Gynekológ nám už nedáva nádej. Máme nádej?

matulik55
25. kvě 2009

Ahojte, mám veľký strach,som v 5tt a dnes som bola u gynekológa,ten mi však povedal,že vačok nerastie, že neodpovedá veľkosti ako by mal, proste je malinký,bola som tam, lebo som začala mierne krvácať, ale nemám žiadne bolesti.Pod kontrolou ma už majú tak dva týždne,ale že tam nenastala skoro žiadna zmena aj keď mi HCG pomaly narastá,ale nie tak ako by malo.Veľmi verím, že to bude fajn, ale gynekológ nám dáva nulovú šancu. Odobral mi dnes krv, ale že može skoro 100% povedať, že hormón bude klesať. Myslíte si, že máme nejakú šancu?

poleva
2. čer 2009

matulik55 urcite si daj trosku pauzu , isto nie hned za kazdu cenu , ptretoze ti robili kyret a telo sa potrebuje zregenerovat

kuchy
2. čer 2009

matulik: souhlasím z polevou 😉
..emili měla štěstí, ale znám spousty holek,co si nedaly říct a svou vinou prodělaly totéž znovu a hůř,protože si nedaly pauzu a hned na to.
Je sice pohnojeno,ale oni ti seškrábli sliznici a ta musí dorůst do správné výšky,jinak se nové mimi nemá kam zahnízdit, pokud není min 8mm nedoporočuje se otěhotnět. Mě doktorka v nemocnici nadala,že jsem otěhotněla , dle svého gynekologa se zadařilo po doporučených min. 3 měsících, pry potratím a že je moc brzo. 😖
Poslala jsem ji do háje 😀
A za pár týdnů rodíme. 🙂 Ale měly by proběhnou min. 2-3 menstruační cykly. Taky z důvodu zanesení infekce se doporučuje dodržet jakoby šestinedělí bez sexu. 😎

emily3
3. čer 2009

matulik je to individualne...po prvom potrate som otehotnela hned a bolo to v poho..po tom tehotenstve som o dva roky otehotnela a znova potratila a znova som otehotnela az po pol roku a vsetko vyzeralo ok ale v 12tt zistili zamlknuty potrat 😔 ...to sme mali polrocnu pauzu a aj to dopadlo zle, preco sa to stalo neviem..potom som o pol roka znova otehotnela a mame syna, a teraz cakame " 7" babatko....tak fakt neviem preco mame tri zdrave deti, a preco tri deti zomreli skor ako sa narodili...
takze s tym snazilkovanim ti asi nikto nepovie presne " tak teraz je ten v hodny cas"
ale nevzdavajte sa, urcite sa vam to podari

afrika
3. čer 2009

ahoj,
rada by som sa k vám pridala. v decembri som mala zamlknutý potrat, teraz sa opäť pokúšame. Chodíme do centra asistovanej reprodukcie, ale zatiaľ nič moc.

murynka
3. čer 2009

ahojky holky v listopadu 08 jsme měla zamklý potrat v 9tt ☹ ☹ v březnu jsme našla nádherné // a jsme znovu těhotná v 15tt a zatím tuk tuk vše v pořádku 😵 můj dr.i v nemocnici mi řekli půl roku pauzu..otěhu jsme po 4 měsících a nic se nestalo 😉 i minule jsme otěhu hned takže v tom žádný problém..

určitě bych nechala šestinedělí úplně bez sexu atd my to dodrželi 😉
po té bych počkala 2-3 MS a hurá do snažení 😵 😵
tělo si podle mě řekne kdy je připraveno na další těhu 😉
jinak já měla sliznici 8mm a ovu dost pozdě 25DC a žádný problém jak říkám zatím vše v pořádku....
je tu téma kde si píšou holky po MA a tam jedna otěhu hned v 6tinedělí a nyní je ve 24tt těhotenství a vše v pořádku takže je to opravdu individuální 😉 záůeží jak vy se na to cítíte a tělo si řekne samo kdy je připravené!!!

držím všem palce 🙂

henikav1
3. čer 2009

pekny dnik vsetkym maminam a buducim maminam
Drzte mi dnes palce prosim vas, potrebujem zazrak. Ak dnes zas nebudeme mat akciu srdiecka, tak je vsetkemu koniec ☹ ☹

poleva
3. čer 2009

ako si dopadla henikav1 ?

henikav1
3. čer 2009

poleva, zle zial ☹

sarlotta
3. čer 2009

henikav je mi to moc líto....hlavně to nevzdávej...nejsi sama, je nás tu spousta a vím dobře jak moc to bolí.
Tak foukám na dušičku a buď silná.

bianka1
3. čer 2009

henikav ☹ je mi lúto,viem ako sa cítiš,tú bolesť som prežila aj ja 😔 ja som mala šťastie že som hned na druhý mesiac otehotnela a porodila zdravého chlapčeka,držím ti velmi palce aby ti to nabližšie vyšlo a aby si to dotiahla do úspešného konca,držkaj sa

matulik55
autor
4. čer 2009

ahojte, mám dotaz,kolko dní po vyčistení by sa mala nabrat antikoncepcia a mala by sa vlastne začat brat?aké s tým máte skúsenosti?dík

lentilka11
4. čer 2009

matulik, pokud chceš po revizi brát antikoncepci, měla bys počkat na menstruaci a začít první den (pokud bys to brala hned (do 5. dne po revizi) stejně byste museli používat ještě jinou (bariérovou) metodu

ale myslím, že tělo by se mělo nastartovat k přirozenému cyklu, což blokování ovulace hormony zvnějšku určitě není

těch pár měsíců, než se zase začnete snažit, doporučuju metody, které nezasahují do fungování těla..
(nemám to podložené žádnou studií, jen osobní názor)

matulik55
autor
4. čer 2009

ahoj lentilka11, no my sa chceme snažit o miminko hnede ako budeme moct,doktor mi povedal,že máme počkat tak dva mesiace a potom sa snažitale že mám hned nabrat antikoncepciu,koli tomu,aby sa telo dostalo hormonálne do normálu,aby sa to vyrovnalo,a že potom ked sa po dvoch mesiacoch vysadí,je lahšie otehotniet,ale ja neviem,ked ma teraz od toho všetkého vyčistili či je to dobré brat antikoncepciu,ved chceme hned akjo to pojde miminko.hm?

lentilka11
4. čer 2009

já nevím, matulík, podle mě se nic hormonálně nevyrovná podáváním syntetických hormonů, ale jak říkám, jen můj názor..

taky myslí, že tvůj dr. ti říká taky jen svůj názor, že opravdu podložené to nemá
(říká se, že po vysazení HAK se rychleji otěhotní, ale taky se říká, že se při otěhotnění v prvním cyklu po vysazení více potrácí - na obojí se dělaly studie, ale myslím, že měly neprůkazné závěry..)

třeba dřív se dávala na srovnání cyklu u dospívajících dívek HAK a pak se přišlo na to, že jim to akorát zablokuje přirozený cyklus a po vysazení po mnoha letech se najednou tyhle dívčiny musely léčit s anovulací..

dělej, jak to cítíš..
(jestli chceš, napiš mi IP)

sarlotta
4. čer 2009

Matulik já bych antik nebrala...spíš to rozhodí cyklus. na ty 2-3měsíce než budeš znovu těhulka to myslím nestojí za to. Spíš nějaké přírodní věci na úpravu cyklu,kontryhel a jiné ženské čajíky. Vitamíny- kys.listovou. Manžovi nějaké vitamínky-zinek, selen. Dýňová semínka na kvalitní spermijky 😉

poleva
5. čer 2009

henikav nemali ste srdiečko ? v ktorom tt si bola ? ☹

henikav1
5. čer 2009

poleva, 10tt ☹

matulik55
autor
6. čer 2009

ahojte,mam dotaz,chcela by som už mat pohl. styk s priatelom 🙂 ,viem, že je to ešte skoro,ale myslíte,že s ochranou by sme už mohli?prosím poradte 😖 .dík

loolli
6. čer 2009

mohla, proč ne. 🙂

matulik55
autor
6. čer 2009

ja len, že som piaty den po zákroku.vieš loolli,priatel sa bojí aby ni náhodou neublížil ☹

poleva
6. čer 2009

henikav1 nemali ste srdiečko ? my ani raz , 2 krat som bola tehu

kopa
6. čer 2009

Matulíku,určitě bych pohlavní styk nedoporučovala akort 5 den od revize 😔 Můžeš si tam zanést infekci,či si to ještě rozdráždit a zase začít krvácet.Tot můj názor!my jsme po revizi dodrželi 6ti nedělí a dá se to.Navíc po takové ráně,jsme neměli chut na sex 😒

cucuska
7. čer 2009

matullik dodrž aspon 6 týždňov

henikav1
7. čer 2009

poleva, toto bolo nase tretie co sme stratili za posledny rok a povedala som ze aj posledne, uz nevladzem.
Mam za sebou chemicky kyret, liekmi, myslela som si chvilu, ze umriem a viem ze toto uz nikdy viac nechcem zazit, este aj dnes mi je zle

lfs
9. čer 2009

Henikav 1 je mi to veľmi ľúto, čo sa Vám stalo. Nikdy som takéto niečo nezažila, ale určite by som sa zrútila už pri prvom potrate. Si veľmi silná a preto ťa obdivujem. Odstupom času sa možno znova pokúsite o mimi.
Drž sa... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru