Fotečka těhotenského testu s větším kontrastem

whooro
5. led 2014

Zdravím dámy, po měsíci opět zkoumám test, který se mi předevčírem vybarvil pěkně růžově, do limitu, na mobilu vypadá dobře, ale na počítači už tolik ne, tak jsem přihodila trochu kontrastu a teď se vás ptám na názor, je to tam, nebo ne? Nechala jsem tomu dva dny, takže další testování zítra ráno. Děkuji.

sarlotapagi
5. led 2014

@whooro Druhou čárku tam vidím počkej ještě pár dní a uvidíš zda zesílí =)

sarkad2856
5. led 2014

@whooro Já bych řekla že pokud bude zítra silnější tak je to jasné 😉 jinak tiše gratuluji

verca222
5. led 2014

Ja som mala tiez taku hned na druhy den som sla na gyndu lebo som sa zlakla a bola som uz 5tt 😉

whooro
autor
5. led 2014

Děkuju vám za reakce, bylo by to nádherný, testnu zítra a uvidím. @verca222 mě by teď vycházelo 4+5, takže také tak 🙂 Snad tam zítra budou dvě pořádné růžovky. A gratuluju k miminku

verca222
5. led 2014

@whooro Skus to zajtra určite to klapne 😀 Budem držať palce potom napíš ako to dopadlo 🙂

whooro
autor
6. led 2014

Dobré ránko, tak dneska test a nic. Večer jsem sice vypila půllitr čaje, ale nechci si dělat falešné naděje. MS stále nikde. Přitom ten sobotní test vypadal tak hezky.

maarika
6. led 2014

juuuuu,vidím // čárky!!!!! 🙂 Potichounku gratuluju 🙂

pisisvori
6. led 2014

@whooro moje první testy taky byly takové, určitě tam čárka! Přeju ať ílí a je vše v pořádku.

adriankavalo12
21. led 2014

Co myslíte?

alexandra16
19. únor 2014

@whooro je tam

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru