Falešně pozitivní testy? Těhotenské příznaky téměř nemám

ladus89
22. led 2013

Ahoj, jen bych se chtěla zeptat, zda je možné, že těhotná nejsem? Poslední MS od 16.12.2012, HA neberu od října 2012. Doposud jsem MS nedostala a 20.1.2013 jsem si ráno v 8.20h udělala mamatest, byly tam okamžitě // jak dálnice, nedalo mi to a zopakovala jsem ho kolem 16.30h téhož dne a do 10s tam byly opět // opět jako dálnice. Příznaky ale témeř žádné. Jen občas bolest v prsou a večer v podbřišku. Volala jsem ke svému gynekologovi a ten mě objednal až na 13.2 ☹. Jen se bojím, jestli nebyly falešně pozitivní? Mám totiž malinko chřipku asi tak od 18.1. Máte s tímhle někdo zkušenost? Nebo je možné, že během chřipky by mohly být testy falešně pozitivní? Nebo kdy bych si měla udělat třeba další test? Děkuju za odpovědi

badrick
22. led 2013

@ladus89 nevím ono je dneska všechno možné, ale nejspíš já si to alespoň myslím, že těhotná jsi...ještě bych zkusila testovat zítra.....a uvidíš....úplně ti závidím...už se taky moc těším až budu mít // 🙂

beatris
22. led 2013

@ladus89 já jdu na gyndu až 21.2. ☹ a taky nemám zatím žádné příznaky.Někdo nemá celé těhu.Ale vetšinou přijdou až kolem 6.-7.tt 🙂 Mě taky občas bolí podbřišek a mám napnutý prsa,jinak nic...Určo je vše tak jak má být 🙂

jjanniska
22. led 2013

@ladus89 Ahoj ja sem mela posledni menstruaci 15.12. a 17.1 2013 jsem si udelala mamatest a byli tam carecky pak sem sla ke gynekologovi na ultrazvuku nic videt neslo vzali krev dosla sem domu a testovala opet myslela sem ze sou testy vadne mam jich doma celkem 9 pozitivnich 😀 krev se taky potvrdila 🙂 jen tim chci rict ze na mamatesty je velke spolehnuti 🙂

ladus89
autor
22. led 2013

díky díky.. tak jsem o něco šťastnější 🙂 přítel dostane k Valentýnu dáreček.. jen doufám, že jestli mi na gyndě v únoru opravdu potvrdí těhu, že to na mě do června nebude moc vidět.. musím se vejít do svatebních šatů 🙂

jjanniska
22. led 2013

@ladus89 kdyby sis zasla k doktorovi na krev tak to s krve urcite pozna 🙂 jinak treba zkousel delat testy 🙂 ja sem mela manii 😀

ladus89
autor
22. led 2013

@jjanniska proto jsem se k doktorovi objenávala, počítala jsem tak nějak s tím, že mě pozve na krev, ale pozval mě až na 13.2, tak těžko říct 😉

jjanniska
22. led 2013

@ladus89 ja sem sla hned co sem mela pozitivni testy a krev mi bral hned u nas se prave neobednava muzeme prijit kdy chceme..

ladus89
autor
22. led 2013

@jjanniska to právě tady není až tak možné, můj doktor je celkem vyhledávaný, tak se musíme na vše objednávat..to je trochu škoda.. ☹

jjanniska
22. led 2013

@ladus89 aha no to je ☹

susanitademacho
23. led 2013

@ladus89 ahoj, falešně pozitivní test by podle mě byl jen duch na testu, nikoliv dálnice🙂 A těhu příznaky, opravdové, tak ty začínají tak v šestém týdnu a četla jsem spoustu příspěvků maminek, které neměly příznaky vůbec...🙂 Dálnice jsou jasně vysoké HCG (já měla při HCG 206 u testu 25 jen slabé čárky). Gratuluji🙂

camelinka
23. led 2013

@ladus89 ahoj ja nemela tehu priznaky vubec zadny (krome absence ms) takze klid 😉

maximka33
23. led 2013

@ladus89 myslím, že určitě jsi těhotná a gratuluji 🙂 stačí si zítra udělat další test. doktoři zvou maminky později, aby viděli srdíčko, to bývá kolem 7tt. a co únava, nepřepadá tě? mně ještě pořád 🙂 jinak jsem příznaky taky nemívala, žádné zvracení, bolesti, nic. jako moje mamka a ségra, máme to dědičné. tak se můžeš zeptat maminky. jinak chřipka v žádném případě neovlivní čárky na testu, to spíš nějaké hormony z prášků. jen si dej pozor na léky, co na chřipku budeš brát. v albu mám léky, co se můžou v těhotenství.

ladus89
autor
24. led 2013

@maximka33 únava? připadá mi, že jsem vyplivnutá už po klasickém úklidu 🙂 jinak sestra taky žádné příznaky neměla. Na chřipku kromě čaje s citronem neužívám nic, tak snad to bude dobré. Děkuji moc. Zítra se uvidí. Můj gynekolog mi volal a přeobjednal na zítra, tak třeba vezme krev a nebudu muset čekat do února 🙂

trojlistek
25. led 2013

ahoj holky, můžu se prosím taky vloudit? třeba mi poradíte. Na Silvestra nám to ujelo -ale neměla jsem mít v tu dobu ovu, dostat jsem to měla 3.1. dostala jsem to hned 1.1. jeden den normal druhý den slabší a najednou nic, z 5.na 6.1 mě v noci pobolívalo trochuu bříško a na wc když jsem s utřela tak krev, tak jsem byla zklamaná, ale to bylo vše jen na jedno utření a dál nic až potom 7,8,9 a 10 na utření jen špinění, ale zae jen jednou za den a toho 10 dušík na těhu, ale po limitu(kupuju si 10ml citlivost) 14mi ovu ukázal silnější čárku - může probíhat ovu, když se podaří otěhotnět? mám strach doufat, protože loni o vánocích jsem po úraze potratila dvojku, musela jsem na revizi a od té doby mám problém, čas od času mi těhu ukáže dušíka a pak se ztratí a přijde MS, ale to špinění to mám ted poprvé a taky mám pořád hrozný hlad a i když jsem najedená tak to ve mě hrozně škrundá, taky bych mohlaprospat 20hodin denně, což nemůžuemoticon, občas mi popichuje v podbřišku i v zádech a po promasírování prsou se mi objevilo mlezivo, tak nevím,myslíte, že můžu doufat? Už jsem do testů nacpala fůru peněz, tak ted mám doma ještě poslední dva, tak se snažím počkat, měla bych to dostat 29.1. tak jsem si řekla, že to zkusím až pak kdyby, protože já u předchozích těhu jsem to první měsíc ještě měla a těhu test jsem měla pozitivní taky až po měsíci, pouze když jsem čekala dvojčátka tak mi je test ukázal po 14ti dnech,mám nízounké hcg.Tak co myslíte, že můžu doufat anebo mám jak já říkám "falešnou březost" emoticon děkuji za rady

ladus89
autor
25. led 2013

@susanitademacho tak jsi měla pravdu.. dnes jsem byla u doktora a podle něj jsem v 6.tt, tak doufám, že bude vše, jak má být a 13.2, kdy k němu jdu znovu, že už mi dá i fotku. 🙂
děkuji všem za rady 🙂

susanitademacho
25. led 2013

@ladus89 no vidíš, gratuluji🙂

leniska27
25. led 2013

Mohu se taky pridat? Den po vynechani menstruace mi vysly dve carky, dnes je to ctvrty den a porad nic. Predpokladam tedy, ze tehotna jsem. Jaka je pravdepodobnost, ze se to neudrzi? Je potreba jit co nejdriv k doktorovi, aby to potvrdil?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru