Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

lenkka81
21. bře 2010

mne pri hcg 708,19 to bolo v stredu 17,3, bolo vidno len malu bodečku...na dalsiu KO idem az teraz v piatok 26,3,2010...ale mala som hned vo stvrtok nejaké divné pichanie v bruchu...bojím sa aby to bolo ok, a aby som neskoncila prv nez zacnem...

beruska31
21. bře 2010

ja sem měla PM 6.2 ALE OVULKU SEM MĚLA POSUNUTOU -TO VIM URCITE ,ŽE K OPLODNENI DOSLO 25,26.2 ,A NA ULTR.JSEM BYLA 16.3 A JESTE NIC NEVIDEL A TAK MI VZAL KREV A HCG JSEM MĚLA 200 ,TAK TO PROTO ASI JESTE NEVIDEL A ZITRA JDU ZNOVA NA KREV TAK DOUFAM ZE SE MI HCG ZVEDNE TAK JAK MA.PRAVE ZE KDYZ MAME SPATNOU SKUSENOST Z MINULA TAK TO POTOM JE O TO VĚTSÍ STRACH ABY BYLO VSECHNO VPORADKU .

beruska31
21. bře 2010

TO NAM TO OPRAVDU VYCHAZI STEJNĚ AKORAT JA MAM MENSI HCG ,ALE MYSLIM ŽE I TO JE V PORADKU ,TREBA SE U MĚ MIMI ZAHNIZDOVALO O TROSKU DELE -PROTO MENSI HCG A JA SEM BYLA 15.3 NA ODBERU A TED JDU ZITRA 22.3 TAK SNAD BUDE VĚTSÍ.TY BOLESTI V PODBRISKU NEJSOU VELIKE JEN TAKOVE SLABOUCKE A SEM TAM I PICHNE ,ALE NAHANI MI TO STRACH ,CHTĚLA BYCH UZ VEDET JAK JSEM NA TOM -TO CEKANI JE SILENE

beruska31
21. bře 2010

JA BYCH MĚLA MIT UZ TED ZITRA HCG ASI KOLEM 1200-1600 JESTLI SE TO KAZDE DVA DNY ZDVOJNASOBUJE TAKZE UZ BY MEL VIDET JAK SEM NA TOM A JESTLI JE VSE V PORADKU
.TAK SE LENKO81 OZVY JAK SI DOPADLA TY Z TECH PATECNICH ODBERU

lenkka81
21. bře 2010

beruška ja som bola na hcg v piatok 12,3 a hcg som mala 125...2dni pred tým v stredu som mala 30 🙂 🙂 slo to hore, ale to neznamená ze nemám strach co bude dalej, najlepsie by bolo keby sa dalo prespat tych 40 týždnov... 😀

lenkka81
21. bře 2010

beruska aj tak to neovplivnime...takze nebudeme sa stresovat ok??? 🙂 🙂 🙂 bude to fajn a hotovo 🙂 🙂 🙂

latvia
21. bře 2010

ja som presvedcena ze vam obom to proste vyjde 🙂 a drzim velmi palce, dajte vediet 😉

beruska31
21. bře 2010

doufam ze to bude ok?nekde hluboko věrim ze bude-musi prece to nemuze uz po druhe dopadnout spatně.urcite dej vědet jak si na tom .ja nevim jestli mi bude zitra delat ultrazvuk ,a jestli bude tak se ozvu jak to dopadlo a jinac budu muset vydrzet az do ctvrtku.

beruska31
21. bře 2010

latvia:diky za podporu a jak budu neco vedet tak zase napisu,snad uz to bude zitra... 🙂

beruska31
22. bře 2010

byla jsem na tom odberu krve a dělal mi i ultrazvuk-uz konecne neco videl a rikal ze uz muze rict ze je to tehotenství v deloze a ze dutinka je 4 milimetry velka a ze to taky odpovida tomu hcg .taky mi rekl ze v patek budou vysledky hcg tak jestli budou kolem 1000 tak mam vyhrano.rano jsem trosicku spinila tak jsem se moc vylekala ,mam moc veliky strach -taky jestli se to do patku bude opakovat tak mi napise nejake leky.

latvia
22. bře 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 juchuuuuuuu, spinenia sa neboj, pokial to niesu kvapky cerstvej krvi tak je to este v norme, do 12.tt byva taketo spinenie....len nestresuj, stres nepomaha nicomu, teraz sa skus prihovarat dutinke aby sa pekne vyvijala dalej 🙂 drzim palce!!

lenkka81
22. bře 2010

ahoj beruska, tak som rada ze mas dobré správy...ja idem az v piatok tak sa moc bojim, bojím...ale snad to bude ok...

beruska31
22. bře 2010

ja mela to spineni jenom jednou rano tak myslim ze je to ok ,ale v podbrisku mě dneska pobolivalo casteji nez obvykle tak nevim co se s toho muze stat,doufam ze nic ze je to jen opravdu to spineni ktere je v normě -taky se tesim na patek budou tam ty vysledky s krve a jeste na ten ultraz.jdu tak v patek se na 100%uvidi jestli je vse v poradku

latvia
23. bře 2010

myslime pozitivne, vsetko bude v poriadku, zlu spravu si nepripustame! 🙂

ebony222
23. bře 2010

Ahoj, zdravim vsechny. Vidim, ze resite stejne problemy jako ja, tak se k vam pridam.
1.3. jsem byla na ET. Minuly ctvrtek jsem byla poprve na krvi a mela jsem jen 102 HCG, tak jsem se bala, ze je to malo, ale doktor rikal, ze je to normalni. Vcera jsem byla znova na krvi a mela jsem 1351 HCG, tak je to pry dobre. Na krev jdu zase ve stredu a ve ctvrtek jsem objednana na UTZ, tak se nemuzu dockat.

latvia
23. bře 2010

co je ET?

sophiejane
24. bře 2010

ahoj holky tady ta diskuze me uklidnila, vcera jsem byla 15.den po ET (embryotransfer) a hcg "jen" 127 a ja jsem dnes cely den vydesena, ze je to strasne malo, a tady vidim, ze muze byt tehotenstvi jeste i tak...tak budu doufat, jsou to nervy....

latvia
24. bře 2010

😀 dakujem za vysvetlenie toho ET 😉
a kliiidek, myslime pozitivne, kazde vyssie HCG nez 5 berieme za skvelu spravu a drzime palce! 🙂

macikjm
24. bře 2010

ahojte...citam, ze tu rozoberate HCG v krvi...ako je to s mocom???ja mam taky problem, ze mi meskaju kramy a robila som si uz 3 tehu testy a vsetky boli negat...uz som bola ja u dr. ale na usg este nic nevidel, ze bud som tesne pred kramami alebo tehu...no fakt neviem co je so mnou...pohlavny styk, kedy som mohla otehotniet bol 21.2. co to asi bude...ninku este kojim...uz som mala 3 krat kramy po porode...tak neviem ci mam boblaznene hormony alebo malu fazulku v brusku... 😀 ...nepoculi ste o takychto pripadoch negativity tehu testov????ale ta neistota mi nerobi dobre...chcela by som vediet na com som... 😅

latvia
24. bře 2010

negativita tehu testou je casta, aj ked je zena tehotna, resp. poviem to inac, ked je tehu test negativny, este neznamena ze niesi tehotna 🙂 aaaaale, na druhej strane, ak este kojis, mozes mat trochu poblaznene hormony....ak chces byt na istom co a ako tak bud krvne testy na HCG alebo si das pichnut u gynekologa injekciu, ktora ak tehotna si, tak ti neublizi, a ak niesi tak ti do 3 dni spusti menstruaciu 🙂

latvia
24. bře 2010

ze testou!!!! fuj, jak a chyba, az mi kole oci 😀 testov, samozrejme

macikjm
25. bře 2010

latvia...dakujem za odpoved...
aj dnes rano som si robila dalsi po 7 dnoch od posledneho a nic...pri ninke mi hned ukazalo, ze som tehu...ale viem, ze to nemusi prebiehat rovnako... s lekarom som dohodnuta, ze ked nedostanem kramy do velkej noci, tak mam prist sa ukazat...tak som zvedava... 😀
ale ako tehu sa vobec necitim... 😅
a drzim vam tu mamule cakatelky vsetkym palce a vela trpezlivosti...nech ste s vasimi bobacikmi zdravucke...juj...drzte sa... 😵

latvia
25. bře 2010

keby si bola tehu tak uz by to bolo vidiet, aspon slabulinko....ale nahoda je svina, tak radsej pockaj do tej velkej noci 🙂

lenkka81
26. bře 2010

ahojte baby, beruska sa ese neozvala... som zvedava na to hcg 😉 🙂

linette
26. bře 2010

ahojte dievcata .. mavam cyklus od 29 do 37 dni .. naposledy som mala mrchu 17 februara .. dnes je jeden den co mi ofiacialne meska .. 19,20,21,22, 25 sa do mna priatel vypustil ... v podstate to boli neplodne dni (ale na tie sa spoliehat neda) .. dnes som si merala bazalnu teplotu a vyslo mi, ze 37,3 ... a robila som test na ktorom vysla jedna ciarka .. nebol na test este skoro? nemala by som este par dni pockat? .. zatial co sa tyka mojich pocitov, tak mam tak, ze to citim akoby malo prist ale za par minut prejde a potom pol dna je dobre ... a potom zasa .. a takto to uz citim par dni .. co si o tom myslite?? ..

latvia
26. bře 2010

az dnes ti vyskocila bazalka?

macikjm
26. bře 2010

tak tak latvia....ako pises...potom dam vediet, ci mam v tele chaos alebo babatko... 😀

latvia
26. bře 2010

BT moc presne neovladam, ale nemala by vyskocit ked zacinas mat plodne dni?

linette
27. bře 2010

latvia ja to viem tak, ze pri ovu je teplota vyssia a ked sa oplodni tak sa teplota drzi.. ak nie tak teplote klesa pred menstruaciou .. vcera som si prvykrat merala bazalnu teplotu .. tak neviem.. podla teploty som v tom a podla testu nie..
neviete nahodou po akom case tehotnosti test ukaze na 100% pravdu? .. skoro na vsetkych pisu, ze par dni po oplodneny a tomu moc neverim, pretoze skor test ukaze v den ocakavanej menstruacie...
viete mi povedat, ze v prvych dnoch/tyzdni je aka hodnota HCG?? .. (teoreticky keby som bola v tom, tak je to 8 den) ..
dakujem ..

latvia
27. bře 2010

na testoch sice pisu ze do 3 dni je spolahlivy od oplodnenia, zle vseobecne hcg stupa na 7.-8. den od oplodnenia...
ak si v pondelok zajdes na krvne testy tak urcite bude hcg vyssie ako norma, pokial si tehotna.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru