Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

linee
25. kvě 2015

@sofii3592 pokud klesa, tak je to hodne spatne:( Ale otazne je, proc při tak nizkem hcg by si nemohla počkat na samovolne vycisteni. Kdyby bylo vyssi, nereknu, tam je revize asi vhodnejsi, ale při tak nizkem?
Pokud zustanec u revize, niceho se neboj, je to hodne rychle. Bohuzel dnes je to u téměř co 3 - 4 tehotenstvi. Hodne sil!

lloupacek
25. kvě 2015

@sofii3592 já s kyretáží teda nesouhlasím. to už jsem psala. taky jsem měla hcg ze 150 na 92 a lekari mi sami rekli, ze do kyretaze mne rozhodne nepozenou. ze se telo vycisti samo. kazdej zasah do tela je na Pí... a ještě musis cekat se snazenim .... dobre ze nejdes.

lloupacek
25. kvě 2015

@nonnni a z jakyho presne duvodu bys ji hnala na kyratez?

sofii3592
25. kvě 2015

No oni se už se mnou vůbec nebavili a sup na pokoj. Prý jestli to po tom zákroku zítra stoupne tak je to mimoděložní a půjdu na laparoskopii a pokud to tím stáhnou na 50 tak půjdu domu. Co myslíte klesne to ☹?

linee
25. kvě 2015

@sofii3592 pokud ti to samo takto klesa, tak bych rozhodne trvala na tom vyckat ještě aspoň den-dva a sledovat, zda neklesa hcg samo od sebe. Riziko u mimodel. je především, pokud by to rostlo, co není tvůj pripad. Kdy ti zjistili hcg 150? Který den po ovu?
jinak at je tam někdo s tebou a rekni, at počkají aspoň ten jeden den, vzdyt vždy je lepsi, když si telo poradi samo, nez kdyby to byla revize, opravdu je to potom zasah.

lloupacek
25. kvě 2015

@sofii3592
@linee

rozhodne souhlasím počkat.
tělo ví a poradí si.
a pokud už hcg klesá, tak moc pochybuju že začne stoupat, i když asi se to taky stává, ale já to nezažila ... mimodeložní jsem měla. nestresuj se hlavne. at to dopadne jakkoli. ber to tak: kdyby to bylo mimodelozni tak si jen polezis den dva v nemocnici, a ta laparoskopie je pohodička ... brzo budes zase skakat jako laňka. a když to nebude mimoelozko, tak to rovnou oslav 🙂

linee
25. kvě 2015

@sofii3592 souhlasim s @lloupacek. Hlavne at je tam někdo s tebou, kdo bude s lekari komunikovat. Sama jsi vystresla a odkyves jim vse (moje zkušenost) a oni rozhodne nepridaji. At je někdo s tebou a pokud s necim nesouhlasíš, at se to pokusi vykomunikovat. Mamka nebo manzel/pritel a opravdu jeden den navíc ti dat muzou...

nonnni
25. kvě 2015

@sofii3592 zbytecny zasah do tela, v pohode by si poradilo samo. Nasilim te nikdo nutit nemuze, kyretaz jsem 2 x odmitla, jednou v sedmem a jednou v 9. tydnu a za spoluprace svych gynekologu jsem byla v pohode.

Proste jsem jim podepsala reverz, rekla nazdar a odesla...

nonnni
25. kvě 2015

@lloupacek nechapu dotaz, ja bych ji prave na kyretaz nehnala vubec, jsem kategoricky proti.

lloupacek
25. kvě 2015

@nonnni promin, já blb neumim uz cist! 🙂 ja cetla proc nejdes na kyretaz a bylo mi divny, proc ji tam zenes 🙂 omluva.

nonnni
25. kvě 2015

@lloupacek nene, me prave desi, jak se tu delaji kyretaze uplne bezduvodne...pricemz dle me gynekolozky jsou jiz lekarum od lonska k dispozici leky na bazi misoprostolu, coz je jedna cast dvoujslozkove tzv. potratove piluky, ktera ma za nasledek silnejsi stahy delohy a tim padem lepsi sanci, ze vse odejde jak ma...i kdyz pri tak nizkem hcg bych rekla, ze by to odeslo samo a nedelat ranne testy, tak clovek ani nevi, ze byl tehotny.

Hlavne, ze se porad jeste argumentuje proti mini a klasicke interupci tim, ze by pak mohly nasledovat problemy v tehotenstvi, nekompetence delozniho cipku a dalsi jobovky, ale fakt, ze kyretaz je uplne to same a rozdavaji je plnymi hrstmy me neuveritelne na**ra 😠

lloupacek
25. kvě 2015

@nonnni zcela s tebou souhlasím, absolutní pravda. proto tady do chuděrky všechny hučíme, aby to nedělala. Mně kdyby to (né tak dávno nazpět) tady neřekly holky, at rozhodně nechodím na kyretáž a měla jsem nějakýho šulína doktora, co by mě na ní hnal, tak bych prostě poslechla .... taky jsem se už poučila.

nonnni
25. kvě 2015

@lloupacek souhlas...ja jsem syara a otriskana zivotem a uz s dokazu branit...o to vic me nebetycne stve, jak sikanuji vystresle tehotne, prozivajici trauma z missed abortion a zneuzivaji toho, ze se nezvladaji v te situaci branit.

lloupacek
25. kvě 2015

@nonnni proto tady musíme šířit osvětu holka .... za chvíli každá holka z koníka bude rozená doktorka 😀 já už si dokonce sama naordinovala utroš před KET, když mi ho nechtěli dát ... přinejhorším můžu vinit sama sebe a ne ty zmetky vyděračský 🙂

nonnni
25. kvě 2015

@lloupacek no ba! utros jsem si take naordinovala, dokonce mi ho znama posilala do zahranici... 😀

lloupacek
25. kvě 2015

@nonnni no vidím, že frčíme na stejný vlně.... a připomělas mi manžela, ten taky furt říká "no ba" 😀 bravo!!! kdes žila? UK?

nonnni
25. kvě 2015

@lloupacek JAR 😉

lloupacek
25. kvě 2015

@nonnni jj uz jsem koukala na fotecku, pekna .... 🙂

nonnni
25. kvě 2015

@lloupacek take jsem ti prolustrovala blog 😀 a drzim palce!!!!!

ledovakralovna
25. kvě 2015

@sofii3592 Sofinko, moc mne mrzi, ze hcg klesa, verim, ze urcite ti miminecko vyjde co nejdrive ♥.... Snad se vycistis hezky sama- kamaradky co mely obdobny problem pily cervene vino, pry jim to pomohlo na vycisteni... 😉 Ja jdu k doktorovi zitrak k veceru, tak se uplne bojim... Tak se kocko drz!!! ♥ 😵

@nonnni
@lloupacek Kocky vy jedete, naprosto s vama obema souhlasim!!!! 😉 At se vam obema dari!!!

sofii3592
25. kvě 2015

Holky ale ona me fakt řekla ze musím. Řekla jsem ji ze přijdu az zítra ráno a ona me řekla ze ne. Kdyby to potom poklesu zase stouplo taj by byl průser. Už jsem po zákroku ☹. Do zítra se uvidí jestli me nebudou ještě dělat laparo. Doufám ze už ne ☹. Psychicky jsem úplně hotova

isadora12
11. srp 2015

chtěla jsem se zeptat 20.7 jsem mela menzes 1 den a 10.8 jsem sla na odběr krve a vysledek přišel hcg menší jak 1 není třeba ještě brzy? poradí mi nekdo kdo tomu rozumí dekuji

sofii3592
12. srp 2015

Nerozumím jak HCG menší jak 1?

ledovakralovna
12. srp 2015

@isadora12 Osobne si myslim, ze tehotenstvi se konat nebude :(.... Kamaradka mela v pulce cervence spineni misto menstruace a ted uz se vubec menstruace nedostavila a HCG ma uz krasne vysoke a tehotenstvi potvrzene.... to bys uz mela vyssi... HCG mensi nez 1 tehotenstvi neznamena...

sofii3592
13. srp 2015

Právě to mě bylo divný. HCG 1 těhotenství nemůže být :(

ellllll
13. srp 2015

Ahoj baby mohly by jste mi poradit ja jsem stoho nejaka nervozni ,,, mozno mi pomuzete a poradite uz jsem se radila par lidickami , ale ten pocit co mam je hroznej , dneska by to melo 18 dni od styku cca pocitem 2 tydny ,,, mam priznaky tehotensvi , bolimne leva strana bricha ,prsa mne boli, a nustale zemne tece neco bile a neskutecnou zizen a hlad , MS jsem mela mit ted 11.8 a nedosla , vcera jsem byla na testech z krve a sestricka mi rekla ze vysledek je nekadivni prej nejakych 1.2 , muze se stat ze je to brzo ? ,,,

nonnni
13. srp 2015

@ellllll s vysledkem 1,2 jednotky HCG bys muslea otehtonet den pred odberem krve. Tve priznaky budou hormonalni zmena z jineho duvodu. Budto muzes mit rozhasenou hypofyzu, muzes mit cystu....nebo to muze byt vsechno jen vsugerovane, tehotenske priznaky je prekvapive lehke si vsugerovat. Na tehotenstvi to opravdu nevypada, pokud jsi neotehotnela opravdu az pred odberem krve.

ellllll
13. srp 2015

@nonnni dekuji za radu ,,,,, no uprimne ja mit miminko ted nechci , takze jsem stoho takova s stech priznaku , v stresu tak jsem se radsi zeptala cokdyby ....

nonnni
13. srp 2015

@ellllll jestli byl jediny styk pred temi 18. dny, tak z nej na 100% tehotna nejsi. Pockej par dni, jestli se ti nespusti menzes, kdyby ne, tak na vyvolavacku na gyndu. Ja mela velmi podobne priznaky, kdyz jsem mela cystu v deloze. Zadna tragedie, odesla po vyvolavacne, na plodnost to nema zadny vliv. Dej tomu tak tyden a uvidis🙂

ellllll
13. srp 2015

@nonnni aha mozny to je ja nykdy nemela problemi co se tika toho co mam dole 😎 tak asi proto ten stres ,, jj jedinej styk pred 18 dni ,,,,, a navic se tomu moc nerozumim , dekuji za radu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru