Hcg 25. Jsem na začátku těhotenství nebo je to potrat?

maminka2020
17. zář 2019

Ahoj,jdu si pro radu protože nevím co si o tom mám myslet.15.8.jsem měla ms,pak jsem brala clostylbegyt a podle testu,utz a z krve bylo zjištěno že ovu proběhla 31.8. nebo 1.9.Ducha na testu jsem měla 11dpo,včera jsem byla na gyndě a říkal že vysoká sliznice..pak mi vzal krev a zjistilo se,že mám jen 25 ale že je to pozitivní...takže bych měla být na začátku těhu nebo bohužel potrat...12dpo mi digi ukázal +1-2...Poradíte?díky

uzivatelkapetra
17. zář 2019

Asi nejde poradit jinak než počkat. Zítra si zajdi znovu na krev a uvidíš jak se ta hodnota mění

maminka2020
autor
17. zář 2019

@uzivatelkapetra mám přijít až v pondělí

jituli84
17. zář 2019

Jestli si nedočkavá nech si odebrat krev jako samoplátce v laborce 🙂

maminka2020
autor
17. zář 2019

@jituli84 já se bojím,doktor říkal že bych musela být pár dnu těhotná nebo bioch.posílám testy
12dpo digitál+mamatest +dr.max
Včerejší ranní a večerní mamatest

agneska7
17. zář 2019

Vždyť to jestr nejsou ani pořádně čárky jen ,,dušici,, a to HCG je na to úplně v pohodě . Víc teď už prostě udělat nemůžeš . Můžeš akorad jít zítra na odběr jako samoplatce jestli stoupá . Stojí to cca 250 kc

jituli84
17. zář 2019

@maminka2020 Tak hcg je ještě malé, proto ta slabá čárka, šla bych bud na ten odběr hcg nebo pár dní počkej a udělej test znovu a uvidíš jestli čárká sílí 🙂

drakenn
17. zář 2019

Ježíš nešil. HCG je malé, testy pouze duchy, holt jsi úplně v počátku!! Celé těhotenství je o čekání a trpělivosti

maminka2020
autor
17. zář 2019

No jo ale 15dpo už mají jiné pomalu dálnice,mám strach.Děkuji všem,v pondělí se rozhodně.Budu tedy utroš zavádět

jituli84
17. zář 2019

Musíš čekat, nic jineho nezbyva, mám zasebou pár SP , prvně jsem si říkala že když to doklepu do 12tt tak budu klidnější, ted jsem 18tt a teda nejistotu má člověk pořád, nezbyva než čekat

maminka2020
autor
17. zář 2019

@jituli84 moc gratuluji,já vím že ten strach je pořád..mám už děti,ale taky 2x potrat ☹ Že by Mě ten doktor tak strašil?když se mu řekla že ten digi ukázala +1-2 a tzn.3-4týdny těhotná tak řekl...to určitě NE ,hodnota odpovídá pár dnum těhu a to mi právě spíše přijde na ten potrat no.

jituli84
17. zář 2019

@maminka2020 hele pokud nešpiníš nebo nekrvácíš tak bych byla v klidu

maminka2020
autor
17. zář 2019

@jituli84 uf naštěstí ne..pokusím se,díky moc

moly001
17. zář 2019

Přesně tak, pokud nešpiníš, nebo nekrvácíš, nestresuj...Moje první hodnota HCG byla 8 a mám z "toho" doma 3,5 letého 🙂. Takže opravdu, si na samém začátku a bude to dobré...Držím pěsti!

maminka2020
autor
17. zář 2019

Tak muj mi dnes asi doveze testy,už ted se bojím...🙂

moly001
17. zář 2019

@maminka2020 teď když si to znova procitám, když jsi měla ovulaci 31.8, nebo 1.9, to ti opravdu dobře ten digitalni test ukazuje 1-2, a sedí ti to... Určitě to klapne.

maminka2020
autor
17. zář 2019

@moly001 myslíš?a proč tedy říkal že ta hodnota odpovídá pár dnum těhu?jako že od toho oplodnění?

moly001
17. zář 2019

@maminka2020 ano, přesně tak. Je to pár dnů od oplodnění! A je to fakt logicky, třeba te dr špatně pochopil...🙂. Takže se nestresuj. A pokud nespinis, nebo nekrvacis je to na dobre cestě...

maminka2020
autor
17. zář 2019

@moly001 jsem klidnější,díky moc dám vědět co test, jestli ho teda manžel doveze 🙂

pepickovapavlinka
17. zář 2019

@maminka2020 hele klid já měla ducha na testu až 19 den spoždění. Nešil a věř testům a doktorům

linee
17. zář 2019

@maminka2020 podivej se do tabulky https://www.wikiskripta.eu/w/Choriový_gonadotropin. Sama vidis, ze hcg je individualni. Nekdo ma nizke, nekdo i 300, kazdopadne na utz je videt neco az od hodnoty 1000. Kdyz budes dale testovat, budes se dale zbytecne stresovat - jiny druh tehu testu, jina citlivost, jina koncentrace moci a odber v jinou hodinu - to vse ovlivnuje silu carky. Ta sila carky ti nerekne nic jineho, nez zda jsi nebo nejsi tehotna. Ani ti nerekne, jak moc je tehu prosperujici. A budes se vice stresovat. Vim, ze te to moc neuklidni, ale vypada to dobre a pokud se budes dale stresovat, je to presny opak toho, co ted to, co v tobe roste potrebuje. Takze ac se to zda nadlidsky ukon, hod se do klidu, vykasli se na testy a bud zajdi v patek na odber jako samoplatce a nebo pockej na odber u tveho dr. Drzim palce!

linee
17. zář 2019

@maminka2020 jinak jen dotaz - proc jsi byla u dr. tak brzo? vzdyt mas 4-5 dni po terminu ms...?

maminka2020
autor
17. zář 2019

@linee dneska mám termín ms..dostala jsem léky kvůli štítné a chtěli vědět jestli jsem nebo ne,no stejně jim to nic neřeklo.

evikkk13
17. zář 2019

@maminka2020 Chci jen rict, ze mne treba hcg rostlo ukazkove, z prvotni hodnoty okolo 60 bylo pres 8000, vzdy min. dvojnasobek obden a stejne to nic neznamenalo, zamlkle tehu, rostl prazdny plodovy obal bez embrya. Ty digi testy ukazuji tydny tehu prave podle hcg, takze ty ti nereknou absolutne nic - tedy pokud nemas jeden tyden 2-3 a dalsi tyden neukaze 1-2. Opravdu nezbyva, nez pockat a sledovat vyvoj na ultrazvuku. Je to napinave, ja vim, ale vydrz 🙂 Drzim palce!

linee
17. zář 2019

@maminka2020 stitnou mam taky. Uprimne, staci, jakmile budes mit potvrzene od gynekologa prosperujici tehu zavolat na endokrinologii a oni ti leky podle toho upravi. A ty, co mas predepsane ti treba zustanou po porodu.
Jinak pokud mas termin ms dnes, tak opravdu nic neres. Mne treba rekla sestra, ze do hodnoty hcg 50 nic neresi (mysleno, ze je to opravdu na uplnem zacatku). Takze opravdu ver a vydrz nebo si v patek rano udelej test stejnym testem jako dnes (abys mela opravdu srovnani) a pockej na kontrolu u doktora v pondeli. Ver, ze opravdu nic dalsiho delat nemuzes. A na tu stitnou to pocka, ono se to tyden-dva nezblazni;)

linee
17. zář 2019

@maminka2020 a na to, ze mas termin ms dnes, mas carky moc hezke. Kazda ma treba ovu jindy, proto tady maji maminky nekdy v den ms dalnice. Ja nemela ani ducha🙂))

maminka2020
autor
18. zář 2019

@linee děkuji,test sem nedělala možná v pátek zkusím ten mamatest at testuji stejnou značkou a myslím,že pokud zeslábl tak je to jasný.Jsem stím ale už docela srovnaná,bioch.je docela časté ☹

maminka2020
autor
18. zář 2019

Tak manžel překvapil a dovezl digi i mamatesty...myslela jsem že uvidím - a na obyč.nic...ale viz foto,co myslíte?🙂

maminka2020
autor
18. zář 2019

@linee tak co myslíš?

evikkk13
19. zář 2019

@maminka2020 Ja myslim, ze trochu zesilily. Mrkni se ke mne do alba, jak to zacinalo s prckem. Ty prvni nesly ani vyfotit, ale ja si sla udelat test a vedela, ze bude aspon dusik, uz jsem to na sobe poznala pri tretim tehotenstvi 😄

maminka2020
autor
19. zář 2019

@evikkk13 Ty máš 17dpo krásnější silnejší čárku než já a taky ti 15dpo digi ukázal už +2-3,obávám se že tohle není dobré,ale jsem připravena..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru