Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

svlocka
12. únor 2015

@linee on mi rikal ze tam mam bublinku a kolem toho takovy krouzek co myslis

linee
12. únor 2015

@svlocka zavisi opravdu kdy si otěhotněla. Pokud v pulce cyklu, tak je to malo. Pokud později, co jak pises je realne, tak to muze byt ok. Opravdu se nestresuj, jinak se do 15 hod. zblaznis. Nemuzes to ovlivnit a uvidíš po 15 hod. Opravdu uz nezkoumej, krev ukaze🙂

svlocka
12. únor 2015

@linee oka moc dekuji ze me zamestnavate tim ze mi napisete jinak se zblaznim :D

svlocka
12. únor 2015

@linee jeste mi rikal ze slizn.mam 7,8 a ze u tehotnych je nejak 10.tak taky nevim

svlocka
12. únor 2015

@linee a ta bublinka?ted si me dostala,mam pochybnosti

linee
12. únor 2015

@svlocka pochybnosti mas uz jak si sem zacala psat🙂 Opravdu si počkej, do 3 tady vymyslis 250 variant a pak se tak zblázníš, ze ani nebudes vnimat, co ti reknou. Dite uci trpelivosti. Opravdu počkej, treti hodina je tady raz-dva a uvidíš. Hlavne klid!🙂

svlocka
12. únor 2015

@linee diky 🙂

eloana
12. únor 2015

pokud videl 22mm embryo neni mozne abys mela hcg 32

svlocka
12. únor 2015

Dokonce asi prisla ms ;(

ninikry
12. únor 2015

@svlocka Pockej na ty vysledky, stejne s tim v tehle fazi nic neudelas, drzim pesti.

svlocka
12. únor 2015

Tak holky odesloto asi zam.tehu tak uz tehu nejsem hcg 12 klesla odejde to s ms nebo se streba rikal pristi tyden na kon.jestli vse odeslo ;(

ninikry
12. únor 2015

@svlocka Je dobre, ze se nejspis vycistis sama, to se muzete zacit zase snazit, ja jsem to tak aspon mela. Priste to bude lepsi.

eloana
12. únor 2015

@svlocka to je mi lito:(( priste se povede

svlocka
12. únor 2015

Jo sama tak snad to vyjde priste ale nechapu co se pokazilo,jo i ms je to pujde samo.uz jsem se politovala tak ted hodne sil do dalsiho snazeni.

eloana
12. únor 2015

@svlocka asi nebylo uplne ok a lepsi kdyz je to takto na zacatku nez dele

svlocka
12. únor 2015

@eloana asi jo asi to slo ted nez pak a bylo by pozde.mas pravdu uz mi to bylo divne ze testy nesilili :(no ale budem pokracovat 🙂

svlocka
12. únor 2015

@ninikry a jak se to tobe stalo tak si pak potom otehotnila kdy nebo ste se snazily po tom?

eloana
12. únor 2015

@svlocka ma se to stalo po pred druhym synem .....mela jsem pozitivni testy ,ale slably:( na vycisteni nebyla a snazili jsem nebyla snazili jsme se normalne. dal.....pokud bysis nedelala test ani nevis-proste bys to brala jako zpozdena ms

ninikry
12. únor 2015

@svlocka otehotnela jsem asi za 4 mesice

svlocka
12. únor 2015

@eloana jo to je pravda tak doufam ze se zadari priste a jednou ten test bude krasne silit 🙂

svlocka
12. únor 2015

To se bere jako zamlkle nebo biochemicke?

eloana
12. únor 2015

@svlocka podle me spis biochemicke...ale presne nevim-ja to svoje brala jako biochemicke

linee
12. únor 2015

@svlocka to je skoda:( toto se bere jako biochemicke a jak to odejde samo,nemusite na nic cekat a zacit se zase snazit.Moc ti preji at to priste vyjde!

svlocka
12. únor 2015

@linee takze nemusim cekat az skonci ms muzem na to jit jak bude ovu,jak to odeslo tak jsem byla asi v patym tydnu ze?

linee
13. únor 2015

@svlocka kdyz to takto odejde samo,tak se muzete zacit snazit opet v dalsim cyklu u dalsi ovu.Tyden po vynechani je 5 tt za predpokladu,ze ovu je v pulce cyklu.Ty si myslim,ze psala,ze ovu byla 19 dc myslim.Takze by to na utz odpovidalo o tyden min.

anna159
13. únor 2015

@svlocka ahoj, me se neco podobneho stalo loni v zari, test nesilil a ja zacla silet. Vubec jsem nevedela, ze se neco takoveho muze stat. Zacla jsem krvacet, tak jsem letela na pohotovost a tam mi rekli no je to pryc, bud te rada, ze muzete otehotnet. Muzu ti rict, ze presne za 14dni na to jsem zase oteohtnela 🙂 vlastne den, kdy jsem zacla krvacet - je den odkdy si pocitam zacatek meho ted tehotenstvi 🙂je to trochu paradox. takze behem jednoho mesice jsem byla dvakrat tehotna 🙂 hlavne na nic necekejte, je dulezity teda, aby jsi se vycistila sama a doporucuji ti zajit si pak k doktorovi nekdy za 10dni, kdy se bude bilizit ovulace, doktorka ti ji potvrdi a pak na to muzete znova skocit 🙂

svlocka
13. únor 2015

@anna159 ahoj jo odejde to samo neboj budeme se snazit 🙂pry jsem nekde cetla ze po biochemickem tehu se rychleji otehotni ale neni to podlozeno ale cetla jsem hodne dizkusi a plno zen psalo ze byli zase tehotne jako ty tak aspon pozitivni zprava 🙂kdyby se tentokrat zadarilo tak urcite pujdu pozdeji k dr.at zas nejsem zklamana a ovu vim kdy mam ,mam vzdy ten hlen a pocitam si to 🙂 tak se pak snazime 🙂at uz je po ms 🙂

eloana
13. únor 2015

@svlocka ja mela biochenmicke dvakrat.....poprve pred druhym ditetem...v cervnu a v zari jsem otehotnela ......a podruhe pred tretim ... v kvetnu a otehotnela jsem hned v cervnu.........

eloana
13. únor 2015

@svlocka u tretiho to bylo zpusobenno narkozou...otehotnela jsem s druhy den jsem byla na operaci....,takze asi tim...no a hned v cervnu jsem znovu otehotnela a je z toho treti mimco🙂

anna159
13. únor 2015

@svlocka jasne,pokud si ovulaci poznas, ja to nikdy nesledovala, ale pani doktorka mi ukazala na ultrazvuku prave ten nejvyssi folikul, z kteryho by mohlo byt mimco a to se stalo, takze jsem malou videla jeste pred tim nez byla oplodnena hihi 😎 a je taky dobry si dojit k dotkorce, koukne, jestli jsi se fakt vycistila...pak bych sla az tak v 7tt. to uz ti ukaze i srdicko, nema smysl chodit tak brzo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru