Dva měsíce zpoždění MS, ale testy negativní. Čím to je?

pavlanatlinka
22. čer 2012

ahojky mám prosbu brala jsem antikoncepci azalii ale přestala jsem jí před dvouma měsíci brát protože nevyhovovala a ještě jsem si nestihla dojít k dr. 3měsíce jsem nemněla pohlavní styk protože přítel je mimo domov a mám zpoždění ms už 2 měsíc a dělala jsem si už několik testlů každý byl negativní. nevím jestli si mám dojít k dr. nebo se tohle stává po vysazení antikoncepce?

kiki89
22. čer 2012

Ahoj, tak to jsme na tom skoro stejně, taky jsem brala azalii, před dvěmi měsíci ji vysadila a marně čekám na MS, testy taky negativní. Někde jsem četla že prý to je normální po vysazení antikoncepce, že se tělo musí "vzpamatovat". No ale příští týden jdu k Dr. pro nové prášky tak jsem zvědavá co se dozvím.

helulela
23. čer 2012

stává se to, ale nemůžeš to jen tak nechat a čekat, určitě si zajdi ke gynekologovi

luciebx
23. čer 2012

tak kdyz si asi nemela pohlavni styk tak tehu byt asi ani nemuzes ze.. panenka marie z tebe neni.. 😀 😉 opravdu jdi k dr.. na nejakou vyvolavacku.. a uvidis vse bude dobry..

ivca_doubek
25. čer 2012

A měla jsi už MS od porodu při Azalii? Jestli kojíš tak jsi ji ještě vůbec dostat nemusela a třeba nějaký čas ještě nedostaneš... Mě přišla od porodu až teď, Kubíkovi je skoro 10 měsíců... Ale k dr určitě zajdi, poradí ti co a jak...

petruskaaa
7. črc 2012

Já jsem brala Azalii a pak Jeanine a stalo se mi to samé.Ale jestli už je to 2 měsíce,tak si dojdi na gyndu ať tě prohlédne,jestli to není něco jiného,ale pravděpodobně to budeš mít po té HA (předpokládám že nekojíš)....jinak MS po porodu může být úplně jiná než před ním,já před porodem při MS tak normálně krvácela a trvalo to průměrně tak 7 dní,po porodu jsem při MS jen slabě špinila a trvalo to maximálně 5 dní.První MS po po porodu a vysazení HA jsem jedno dopoledne slabě špinila...až doktor mi sdělil že to byla vlastně MS.Postupně se to trochu rozjelo,ale do toho co jsem měla před porodem už se to nevrátilo...a někdo to má naopak.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru