Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

zuhra
26. říj 2015

@merlita Ted jsem to docetla, ze jsi uz doktorovi psala. Presne tak bych to řešila🙂 držím palce, určitě bude OK;)

merlita
26. říj 2015

@vrk : Děkuji, až se zítra vrátím od doktora, napíšu, jak jsme dopadli 🙂.
@zuhra : Děkuji, u utrogestanu by mi mohl jedině zvýšit dávku. Bylas s tím krvácením u doktora? Řekl ti, čím to je?

zuhra
26. říj 2015

Byla jsem tyden hospitalizovana, ale rikali, ze pro mne nic udělat nemůžou, ze s krvácením je to 50 na 50:( příčinu nevim, na utz krvaceni viděli, ale deloha bez hematomu. Nasadili mi ascorutin a magnezko, utros nezvysovali - mam 2-0-2, v poledne mam duphaston, to je podobne, takze uz celkem vysokou dávku mam, ale muze se i vic. Ten ascorutin je tusim jen cecko a rutin na pevnost cév, je i bez receptu. A nařídili klid - chodila jsem na chodbu a wc, ale jinak polehavala. Podruhé jsem do nemocnice nejela, ale zitra mam doktora: tak moc moc doufam, ze se mimi drží.
Snáz se byt v klidu, opravdu hodne holek spini a je to dobre.
Mel by te prohlédnout - hematom, mne kontrolovali i čípek, ale nikde nic. A mozna ti zvýší utros. Jak to chapu, jde hlavně o to, aby se to nerozjelo, proto se hodne šetřit.
Tfuj tfuj

merlita
26. říj 2015

Juj, no to sis prošla nepříjemným zážitkem. Takže jsi asi už od té doby na neschopence a taky odpočíváš a šetříš se, že? Budu ti zítra držet palce, ať je všechno v pořádku a ať už tě žádné další krvácení nepotká. Já se taky zítra dozvím, co se děje a doufám, že nic špatného. Utrogestan taky beru (vaginálně) 2 - 0 - 2, ale původně mi v IVF centru napsali 4 - 0 - 4, jenže to bylo na mě strašně moc... Řekla jsem doktorovi, že to prostě nedávám, tak mi tu dávku snížil... Otázka je, jestli jsem to radši neměla nechat tak :(. No od té soboty se šetřím, hodně odpočívám, taky polehávám, do práce jsem dneska nešla a ideálně bych si nechala napsat neschopenku, ptž. to nechci pokoušet. To se raději doma ukoušu nudou než bych se nějak měla přemáhat a pak litovat, že jsem to podcenila atd...

zuhra
26. říj 2015

@merlita jsem taky po ivf a mam za sebou více zamlklych tehu, takze neschopenka. Je to des, ale při tom krvaceni jsem vazne mela šílený strach, ze se to rozjede, radši jsem lezela. Predtim jsem žádné krvaceni nemela, nevim, jestli u ivf neni častější... Jinak utros jsem při krvaceni polykala, to byla jízda🙂 uvidis, kdyby ti chtěl utros zvedat, tak ho nech a zkus požádat o neschopenku. Ja jedu rezim krátké procházky a domácí práce🙂

zuhra
26. říj 2015

@merlita ještě me napadá - pícham clexane, dávali to s tim do souvislosti, ale testy na srazlivost v normě, tak preredena nejsem. Někde jsem četla, ze se clexane při krvaceni vysazuje, to mi neudelali

merlita
26. říj 2015

Hlavně, že se to nerozjelo a ustálas to. Ve kterém jsi vlastně týdnu? Určitě už to teď bude jen lepší a lepší. O častějším krvácení po IVF jsem se nikde nedočetla, tak doufejme, že ne. Jsem ještě ve skupině "červnovky 2016" a tam hodně holek psalo (a mají už jedno mimi), jak o špinění, tak o krvácení, že je to taky potkalo a to miminko zdárně donosily. Tak musíme doufat, že je to u náš případ a zvládneme to.

merlita
26. říj 2015

@zuhra : clexane neznám, ale raději se toho doktora zítra zeptej, co s tím, jestliže se má vysadit...

zuhra
26. říj 2015

@merlita jsem ted začátek 9. Tydne. Jj, musíme verit!!!!!!🙂

merlita
26. říj 2015

@merlita : no a ty domácí práce a procházky taky plánuji. Navíc mám psa, takže procházky jsou vlastně tak jako tak nevyhnutelné 🙂. A koupila jsem si antistresové omalovánky pro dospělé a docela mě to baví. Minulý týden jsem chodila domů strašně unavená z práce, tak jsem si pak třeba hodinu jen vybarvovala a uklidňovalo mě to 🙂. Doporučuji...

zuhra
26. říj 2015

@merlita haha, ja vybarvovala mandaly🙂))) jinak jsme dva tydny od sebe, transfer
Jsem mela 16.9.

merlita
26. říj 2015

@zuhra : koukám, že už jsem tak zblblá, že jsem si sama sobě poslala odpověď :D Mělo to být tobě 🙂

merlita
26. říj 2015

@zuhra : Jo jo, já 30. 9. A jak to teda počítáš? Vím, že se těhotenství všude počítá od 1 dne poslední menstruace. Ale my bychom měly znát přesné datum. Já právě nevím, jestli to mám počítat tak, že když byl transfer 30. 9 a embryo bylo pětidenní, tak bych to měla brát jakože k oplodnění došlo 25. 9....? 🙂 Navíc to byl KET, takže naše embryo bylo ještě asi 2 měsíce zamražené, ptž. mám dědičnou genetickou vadu, takže se embrya posílala na gnetiku. Z šesti nám vyšlo dobře jen to jedno... Tak se modlím, aby vydrželo... A na které klinice jste byli? My v Reprofitu v Brně...

vrk
26. říj 2015

@merlita porad krvacis? Jestli ano zvys utros n 2-1-2

zuhra
26. říj 2015

@merlita tak to chapu a moc držím pěsti!!! Zase mate dobre, ze je vysetrene. My jsme měli pgs napsané kvůli veku, ale nakonec jsem ho nedelala, mela jsem strach, co přežije... Ja myslím, ale fakt myslím, ze se to orientačně počítá opu minus 14 dni - ja si počítám podle sve ms. Takze bys byla 30. Minus 5 minus 14

zuhra
26. říj 2015

@merlita zkus orientačně Zadat sem http://ivf.ca/fet5dayduedate.php

zuhra
26. říj 2015

Dej tam den transferu - pokud to byl ket 5ti denni

zuhra
26. říj 2015

@merlita a vychází ti 6+3, ja jsem 8+3, transfer jsme mely o dva tydny, tzn nam to sedí🙂

merlita
26. říj 2015

@zuhra : Jéé, paráda! Vyšlo mi to přesně tak jako když to počítám od 1. dne ms. Vyšlo mi, že jsem v 6 + 3 a napsalo mi to i předpokládané datum porodu na 17. 6. 🙂

merlita
26. říj 2015

@vrk : už ne, jen jsem trochu špinila v sobotu a od té doby jsem si naordinovala klidový režim, hlavně hodně spánku a polehávání a už je to dobré Přesto zítra jedu za doktorem, tak uvidíme, co uvidíme...

merlita
26. říj 2015

@zuhra Jo jo, teď jsem si přečetla tvůj výpočet, to je perfektní 🙂. Fakt jsme přesně o 2 týdny 🙂.

zuhra
26. říj 2015

@merlita vidíš, tak to car provedl tabulkové🙂

sebestovahanka
26. říj 2015

Holky, mám se znepokojovat, když jsem byla v pátek na UTZ a nebylo nic vidět, jen vysoká sliznice a dnes na odběru hcg a znovu UTZ a na UTZ opět nic (prý jen malinká cysta) a hcg bylo víc než 2000? Ve čtvrtek jdu znovu na UTZ... poslední MS byla 10.9., ovulaci nevím...

merlita
26. říj 2015

@zuhra: jo jo, jsou vzorní 🙂.

@sebestovahanka : jejda, to nevím, já ještě nemám žádné zkušenosti a sama jdu zítra na první ultrazvuk a nevím, co můžu čekat.

evcann
27. říj 2015

@merlita jo to je vazne normalni, ja to mela taky a dlouho a ted uz mi tu brepta 3 mesícni mimco 🙂, to fakt nic neni takze nohy nahoru a klidek, ale vydesi to to je mi jasne

zuhra
27. říj 2015

@sebestovahanka ja taky zkušenost nemam, ale připadá mi to divné:( při takhle vysokém hcg bych čekala, ze neco uvidí. At te poradně hlídají a držím palce

melandry09
27. říj 2015

Ahojik holciny. Cely den ctu vase prispevky a zkusenosti a prosim o radu. 10dpo. Jsem sirano delala test a nic projistotu mi dr brala krev a hcg bylo 12. Bylo to kvuli lekum ktere jsem mela zacit brat. V sobotu rano jsem natestu objevila //. Tak jsem sla v pondeli coz bylo 13 DPO a sestrickami do telefonu rekla jen zejeto negativni. Nechapu delala jsem tedy dnes test z rani moce a carka sili. Nechci tam volat aby mi nerekli ze plasim. Moc vam dekuji ze mate tyto stranky a muzu se nekomu sverit

vrk
27. říj 2015

@sebestovahanka no mozna je to mimodelozni :( pri hcg 2000uz by byl aspon vacek ne? Co ti rekl lekar. Roste hcg ukazkove nebo pomalu?

vrk
27. říj 2015

@melandry09 urcite jsi tehule. Nekdo bere negativni hcg treba do 100j i kdyz je to blbost. Zajdi si sama do laborky a zaplat si odber. Budes kludnejsi a uvidis ze je pozitivni jen jsi na to prisla moooc brzy

vrk
27. říj 2015

@melandry09 priste ji rekni at ti laskave sdeli hodnotu hcg a ne sve vlastni nazory. Brnkni ji kolik bylo jednotek

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru