HCG 33,5, je to málo?

verounik
16. črc 2012

Ahoj holky,
o dítě se snažíme 4 roky, podstoupila jsem xkrát IUI, jednou IVF s jedním ET a jedním KET-všechno neúspěšné. Zrovna jsme se chystali na naše druhé IVF a čekala jsem kdy dostanu MS. Ta ale nepřišla tak jsem si den po vynechání udělala test a vyšla slabá čárka. Druhý den vyšla o něco silnější tak jsem v pátek 13. jela do CARU, kde mi brali krev. Dělala jsem si test ještě v sobotu,neděli a dneska. Fotku testíků vám posílám. Před chvílí jsem si volala na výsledek z krve a sestra říkala že hodnota je 33,5 (výsledek z pátka-31.DC-odpovídá tomu druhý testík zvrchu). Je to málo, že jo? Asi se nemám moc radovat emoticon Děkuju za jakoukoliv odpověď.

Vytvářím ještě jednou, vytvořila jsem omylem otázku a do té nemůžu přispívat jak jsem zjistila 🙂 Moc děkuji za odpovědi. Hodnota je z 31. DC. V caru říkali že tahle hodnota není ani pozitivní ani negativní 😖 tak nevim no. V pátek mám jet na ultrazvuk tak asi znova naberou krev na HCG. Přijde mně, že čárka trochu sílí, ale jestli by neměla sílit víc no ...ta dnešní-nejvíc dole- by odpovídala 34.DC.

leeena_4
16. črc 2012

a víš který den cyklu jsi měla ovulaci? podle DC těžko soudit, záleží kolik dní po oulce můžeš být. Jinak i mě se zdá, že čárka sílí, držím pěsti 😉

verounik
autor
16. črc 2012

Myslím si, že bych měla být 17.DPO dneska, takže při odběru 14DPO. Pak bylo snažení ještě jednou za dva dny.

mery83
16. črc 2012

Já myslím že je to dobrá hodnota a že by mohla do pátku vyskočit.

romcovaklarka
16. črc 2012

@verounik Přijde mi to docela málo, ale může to být OK - hlavní bude, jestli dost poroste. Z jednoho čísla těžko říct. Držím palce.

verounik
autor
17. črc 2012

Ještě vám posílám fotku dnešního testu. Přijde mě, že čárka zase povylezla. Doufám, ž to je dobrý znamení a hcg poroste!

romcovaklarka
17. črc 2012

@verounik Tak ta mi taky přijde tlustší, vypadá to hodně nadějně 🙂

jika10
17. črc 2012

Carecka na testiku krasne sili a to je dulezite. Mysli pozitivne a drzim palce 😉 Mozna by nebylo od veci skocit si na krev znova. Me ji brali 2x sla jsem na odber v pondeli a pak na kontrolni odber ve stredu, aby dr videl, jak stoupa hladina HCG

verounik
autor
17. črc 2012

Mě právě pozvali až na pátek na ultrazvuk a asi znovu na krev...tak to zkusím vydržet asi. Ale přemýšlela jsem, jestli si neskočím dřív jako samoplátce...

natalie77
17. črc 2012

Nikam nechoď a za ty penize si kup vitamíny pro těhotné nebo vitamíny, časopis 😉 . V pátek bude vše, jak má být. Člověk je netrpělivý, ale je dobré myslet pozitivně, i když to někdy moc nejde... Držím pěsti, vše bude v pořádku, čárky jsou jako dálnice a v pátek bude hcg určitě 100-200 😉 .

tera87
17. črc 2012

@verounik jelůikož je krásně vidět že sílí takže si myslim že je všechno v pohodě 🙂)ale chápu tě 🙂

leeena_4
17. črc 2012

@verounik tak na 17DPO je to hezká hodnota a na 18DPO odpovídající čárka 😉, to bude dobré 😉

verounik
autor
17. črc 2012

@natalie77 Dobrá dobrá dřív na krev nepůjdu 🙂 vitamíny už poctivě jím kdyby náhodou 🙂

verounik
autor
17. črc 2012

Holky díky moc za podporu- pokusím se uklidnit a užívat si po těch čtyřech letech konečně dvě čárky na testu 🙂

vecernice
18. črc 2012

ahoj, jak už holky psaly, tak záleží na tom, kdy byla ovulace a kdy se vajčko zavrtalo. z jedné hodnoty takto z kraje se dá usoudit jen to, že se tam něco děje, teď bude důležitý druhý odběr, zda proporcionálně roste. testík krásně zesílil, takže to dle mého vypadá slibně! přeju, a´t to do kontroly pěkně uteče! a budu držet pěsti 🙂

verounik
autor
19. črc 2012

Ahoj, tak ještě vkládám dnešní testík pro porovnání (ten úplně dole). Vyběhl okamžitě po namočení-zatím největší rychlost🙂 od večera teda trpím bolestmi jako na MS, tak snad to je normální. Večer jsem myslela, že už fakt dorazí 😒 Měly jste to taky tak?Díky pa

kalipso
19. črc 2012

@verounik MS bolesti jsou naprosto normální, děloha se roztahuje pro miminko. 🙂 A testy ti sílí ukázkově, tak držím pěsti ať je vše v pořádku.

eloana
19. črc 2012

🙂 podle me sili... ono ty testy nechce prilis zkoumat.... ja mam treba vyzkousene,ze HCG jsem mela vyssi z druhe, treti moce nikoli z te prvni ranni🙂
drzim pesti🙂

verounik
autor
20. črc 2012

Ahoj holky, tak píšu jak jsem dopadla dnes v CARU. Mudr mi udělal ultrazvuk a viděli jsme gestační váček 3 mm 🙂 Nabrali mi krev, jestli HCG roste. Prý by mělo být už v řádech stovek nebo tisíců. To jsem teda zvědavá, když jsem minulý pátek měla 33 🙂 Budu si volat zítra ráno, ale snad to klapne. Prý jsem musela otěhotnět dýl než v půlce cyklu. Na dnešním testu už byly dálnice jak blázen-přijde mi, že jsou obě čárky stejný 😀 Tak že bychom se po čtyřech letech konečně dočkali!

natalie77
20. črc 2012

@verounik Tak to je výborná zpráva 🙂 . Budu držet pěsti, ať to všechno dobře dopadne 😉 . Mám za Tebe velkou radost a v dobrém závidím 😉 .

verounik
autor
21. črc 2012

Tak holky dnes jsem si volala jak stouplo HCG a hodnota je 1164 🙂 Jsem nejšťastnější člověk na světě!

natalie77
23. črc 2012

@verounik Hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .
Moc Ti to přeju a držím pěsti, ať je všechno v pořádku...
Jo a prosím, plivněte na mne někdo těhu bacila 😉.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru