Dva duchové na dvou testech, jsem těhotná?

eviku87
5. únor 2014

ahojik holky! potrebuju poradit nevim co si o tom myslet... mam 5dni do ocekavane MS a jen tak z hecu jsem si udelala dva testy na kterych mi vysly dva dusi myslite ze by to mohlo znamenat tehotensvi? pridam foto jestli je vidite? nebo ja jsem opravdu uz nahlavu 😀 dekuji za odpovedi. jinak zelenej je citlivost 15 a je delany vcera a modry mama test citlivost 10 je dneska rano...

monyna83
5. únor 2014

Trochu mě zaráží, že ten s menší citlovostí je méně viditelnej, než ten 15IU. Ale jinak krásní dušíčci. Držím palce, aby sílily 🙂

lupinpupin
5. únor 2014

Dusik tam je. Zkus zopakovat za 2 dny jestli sili a uvidis. Drzim palce! Vypada to nadejne!

petrau1980
5. únor 2014

my to měli přesně takhle...zkus vydržet...a dneska tu máme skoro 5měsíční princeznu 🙂 ...tak držíme palce

eviku87
autor
5. únor 2014

@monyna83 me prave taky zarazi ze je na tom mama testu slabsi ta carka ale ta druha kontrolni je taky ne moc vyrazna jak byva zda se mi taky slabsi ta barva...

eviku87
autor
5. únor 2014

@lupinpupin urcite zopakuji 🙂

eviku87
autor
5. únor 2014

@petrau1980 tak ja doufam ze to bude tehotenstvi s manzelem si prejeme druhe mimi u prvni dcerky nam to trvala dlouho nez jsem otehotnela tak doufam ze ted se to uz povedlo po 4mesicich skoro... dekuji za drzeni palecku

clare21
6. únor 2014

Přeju hezký den.Já mám na testech pořád slabé dušíky,ale přijde mi,že vůbec nesílí je to vidět na světle.Dělala jsem si mama testy dva ráno a večer (předevčírem) a včera večer a dnes ráno od značky Life Light,ale přijde mi to vše na jedno brdo 🙂 pošlu fotku,ale asi stejně nic neuvidíte :( nebo si je tam opravdu vsugerovávám 🙂 😀

mallorka
6. únor 2014

@eviku87 jsou tam dvě 🙂

eviku87
autor
7. únor 2014

ahojik holky! tak jsem si dneska delala testik a carka je silnejsi je kraasna... tedkom uz opravdu doufam ze je to vse v poradku. napisu zase jak budu vedet vic od doktora🙂

incognito
7. únor 2014

@eviku87 Ahoj, ja myslim, ze tehotna jsi😉 mela jsem to dost podobne a pak mi doktorka rikala, ze falesne pozitivni tehotenske testy nebyvaji😉 negativni ano, ale i svetlounka carka znamena tehotenstvi. Moc gratuluju a drzim pesti, at je vse OK a neni Ti spatne😉

bliss111
7. únor 2014

vidím dvě jasné čárky! 🙂 🙂

saminomimino
7. únor 2014

no to jsou slušné čárky,ne duši,držím palce

saminomimino
7. únor 2014

@clare21 já tam nic nevidím a pokud tam něco je nesílí to,což je špatně,jinak foto kvalita špatná,takže fakt těžko soudit

saminomimino
7. únor 2014

@eviku87 myslím že můžeme gratulovat 🙂

saminomimino
7. únor 2014

@incognito no světlounká čárky většinou těhu je ale pokud nesílí je to biochemické nebo bylo něco špatně,ně vždy končí těhu happyendem,bohužel,ale tady má tazatelka krásné testíky

pisisvori
7. únor 2014

@eviku87 hezký duchové🙂.

pisisvori
7. únor 2014

@eviku87 jojo sílí, viděla jsme ten druhý až teď, tak ať je vše OK.

pisisvori
7. únor 2014

@clare21 je to hodně rozmazané, záleží jaký DPO nebo kolik dní před MS jsi a hlavně nemá cenu zkoušet různé testy, ty rozdíly ve výsledku jsou velké...takže nakup víc stejné značky a pak testni, jestli sílí. Já jsme opravdu měla 4-5 den před MS (10DPO) slabounkého ducha...na fotce prakticky neviditelného, al etěhu to bylo. Těhu před tím taky byl dušík, ale skoro nesílil....pak z krve zjištěno že HCG stála 60-63...a prostě biochemické těhu. Musíš vydržet🙂🙂

eviku87
autor
7. únor 2014

dekuji holky! no jeste uvidime co mi rekne v PO doktor jestli neco uvidi nebo ne. Doufam ze ano ale🙂 🙂

eviku87
autor
2. dub 2014

Ahojik holky dlouho jsem tady nebyla a vim ze jsem mela napsat jestli pan doktor neco videl nebo ne.... oznamuji teda ze videl byla jsme 5tt... tedkom jsem treti mesic a jsem stastna...pridavam fotecku z posledni poradny to bylo v 11tt🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru