Dutinka na ultrazvuku, měla jste to některá?

veronikanel
1. dub 2014

Ahoj maminky,dnes jsem byla u dr. kvůli pozitivním testům.Prováděl UTZ kde našel dutinku,která má 3mm.Řekl ale,že nedokáže momentálně říct,zda se jedná o mimoděložní těhu nebo normální.Měla jste to některá?Přeci musí vidět,zda je to v děloze či ne ☹ Hodně mě to sebralo..Na KO jdu v úterý...HCG nabral,říkal,že když to chytlo tolik testů,určitě tam je,ale že chce vidět čísla.

ange_de_la_morte
1. dub 2014

Mi to taky doktorka na prvním UTZ nedokázala řict, o 2 týdny později už bylo vidět srdíčko 🙂Držím palce

camelinka
1. dub 2014

@veronikanel klid, na prvním utz sem měla taky jen bublinu a nic, až na dalším se ukázalo pořádně. Jinak bych řekla, že musel vidět kde to je 😅 . Držím palce! 😵

veronikanel
autor
1. dub 2014

To je právě to,proč to říká,když to musí vidět ☹

camelinka
1. dub 2014

@veronikanel to netusim ☹

frantiska85
1. dub 2014

Kvůli takovým stresům jsem šla k lékaři až ve třetím měsíci. Držím palce 🙂

teddy29
1. dub 2014

Mi taky řikali že to muže byt mimoděložní.Ale v takovém začatku to pry řikaji vždycky. A ted jsem ve 21 tt🙂

veronikanel
autor
1. dub 2014

Já musela.Testy vycházely a mám celkem silné bolesti jako na MS a už si moc nepamatuji první těhu,tak pro sychr ☹

mala_carodejka
22. dub 2014

ahoj, nevím, jestli je to u tebe ještě aktuální, ale funguje to tak, že při těhotenství se většinou v děloze objeví tzv dutinka, ze které se pak vyvíjí i správný plod a nebo se vyvine tzv. pseudodutinka - ta v děloze vzniká při mimoděložním těhotenství - takže plod je ve skutečnosti jinde, ale děloha prodělává tyto změny. Dutinka a pseudodutinka od sebe jdou odlišit v ranných stádiích docela těžko, buď podle umístění v děloze, které nemusí být uplně vypovídající a podle lemu. Takže s jednoznačností na začátku těhotenství říct, jestli je to skutečně v děloze nebo ne, moc nejde 🙂 proto ty počáteční rozpaky ze stran gynekologů...doufám, že to u tebe dopadlo v pořádku..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru