Extra slabí duchové na různých těhotenských testech

milibli
30. kvě 2014

Ahoj holky,omlouvam se za priblbly dotaz,ale nevim,koho jineho se zeptat. Jsem dnes ctvrty den po planovane ms,tt jsem si delala celkem tri znacky - mamatest, gravitest a dr.maxe,vsechny mi vysly uplne stejne,temer neviditelny duch. Respektive viditelny bez jakehokoli nahybani,ale napr. vyfotit to nejde ☹ delala jsema si tri ruzne,ptze pred dvema dny jsem mela jen mamatest a na nem byl stejny temer neviditelny duch jak dnes,.... ted k otazce - myslite,ze tri tt by ukazovaly temer neviditelne // po dvou dnech nesilici a i presto bych mohla byt uspesne tehotna? ☹

milibli
autor
30. kvě 2014

Jo a ty dnesni tri byly z jedne sklenicky moci....

aklin
30. kvě 2014

to jsem si myslela taky. Nakonec mi mrcha přišla téměř po 45 dnech MC.

milibli
autor
30. kvě 2014

Tak presne to jsem slyset nechtela ☹ ale diky za odpoved 😉

favofrenki
30. kvě 2014

@milibli Teď jsem tři dny po sobě měla na mamatestu duchy ale spíš slabé stíny. Nesílily tak jsem dnes udělala test z vody a ten duch tam byl taky. U druhého těhu jsem měla ducha taky ale sílil každý den. Zkus ten test za dva dny. Ale pokud nezesílí tak je pravděpodobnost těhu malá ☹

milibli
autor
30. kvě 2014

No jo,tak nejak to vevnitr vim,ale potrebuju to slyset i od nekoho jineho ☹ prave ze jsem na mamatesty slysela dost kritiku,tak jsem koupila dalsi dva jine a ty duchy tam maji taky :-/ trochu me teda vyvadi z miry,ze by tri ruzne testy davaly falesne duchy.... Nu coz,pockam do pondelka na nejaky dalsi vyvoj ☹

lubinkova
30. kvě 2014

Ja mela hodne dlouho nesilici duchy...pri prvnim i druhem tehotenstvi🙂...tak uvidis...to ti tu stejne nikdo neporadi...co my vime.... 🙂

sarkad2856
31. kvě 2014

@milibli měla jsem něco podobného a nakonec se mi // ukázaly až po 4 dnech taky jsem měla duchy několik dní po sobě a nesílyly 😉

milibli
autor
31. kvě 2014

Ja ted cekam na pondeli a uvidime,co se ukaze 😉 a diky za nadeji 🙂

hanulkapal
1. čer 2014

@milibli Ahojky, neztrácej naději. Já měla své první testy (zkoušela jsem od 1. dne vynechání menstruace do sedmého dne) taky hodně slaboučké. První "viditelný" pozitivní těhotenský test jsem měla až někdy kolem desátého dne po vynechání ms. Zkoušela jsem se vyzjišťovat, proč to tak je, ale nikdo mi na to odpověď nedal, prostě to tak je, sestřička mě ujišťovala, že to je prostě běžné, někdo má hned 2 čárky silné a někdo má naopak dlouho jen jemně vyznačenou tu "správnou" čárku 😉 A opravdu, když jsem šla na první kontrolu v 7tt tak bylo vše v pořádku, i srdíčko tam bylo 🙂 Takže se neboj, pravděpodobnost tu ještě je. Jinak jsem používala stejné značky testů plus ještě nějaký z drogerie Teta - Predictor, protože v lékárně už jsem všechny za ten týden vykoupila 😀

milibli
autor
1. čer 2014

@hanulkapal tak gratuluju k miminku 🙂 ja jsem jak na jehlach,co bude zitra,o vikendu jsem si dala s testy pauzu prave aby v lekarne zbyly nejake i pro ostatni 😀 pani na me divne koukala,kdyz jsem chtela troje a kazde jine 🙂

hanulkapal
1. čer 2014

@milibli Děkuju za gratulaci, tak dej zítra vědět, budu na tebe myslet 🙂

milibli
autor
2. čer 2014

@hanulkapal tak se to škvrně asi nemuze rozhodnout,dnes sice ba druha carka viditelnejsi,ale ze by nejak vyrazne,to se rict neda.... Takze ani vikend mi moc nepomohl :-/ nu coz,nezbyva nez cekat dal ☹

krysinec
26. únor 2016

Je mozne ze bych mohla byt tehu kdyz se mi objevil duch na testu citlivosti 25 a ms mam mit az za cca 10 dni? Je mi divne,jinak nez obvykle a normalne zadne priznaky pred ms nemam tak by me zajimalo co mam cekat...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru