autor
19. pro 2012

jo jo tak se budeme muset snažit příští měsíc ☹
jen jeden test mi přišel jako duch. tak snad to vyjde příště

andulka86
19. pro 2012

to nevadí !!!, ale mně to taky sice vždycky moc zamrzelo, nám se pak zadařilo s použitím ovulačních testů ( obyčejné tři proužky za 37 kč), když byly obě čárky skoro stejně silné a barevné ( podotýkám, že ta testovací byla malilinko světlejší někdy ve 14h odpoledne). Tak druhý den ráno šup, buch a bylo a někdy 14 den cyklu, klasika. Moc držím palce, ale uvidíte, že to bude dobré.
@evcounek

evcounek
autor
19. pro 2012

@andulka86 jo jo já vím, že není konec světa. jen kdyby mi nebylo špatně od žaludku. No počkáme a uvidíme. snad se brzy zadaří

andulka86
19. pro 2012

určitě se zadaří. Ono se to lehce říká, když už má člověk zaděláno, ale je to fakt pár týdnů zpět a já byla k nesnesení. Chudák manžel, jak jsem ho to neustále nutila se mnou řešit atd. Teď jsem "chytrá", ale nedávno každý měsíc před MS, už jsem tady seděla a řešila zda testovat nebo netestovat. Je to normální nebo já holt to neuměla neřešit 🙂

fiallinka
19. pro 2012

@evcounek minule se mi to stalo taky, přitom další testy sněhobílé, ms normálně přišla... v určité fázi cyklu to prý může být i normální...

evcounek
autor
19. pro 2012

@fiallinka aha tak to jsem nevěděla. Inu co se nezadařilo tento měsíc zadaří se příští 😎

snehurka28
8. črc 2013

Dobry den chci se zeptat je mozne si udelat tehu test uz 4 dni pred MS bude-li tam neco videt
?Dekuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru