Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

19monika75
15. kvě 2012

ahojte dievcata chodila som si sem citat vase pribehy a dam vam radu nigdy nestracajte nadej moje hcg 10,5 bola 176 a dnes mam 890 snazily sme sa o babo 4roky

lucik106
18. kvě 2012

ahojte babule. mám hcg 0,10-0,20, kojím ale tabletky neberiem, predtým som od šestonedelia mrchu mala a teraz mi mešká... 😅 môže to znamenať tehu???

elana
18. kvě 2012

@lucik106 néé, to je negativní, takový "hcg" by snad naměřili i chlapovi 😅 , neboj nic (prozatím). Za týden může být vše jinak 😀

chalim
18. kvě 2012

@lucik106 ahoj, mne doktor povedal, že 0,5 je ešte negatívne, neboj, to je OK 😉

lucik106
18. kvě 2012

@elana
@chalim ďakujem,mám 2 baby a s láskou by som brala aj 3 bábo,ale je to trošku teraz divoké, lebo 22.5. mám štátnice a v júli sa sťahujeme...

elana
18. kvě 2012

@lucik106 tak hodně štěstí ke státnicím a bezproblémové přestěhování 😉 Snad to mimčo přijde až bude ten správný čas. Ale tohohle hcg se opravdu neboj, s tím chlapem jsem si nedělala legraci, negativnější už to být nemůže. Ale samozřejmě pokud kojíš, tak cykly nejsou a nebudou pravidelné, takže nikdo neříká, že nemůžeš počít dneska nebo že nejsi těhotná 3 dny.

lucik106
18. kvě 2012

@elana ďakujem. prajem pekný deň 😉

dan.ka
18. kvě 2012

Ahoj holky strašně moc toužím po miminku...byla jsem na odběr HCG z krve a měla jsem ho 2.0 (10DPO)a ta paní v laborce hnusně odvětila je to negativníííí ☹ ja se upřimně v tom nevyznám ...je to cca 3 dny zpět...dneska mě pobolívá v podbříšku,dopoledne lehké špinění,které se do večera stratilo a ted jsem s toho uplně na nervy!!

zvolsiinylogin
23. kvě 2012

@dan.ka myslim , ze do 10 je stale negativ..

misule88
12. čer 2012

ahojky holky.....tak co nějaká nová těhuu?ja byla ve čtvrtek na gynde a mudr mi rekla,ze v nedeli budu mit ovulaci....tak jsme s tatkou ,,pracovali,, na Markétce 🙂 a prej když to nevyjde tak jdu pristi mesíc na nakou hormonalni injekci aby jsme sli tehu naproti...v unoru jsem byla mimodeložne tehotna...tak nam to snad tedko vyjde...mejte se krasne a dam pak vedet 🙂

misule88
17. čer 2012

@dan.ka ahoj,jak ti to dopadlo,jestli se muzu zeptat?

dan.ka
17. čer 2012

@misule88 Ahoj no minulý měsíc to nevyšlo..ted už ano 🙂 máme // čárky na testíku 🙂

misule88
19. čer 2012

@dan.ka no tak to je super...no ja to dnes mela-mam dostat a zatim nic ,,tuk tuk tuk ,, 😀 jsem po mimodeloznim....29.2. mi brali pravej vejcovod,a ted jsem byla na gynde,a rekla mi ze mam ovulaci na prave strane,ale ze i tak ty spermijky muzo prez ten levy vejcovod doplout az k tem pravym vajíčkum 🙂
tak nam to snad taky vyjde 🙂
a kdy ty jdes na nejakou kontrolu k mudr?

misule88
19. čer 2012

@misule88 joooo a jeste ke vsemu me boli prsa,a i v podbrisku,a jsem malatna....a zveda se mi zaludek...ale nezvracim...bojim se,ze si to jen vsugerovavam ☹

dan.ka
19. čer 2012

@misule88 Já to taky měla dnes dostat 😀 a mrcha nepřišla a testíky i digitální jsou pozitivnííííí

dan.ka
19. čer 2012

@misule88 Nee mimisek tam určo je 🙂 mám uplně samé příznaky jako ty 🙂

misule88
20. čer 2012

@dan.ka ahoj,ja si dnes delala ten digi test a je tam - ☹ ale porad jsem to nedostala,tak ani nevim kdy jit k mudr...když jsem čekala Jeníka (dnes 5 let ) tak už jsem mela od mudr fotku z utz a kdyz jsem si pak delala test tak byl porad negativni.....a u toho mimodelozniho jsem mela testu asi 10 a vsechny byli pozitivni,tak já nevim

misule88
20. čer 2012

asi si zitra zajdu za mudr a domluvim se s ni,co a jak dal

misule88
21. čer 2012

😀 tak jsem to dnes dostala...no nic tak pristi mesic budu zas doufat 😀

zvolsiinylogin
24. čer 2012

@dan.ka ahojki, ake digitalne testiky? ja som zhanala u nas v ziline, ale mne povedali, ze take sa ani nevyrabaju.. 😖 😖 akej je to znacky? dakujem 😅

dan.ka
24. čer 2012

@zvolsiinylogin Ahoj ten test se jmenuje CLEARBLUE 🙂 existuje 🙂 u nás stál 200kč 🙂

solinkarka
24. čer 2012

@zvolsiinylogin ahoj ja som tiez zo Ziliny a ten digitalny som videla v lekarni v Miragi...tam si nebola?

fifitko25
24. čer 2012

@zvolsiinylogin aj ja som zo ZA 🙂 v lekárni pri pošte 1 mi pani ponúkla asi 4 druhy 😉

zvolsiinylogin
24. čer 2012

@solinkarka este nie, dakujem.. myslim tehu digitalny..

zvolsiinylogin
24. čer 2012

@fifitko25 pri ktorej poste, alebo skor trochu blizsie v ktorej casti mesta( nie som priamo zo ziliny, trochu kusocek, tak preto)..dakujem....avsak ja som myslela digitalny tehu, lebo na masarycke mi povedali v lekarni, ze taky ani nevyrabaju..

fifitko25
24. čer 2012

@zvolsiinylogin existuje clearblue digi test 🙂 Prepac, zle som si precitala, mne tam ponúkli digitálny teplomer 😅 ale v každej lepšej lekárni by ho mali mat, skús ešte v Tesco hypaci v lekárni 😉
Pošta 1 je pri bývalom kine centrum, kedysi tam bola Devin banka, oproti je OTP banka s tam je celkom dobrá leksren 🙂

zvolsiinylogin
24. čer 2012

@fifitko25 ano, viem, pri oproti je urad prace...mrknem tam dnes,pripadne zajtra tam... 🙂.(alebo to bol kino usvit?) alebo tam, kde je jazykova? no nic, prejdem sa..dakujem

fifitko25
25. čer 2012

@zvolsiinylogin kino Centrum tam je, je to smerom na Marianske námestie, reklamu maju svetelnu ublikanu - ta lekaren 😉

zvolsiinylogin
25. čer 2012

ahojte kocky, mam otazku, ako dlho sa drzi hladina HCG po potrate v tele?

lucia2505
25. čer 2012

@zvolsiinylogin ahoj, tá hladina po ukončení tehotenstva začne hneď rapídne klesať a negatívne to je zhruba pár dní potom, závisí od toho aké bolo hcg v tehotenstve vysoké. Samozrejme dlhšie bude trvať kým klesne napríklad z 5000 na nulu než napríklad z 300 na nulu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru