Duchové na testech a bolest břicha jako před MS

aaggyy
13. bře 2014

Ahoj maminky a budoucí maminky🙂 Jsem dnes už 35 DC a MS nikde, dělala jsem si ovu testy a podle nich byla OVU hoodně zpožděná, dnes by jsem měla být 12DPO. Testy zatím ukazují jenom duchy, ale jsou tam, i přítel je vidí 🙂 Už druhý - třetí den mám ale takové občasné tlaky v podbřišku, přesně jako bych měla dostat menstruaci. Máte zkušenosti s tím, že to může být příznak začínajícího těhotenství, nebo je jasný že MS přijde? Děkuji

saminomimino
13. bře 2014

pokud testy sílí může to těhu být,pokud nesílí,asi bude něco špatně,může jít jen o biochemické těhu a MS dojde se zpožděním,čekat,je zatím brzy na závěry

madormi
13. bře 2014

Na zacatku tehu bricho boli jako pred ms.... pokud duch bude silit (testovat obden) je to tehu 😉

antoinet
13. bře 2014

Ty pocity jsou hrozně individuální, někomu není nic, mě třeba bolela prsa, na nevolnost je ještě brzo. I to, kdy ti něco prokáže test, je různé. Doporučuju zajít k lékaři, udělá krevní testy a mrkne na ultrazvuk.

laurital
13. bře 2014

Zajdi k lekari, ktery ti udela krevni test a z hladiny HCG urci nebo vylouci tehotenstvi.Bolest muze byt znamenim toho, ze se roztahuje deloha, ale i nadchazejici menstruace.

dotinka
13. bře 2014

Delej tehu testy obden 🙂 musi silit aby to tehotenstvi bylo v poradku 🙂 me se objevil duch cca 8DPO od 10DPO jsem mela tlaky a bolesti jako na menstruaci 🙂 pokud jsi tehule deloha se roztahuje a ta bolest muze znacit jak ms tak i tehotenstvi...drzim pesti aby bylo miminko 🙂 jinak ja jsem ted uz asi 25DPO a ty bolesti mam porad

krumlanda
26. bře 2014

holky když to tak čtu tak ty slabé // jak se ptá aggyy můžou znamenat že "mimi"odchází? a co říkáte na názor že doktorka veme krev kvůli těhotenství a pozve mě pro výsledky i na UZ až za týden? když by to bylo mimoděložní tak to přece je dlouho týden ne?jinak aggyy mám to stejně už třetí den mám duchy, jen s tím rozdílem že jsem již 14 dní po "ms" protože to bylo spíš hodně silné špinění...v děloze prý nic a dr neshledala ani žádné problémy ale prsa mě bolí jak při ms....nechápu to

clarus
28. bře 2014

Ahojte, mám 3.den zpoždění, jinak pravidelnou MS, do plodných dnů jsme se snad nevlezli, ale měa jsem tři dny bolesti břicha, jako by MS měla přijít, místo toho jen velmi slabounké špinění, dnes již jen výtok. Mám nějak silnější moč a bolí mě v kříži + kolena. Je mi to divné. Test ještě nechci dělat, připadá mi to brzo, třeba to nakonec dostanu. Může oddálit cyklus řebříčkový čaj? Piju ho teď každý den, už asi týden, nemám po něm totiž tak bolestivou MS.

vera17
28. bře 2014

já mám taky pravidelnou MS,břicho mě bolí vždy den před MS nebo v den, kdy ji mám dostat.... .dnes má MS přijít, ale zatím nic. Celý tento týden jsem měla bolesti břicha jako před MS, ale hlavně v noci až mě ta bolest budila, a taky týden chodím v noci i na malou, což se mi nikdy nestává. Dva dny zpátky mě strašně bolely kolena, jak kdybych běhala maraton(ale seděla sem celý den v práci).....tak já nevím ....dělat si test mi přijde brzo?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru