"Flek" na ultrazvuku, měly jste to taky tak?

tesinka3842
29. kvě 2013

Ahoj holky, nemáte někdo podobné zkušenosti?
Dnes jsem 25DC večer jsem si vzala poslední utrogestan, a 3-7 den jsem byla na clostilbegytu.
22DC jsem byla na kontorlníhoch odběrech hodnot progesteronu(jestli clostilbegyt funguje). Dnes jsem šla na vysledky-puvodni hodnota pred branim byla - 11,56 dnes jsme měla hodnotu 53,67. Prý je to velmi luxuní hodnota, udělal mi ještě konrolní utz jestli se mi zvýšila sliznice po utrogestanu - původně 6 dnes 8. ale v jednom místě se zastavil, a ukazoval mi nějakej "flek". Řekl mi, že mi nechce říct že je to těhotenství, ale mohlo by být. Že třeba ani MS nedorazi. A jeslti jo, tak mam pokracovat s tim clostilbegytem.
Měli jste to někdo taky tak? na utz to byl fakt jen nejakej podle me hladkej flek.. oproti te sliznici
Omlouvam se za krkolomny popis.. ale chtěla jsem všechno vyžvejknout 🙂 Diky

radova23
30. kvě 2013

@tesinka3842 ahoj tak ja toto měla už 2x a talky se zarazil jestli to neni těhu ..... pokažde to byla sraženina krve.

tesinka3842
autor
30. kvě 2013

@radova23 Ahoj, tak u mě to asi vypadá taky tak.. zřejmě se mi dneka rozjíždí ms .takže z miminka nic nebude asi. Každopádně moc děkuji za odpověď

radova23
30. kvě 2013

@tesinka3842 to nic,my se snažíme skoro rok a dneska asi pozitivni test ..... ted jsem davam fotky do alba 🙂

tesinka3842
autor
30. kvě 2013

@radova23
jeee gratuluju.. 🙂 my teprve 3 mesice takze si zili jeste nerezu 😀 po jak dlouhe dobe positivni?
ta moje "ms" je taky nejaka divna...vcera hnedej hlen s troskou krve, dneska po obede, hodne hnedyho hlenu, a asi 2x na papiru trosku krve... napsled nekdy o pul 4 a od ty doby taky nic... jen trosku hnedyho kdyz se utiram ale to jen minimalne
Kazdopadne jeste jednou gratuluju 🙂

radova23
31. kvě 2013

@tesinka3842 jestli se ti třeba neuhnizduje drobeček 😉 ja jsem ted 12 DPO

tesinka3842
autor
31. kvě 2013

@radova23 ja jsem zrejme 13DPO dnes slabepozititvni test ale po limitu... ale spinim dal.. dnes i trosku vic krve..
jsem z toho ouplne mimo ☹ jsem tim testovanim posedla.. delala jsem si ho jeste 2x behem dne a uz nic.. jen kontrolni cara..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru