HCG v krvi je 0, bolí mě prsa, mám zarudlé bradavky

monulinka77
11. bře 2013

Ahoj holky, uz mesic me boli prsa a mam zarudle bradavky, posledni styk jsem mela 21.12 a krvi jsem byla 8.2 a dnes 11.3 a vysledek byl u obou 0 a pred tim jsem pocurala 8 testu a ani jeden nevysel pozitivne prvni menstruace po styku byla normalni, druha slaba a opozdena o tyden, jsem z toho vystresovana :( ted bych uz musela byt ve 14tt...dekuji za odpovedi

kajalka
11. bře 2013

@monulinka77 A čím se stresuješ? Těhotná nejsi.

yllakh
11. bře 2013

nejspíš to máš všechno kvůli psychice...ještě kdyby těhu testy byly falešné, tak budiž, ale výsledky z krve určitě ne..takže těhu určitě nejsi..

monulinka77
autor
11. bře 2013

nikdy me prsa nebolela a vzdycky jsem mela menstruaci presnou jako hodinky :(

berenika39
11. bře 2013

už jsi tu psala, že jsi měla 21.12. sex chráněný, s kondomem, krev negat., menstruace normální, tak nevím, kde by se to těhu vzalo?

papalinka
11. bře 2013

Těhotná určitě nejsi, to že jsi doteď měla MS pravidelnou neznamená, že nyní nemůžeš mít nějaký problém. A nebo je to celé jen psychika.

kajalka
11. bře 2013

@berenika39 MacGyver 😀

berenika39
11. bře 2013

@kajalka no já nevím, ale přes kondom, s ms a negativní krvi tu ještě žádná maminka neotěhotněla, obvykle je potřeba spermie. i když, znám jednu takovou 😉 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru